August 11-12, 2014
Vernon, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Christopher Zeglen | Calgary, AB | Junior Boys | 15 | 11:20am | 1 |
Brandon Whistle | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 12 | 10:50am | 1 |
Cameron Welch | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 9 | 10:20am | 1 |
Dexter Weiten | Coldstream, BC | Bantam Boys | 6 | 9:50am | 1 |
Veronica Vetesnik | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 2 | 9:10am | 1 |
Joel Veenstra | Smithers, BC | Bantam Boys | 7 | 10:00am | 1 |
Adam Veenstra | Smithers, BC | Juvenile Boys | 14 | 11:10am | 1 |
Mitch Thompson | West Vancouver, BC | Junior Boys | 18 | 11:50am | 1 |
Mitchell Thiessen | Chilliwack, BC | Juvenile Boys | 14 | 11:10am | 1 |
Lionel Taylor | Kelowna, BC | Junior Boys | 23 | 12:40pm | 1 |
Tiegan Taylor | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Sam Sweet | Kelowna , BC | Bantam Boys | 4 | 9:30am | 1 |
Casey Sullivan | Kelowna, BC | Junior Boys | 22 | 12:30pm | 1 |
Andrew Spalti | Vancouver, BC | Bantam Boys | 8 | 10:10am | 1 |
Lauren Siemers | West Kelowna, BC | 15-19 Girls | 2 | 9:10am | 1 |
Colton Share | Lake Country, BC | Junior Boys | 17 | 11:40am | 1 |
Jake Scarrow | Dewdney, BC | Junior Boys | 23 | 12:40pm | 1 |
Justin Sawley | Kimberley, BC | Juvenile Boys | 10 | 10:30am | 1 |
Lauren Rutherglen | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 3 | 9:20am | 1 |
Tyler Robertson | Prince George, BC | Junior Boys | 19 | 12:00pm | 1 |
Jake Pilon | Kelowna, BC | Junior Boys | 15 | 11:20am | 1 |
Hunter Phelan | North Vancouver, BC | Junior Boys | 21 | 12:20pm | 1 |
Kristian Oppenheim | Kelowna, BC | Bantam Boys | 8 | 10:10am | 1 |
Ben Niles | Kamloops, BC | Juvenile Boys | 10 | 10:30am | 1 |
Adam Niles | Kamloops, BC | Bantam Boys | 5 | 9:40am | 1 |
Quentin Murphy | Kelowna, BC | Bantam Boys | 4 | 9:30am | 1 |
Edward Metcalfe | White Rock, BC | Junior Boys | 19 | 12:00pm | 1 |
Evan Merrier | Surrey, BC | Juvenile Boys | 11 | 10:40am | 1 |
Brandon McManus | Surrey, BC | Juvenile Boys | 14 | 11:10am | 1 |
Dugan McInnes | Nakusp, BC | Juvenile Boys | 10 | 10:30am | 1 |
Matthew McEachran-Law | Coldstream, BC | Junior Boys | 22 | 12:30pm | 1 |
Declan McDonald | Oliver, BC | Junior Boys | 20 | 12:10pm | 1 |
Tanner Marshall | Kelowna, BC | Bantam Boys | 5 | 9:40am | 1 |
Matthew MacDonald | Langley, BC | Junior Boys | 17 | 11:40am | 1 |
Raymond Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 7 | 10:00am | 1 |
McKenna Lesiuk | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Kyle Leiman | Victoria , BC | Juvenile Boys | 11 | 10:40am | 1 |
Tyler Leclair | North Vancouver, BC | Junior Boys | 19 | 12:00pm | 1 |
Nick Krystal | Port Moody, BC | Junior Boys | 21 | 12:20pm | 1 |
Matthew Kreutz | Coldstream, BC | Junior Boys | 23 | 12:40pm | 1 |
Noah King | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 9 | 10:20am | 1 |
Charles (Jung Soo) Kim | Surrey, BC | Bantam Boys | 8 | 10:10am | 1 |
Scott Kerr | Vancouver, BC | Junior Boys | 23 | 12:40pm | 1 |
Devin Kelly | , BC | Junior Boys | 22 | 12:30pm | 1 |
Jennifer Kell | Mission, BC | 15-19 Girls | 3 | 9:20am | 1 |
Madison Kapchinsky | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 2 | 9:10am | 1 |
Davide Kaiser | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 13 | 11:00am | 1 |
Philipp Kaiser | Kelowna, BC | Bantam Boys | 5 | 9:40am | 1 |
Rhiannon Jones | Westbank, BC | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Branden Jewsbury | Westbank, BC | Juvenile Boys | 12 | 10:50am | 1 |
Justin James | Arcola, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:20am | 1 |
Jackson Jacob | Fort Langley, BC | Bantam Boys | 7 | 10:00am | 1 |
Eric Hooper | , BC | Junior Boys | 18 | 11:50am | 1 |
Eric Hollman | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Haley Hewer | Penticton, BC | 15-19 Girls | 2 | 9:10am | 1 |
Walker Hengen | Arcola, SK | Juvenile Boys | 11 | 10:40am | 1 |
Leo Harper | Burnaby, BC | Bantam Boys | 6 | 9:50am | 1 |
Dylan Graham | West Vancouver, BC | Junior Boys | 15 | 11:20am | 1 |
Derek Graham | Kelowna , BC | Junior Boys | 17 | 11:40am | 1 |
Mac Gourdine | Coldstream, BC | Juvenile Boys | 13 | 11:00am | 1 |
Jack Gilchrist | Kelowna, BC | Junior Boys | 18 | 11:50am | 1 |
Justin Gaukel | Surrey, BC | Bantam Boys | 6 | 9:50am | 1 |
Lucas Gatto | Burnaby, BC | Junior Boys | 20 | 12:10pm | 1 |
Zachary Gardner | Penticton, BC | Junior Boys | 18 | 11:50am | 1 |
Rowan Froese | Kamloops, BC | Juvenile Boys | 12 | 10:50am | 1 |
Kurtis Fontinha | Penticton, BC | Junior Boys | 19 | 12:00pm | 1 |
Nik Federko | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 13 | 11:00am | 1 |
Russell DuToit | Kimberley, BC | Junior Boys | 21 | 12:20pm | 1 |
Drew Dougherty | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Russell Day | Vernon, BC | Junior Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Cassidy Couture | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Braeden Cooper | Vernon, BC | Bantam Boys | 6 | 9:50am | 1 |
Matthew Cook | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 10:40am | 1 |
Jessica Claggett | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 3 | 9:20am | 1 |
Koltin Chasse | Prince George, BC | Juvenile Boys | 12 | 10:50am | 1 |
Brandon Chai | Vernon, BC | Bantam Boys | 8 | 10:10am | 1 |
Mitchell Catania | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 7 | 10:00am | 1 |
Cole Briggs | Langley, BC | Junior Boys | 20 | 12:10pm | 1 |
Taylor Bourdon | Delta, BC | Bantam Boys | 5 | 9:40am | 1 |
Austin Bosquet | Coldstream, BC | Junior Boys | 21 | 12:20pm | 1 |
Morgan Benko | Cloverdale, BC | Juvenile Boys | 10 | 10:30am | 1 |
Mackenzie Barrie | Vernon, BC | 15-19 Girls | 3 | 9:20am | 1 |
Cole Baldigara | Kelowna, BC | Junior Boys | 20 | 12:10pm | 1 |
Nathan Bahnman | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 14 | 11:10am | 1 |
Carson Arcuri | Nelson, BC | Junior Boys | 22 | 12:30pm | 1 |
Marcus Apchin | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 13 | 11:00am | 1 |
Nigel Anderson | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 9:30am | 1 |