March 27, 2024
Richmond, BC
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Brendan Arduini | North Vancouver, BC | Boys 11-12 | 9 | 1:50pm | 1 |
Sasha Bardina | North Vancouver, BC | Girls 11-12 | 12 | 2:20pm | 1 |
Alex Yage Chen | West Vancouver, BC | Boys 9-10 | 2 | 12:40pm | 1 |
Ziping Chen | Surrey, BC | Boys 11-12 | 11 | 2:10pm | 1 |
Taylor Chu | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 2 | 12:40pm | 1 |
Chloe Chu | Delta, BC | Girls 9-10 | 7 | 1:30pm | 1 |
Ben Gamley | North Vancouver , BC | Boys 9-10 | 4 | 1:00pm | 1 |
Luke Gamley | North Vancouver , BC | Boys 11-12 | 11 | 2:10pm | 1 |
Stephen Gu | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 8 | 1:40pm | 1 |
Jaden Gu | Surrey, BC | Boys 9-10 | 4 | 1:00pm | 1 |
Velvet Haynes | Kelowna , BC | Girls 11-12 | 13 | 2:30pm | 1 |
Matthew Huang | Delta, BC | Boys 9-10 | 3 | 12:50pm | 1 |
Lucas Huang | Vancouver , BC | Boys 9-10 | 2 | 12:40pm | 1 |
Ethan Jiang | Vancouver, BC | Boys 8U | 1 | 12:30pm | 1 |
Kaiwen Jiang | Maple Ridge , BC | Boys 9-10 | 4 | 1:00pm | 1 |
Allen Kong | West Kelowna, BC | Boys 8U | 1 | 12:30pm | 1 |
Chloe Lam | Vancouver, BC | Girls 11-12 | 12 | 2:20pm | 1 |
Daniel Lam | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 9 | 1:50pm | 1 |
Carter Lavers | North Vancouver, BC | Boys 9-10 | 4 | 1:00pm | 1 |
Jody Li | Burnaby, BC | Girls 11-12 | 13 | 2:30pm | 1 |
Justin Li | Burnaby, BC | Boys 8U | 1 | 12:30pm | 1 |
Minxing Matt Li | Surrey, BC | Boys 11-12 | 10 | 2:00pm | 1 |
Lucy Li | Vancouver , BC | Girls 11-12 | 12 | 2:20pm | 1 |
Joanna Lin | Vancouver, BC | Girls 9-10 | 5 | 1:10pm | 1 |
Sawyer Morrow | Vancouver, BC | Boys 8U | 1 | 12:30pm | 1 |
James (Chenrui) Qiu | Surrey, BC | Boys 11-12 | 11 | 2:10pm | 1 |
Everett Quewezance | Kamloops, BC | Boys 9-10 | 3 | 12:50pm | 1 |
Victoria Shen | Surrey, BC | Girls 9-10 | 7 | 1:30pm | 1 |
Louis Sheng | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 11 | 2:10pm | 1 |
Stella Sun | White Rock , BC | Girls 9-10 | 5 | 1:10pm | 1 |
Jackson Wang | Surrey, BC | Boys 11-12 | 10 | 2:00pm | 1 |
Grace Wang | North Vancouver, BC | Girls 11-12 | 13 | 2:30pm | 1 |
Alice Wang | Vancouver, BC | Girls 11-12 | 12 | 2:20pm | 1 |
Grace Yuemeng Wu | Richmond, BC | Girls 9-10 | 6 | 1:20pm | 1 |
David Chaofan Wu | Richmond, BC | Boys 11-12 | 10 | 2:00pm | 1 |
Ruby Xi | Richmond , BC | Girls 9-10 | 6 | 1:20pm | 1 |
Emily Yan | Vancouver, BC | Girls 11-12 | 13 | 2:30pm | 1 |
Ivan Yang | Surrey, BC | Boys 9-10 | 2 | 12:40pm | 1 |
Jayden Yang | Vancouver , BC | Boys 11-12 | 9 | 1:50pm | 1 |
Berton Yang | Richmond, BC | Boys 11-12 | 8 | 1:40pm | 1 |
Elizabeth Yang | Vancouver, BC | Girls 9-10 | 7 | 1:30pm | 1 |
David Zhang | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 8 | 1:40pm | 1 |
Jason Zhang | Richmond , BC | Boys 11-12 | 9 | 1:50pm | 1 |
Karyme Zhao | Richmond, BC | Girls 9-10 | 5 | 1:10pm | 1 |
Luna Zhou | Vancouver, BC | Girls 9-10 | 6 | 1:20pm | 1 |
Theo Zhou | West Vancouver, BC | Boys 9-10 | 3 | 12:50pm | 1 |
Haojun (Kevin) Zhu | Surrey, BC | Boys 9-10 | 3 | 12:50pm | 1 |
Jayden H X Zhu | Surrey, BC | Boys 11-12 | 10 | 2:00pm | 1 |