April 27-28, 2024
Cambridge, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Karolyn Zeng | Maple, ON | 15-19 Girls | 16 | 2:30pm | 1 |
Cameron Wanlin | Komoka, ON | Junior Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Gracie Vescan | Mississauga, ON | U15 Girls | 14 | 2:14pm | 1 |
Mia Truong | Kitchener , ON | 15-19 Girls | 15 | 2:22pm | 1 |
Sam Theissler | Barrie, ON | Junior Boys | 3 | 12:46pm | 1 |
Luke Tataryn | Peterborough, ON | Junior Boys | 2 | 12:38pm | 1 |
Danica Suckert | Cambridge, ON | U15 Girls | 13 | 2:06pm | 1 |
Jameson Staab | Kitchener, ON | Junior Boys | 2 | 12:38pm | 1 |
Luke Shoemaker | London, ON | Bantam Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
AJ Shaw-McMahon | Conestogo, ON | Junior Boys | 4 | 12:54pm | 1 |
Max Roppel | Kincardine , ON | Bantam Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Jack Reistetter | Milton, ON | Juvenile Boys | 7 | 1:18pm | 1 |
Austin Reid | East Garafraxa, ON | Bantam Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Luke Readings | London, ON | Junior Boys | 3 | 12:46pm | 1 |
Caitlin Pederson | Toronto, ON | 15-19 Girls | 15 | 2:22pm | 1 |
Evan Morris | Millgrove, ON | Junior Boys | 2 | 12:38pm | 1 |
Joshua Moro | Guelph, ON | Junior Boys | 3 | 12:46pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Callum McDonald | Mount Forest, ON | Bantam Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Zack MacMillan | Toronto, ON | Junior Boys | 4 | 12:54pm | 1 |
Royce Lin | Guelph, ON | Juvenile Boys | 7 | 1:18pm | 1 |
Andrew Lee | Mississauga, ON | Junior Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Mikayla Lacey | Port Colborne , ON | 15-19 Girls | 16 | 2:30pm | 1 |
John Kingdon | Grimsby, ON | Junior Boys | 2 | 12:38pm | 1 |
Hudson Kelahear | Etobicoke, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Ben Julie | Fenwick, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Justin Jansen | Puslinch, ON | Junior Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Benjamin Hudson | Ailsa Craig, ON | Junior Boys | 5 | 1:02pm | 1 |
Emma Hsiung | Markham, ON | U15 Girls | 13 | 2:06pm | 1 |
Aaron Howell | Cambridge, ON | Bantam Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Maxwell Harrison | Burlington, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Kaylan Green | Toronto, ON | U15 Girls | 14 | 2:14pm | 1 |
Matthew Gray | Beamsville, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Cole Gowe | Burlington, ON | Junior Boys | 3 | 12:46pm | 1 |
Kris Gopisetty | Mississauga , ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Blake Furtney | Fonthill, ON | Junior Boys | 4 | 12:54pm | 1 |
Ethan Frost | Barrie, ON | Junior Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Finn Foster | Brantford, ON | Juvenile Boys | 7 | 1:18pm | 1 |
Nate Ditto | St. Catharines, ON | Junior Boys | 5 | 1:02pm | 1 |
Terrence Deng | Toronto, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Nic De Wet | Oakville, ON | Junior Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Junior Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Narisse Daye | Sarnia, ON | 15-19 Girls | 16 | 2:30pm | 1 |
Nathan Dai | North York, ON | Bantam Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Trent Clarke | Vineland , ON | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Justin Chu | North York, ON | Bantam Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Kiana Chen | North York, ON | 15-19 Girls | 15 | 2:22pm | 1 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Alexis Card | Cambridge, ON | U15 Girls | 14 | 2:14pm | 1 |
Will Burleigh | Grimsby, ON | Junior Boys | 5 | 1:02pm | 1 |
Andrew Burciul | Thorold, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Tyler Bunker | Toronto, ON | Junior Boys | 4 | 12:54pm | 1 |
Rainer Bulau | Aurora , ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Jaiden Brown | Newcastle, ON | Junior Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Carter Banton | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Regan Andrusyk | Hamilton, ON | U15 Girls | 13 | 2:06pm | 1 |
Adley Abols | Toronto, ON | Junior Boys | 5 | 1:02pm | 1 |