April 27-28, 2024
Lethbridge, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Sam Cook | Calgary , AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Chase Lassman | Parkland County, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Casey Sliva | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Cade Farrow | Cochrane , AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
Robson Horyn | Banff , AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 12A |
Andrew Leon | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 12A |
Nico Neuteboom | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 12A |
Malcolm Garritty | Airdrie, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 12A |
Colin Doherty | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 12B |
Ethan Hendrickson | Lethbridge , AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 12B |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 12B |
Cash Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 12B |
Jeremy Hart | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Cole Phillips | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Thomas Jacobsen | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Zaedan Trinh | Lethbridge, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Dylan McAleer | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Will Heavisides | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Kelan Dhanani | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Lorenzo Amendola | St. Albert, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14B |
Noah Kehler | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14B |
Zach Lehmann | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14B |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14B |
Christopher Colberg | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Nolan House | Foothills, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Alex Adler | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Zaiden Dennis | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 16A |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 16A |
Kohen Rea | Red Deer, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 16A |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 16A |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 2:00pm | 16B |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Junior Boys | 26 | 2:00pm | 16B |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Junior Boys | 26 | 2:00pm | 16B |
Saahil Kaura | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 2:00pm | 16B |
Brett Jones | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 2:00pm | 17A |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 27 | 2:00pm | 17A |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Junior Boys | 27 | 2:00pm | 17A |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Junior Boys | 27 | 2:00pm | 17A |
Scott Levey | Edmonton, AB | Junior Boys | 28 | 2:00pm | 17B |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Junior Boys | 28 | 2:00pm | 17B |
Owen Bruins | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 28 | 2:00pm | 17B |
Kai Baerg | Edmtonton, AB | Junior Boys | 28 | 2:00pm | 17B |
Harrison Wells | Edmonton, AB | Peewee Boys | 29 | 2:00pm | 18A |
Cooper Roberge | Lloydminster, AB | Peewee Boys | 29 | 2:00pm | 18A |
Erik Petersen | Okotoks, AB | Peewee Boys | 29 | 2:00pm | 18A |
Charlie Birmingham | Calgary, AB | Peewee Boys | 29 | 2:00pm | 18A |
Alexandra Chiew | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Grace Murphy | Lethbridge, AB | 15-19 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Grace Wetherup | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Coryn Tardif | Sylvan Lake, AB | 15-19 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Charlie Duchnij | Airdrie, AB | 15-19 Girls | 2 | 2:00pm | 1B |
Mataya Hampson | Rocky View County, AB | 15-19 Girls | 2 | 2:00pm | 1B |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | 15-19 Girls | 2 | 2:00pm | 1B |
Hayden Desmarais | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 2 | 2:00pm | 1B |
Olivia Johnson | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Kali Yeske | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | 15-19 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Ali Norris | Lethbridge, AB | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 2B |
Allison Chan | Calgary, AB | U15 Girls | 4 | 2:00pm | 2B |
Tristyn Anderson | Calgary, AB | U15 Girls | 4 | 2:00pm | 2B |
Sienna Dhanji | Calgary , AB | U15 Girls | 4 | 2:00pm | 2B |
Hannah Thomas | Calgary, AB | U15 Girls | 5 | 2:00pm | 3A |
Alessandra Sundquist | Calgary, AB | U15 Girls | 5 | 2:00pm | 3A |
Raylee Denton | Red Deer, AB | U15 Girls | 5 | 2:00pm | 3A |
Justine Leon | Calgary, AB | U15 Girls | 5 | 2:00pm | 3A |
Griffin Maillot | Chestermere, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Justin Fergusson | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Dayson Loose | Magrath, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Spencer Forsyth | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Bennett Love | Red Deer, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 4B |
Kellen Heddema | Desert Blume, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 4B |
Justin Mrazek | Brooks, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 4B |
Mason Kuryvial | Taber, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 4B |
Ian Davis | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 5A |
Jordan Neufeld | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 5A |
Owen Romaniuk | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 5A |
Coleman Yurchak | Wainwright, AB | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 5A |
Austin Nesbitt | Pilot Butte, SK | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 5B |
Luke MacDonald | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 5B |
Hudson Diederichs | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 5B |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 5B |
Chase Strang | Airdrie, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6A |
Luca Marengo | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6A |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6A |
Benson White | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6A |
Daxx Shaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 6B |
Coen Lane | Cochrane, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 6B |
Cody Schatzmann | Canmore, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 6B |
Stavros Argiris | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Colby Adams | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Quinn Leusink | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Nolan McKay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Warner Zapisocky | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Nolan Park | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Milo Abboud | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8B |
Nicholas Marra | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8B |
Cole Haney | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8B |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8B |
Luke Regan | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9A |
Charles Greaves | Banff , AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9A |
Beckham Chiew | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9A |
Jalen Apedoe | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9A |
Mike Bosanko | Cochrane , AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9B |
Tristan Howes | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9B |
Tyler Hennessy | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9B |
Kole Myhra | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9B |