August 16-17, 2014
Caledon, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Christian Ethier | Haileybury, ON | Junior Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Mitchell Hardy | Kitchener, ON | Junior Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Trevor Corner | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Vince Greco | Bolton, ON | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Jordy Denomme | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Victoria Murray | Oakville, ON | 15-19 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Paul (Wonkyung) Sung | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Jared Kuthe | Mississauga, ON | Junior Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Adam Bain | Stouffville, ON | Bantam Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Wesley Day | Ajax, ON | Junior Boys | 19 | 2:12pm | 1 |
Brett Butler | Aurora, ON | Junior Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Melissa Gabriele | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Hayden Edworthy | Cambridge, ON | Junior Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Yaroslav Ilyenko | Stouffville, ON | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
James Godber | Toronto, ON | Bantam Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Matthew Didiano | Mississauga, ON | Junior Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Jake Stronach | Caledon, ON | Junior Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Nathan Douglas | Thornhill, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Luke Cowen | Clifford, ON | Bantam Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Connor McCrea | Burlington, ON | Junior Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Nicholas Zorzi | Milton, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Dennis Weber | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Connor Munro | Etobicoke, ON | Bantam Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Michael Carr | Mississauga , ON | Junior Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Cynthia Zhao | Toronto, ON | 15-19 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
Jonathan Cramton | Toronto, ON | Bantam Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Myles Schulz | Orangeville, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Cameron Schuurmans | Caledon East, ON | Bantam Boys | 3 | 11:48am | 1 |
Matthew Wood | Hamilton, ON | Junior Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Alexander Turchan | Conestogo, ON | Bantam Boys | 3 | 11:48am | 1 |
Aidan Shaw | Orchard Park, NY | Bantam Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Sydney Shaw | Orchard Park , NY | 15-19 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
Alex Wyndham-West | King City, ON | Bantam Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
James Wyndham-West | King City, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Ty Kerr | Listowel , ON | Juvenile Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Angelo Giantsopoulos | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Jason Kerr | Pattaya , TH | Junior Boys | 20 | 2:21pm | 1 |
Greg Simpson | Mildmay, ON | Junior Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Michael Hamilton | Toronto, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Jack Quirke | Waterloo, ON | Junior Boys | 20 | 2:21pm | 1 |
Cooper Trew | , ON | Junior Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Andrew Spencer | Guelph, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Bryce Skot | Shanty Bay, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Ewan MacBain | Toronto, ON | Bantam Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Parker Casey | Waterloo, ON | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Devin Bartlett | Cambridge, ON | Junior Boys | 19 | 2:12pm | 1 |
Tyler Waugh | London, ON | Junior Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Natasha Stasiuk | Oakville, ON | 15-19 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Adam Jordan | Penetang, ON | Bantam Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Jonathon Kerr | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Elanna DeMarchi | Cambridge, ON | 15-19 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
Carter Snowden | Kitchener, ON | Bantam Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Michael Melchior | Vaughan, ON | Junior Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Zachary Henderson | Georgetown, ON | Junior Boys | 19 | 2:12pm | 1 |
Jack Ferguson | St. Thomas, ON | Bantam Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Taylor Tompkins | Hamilton, ON | Junior Boys | 20 | 2:21pm | 1 |
Spencer Casey | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Evan Aikens-Armbruster | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |