April 5-6, 2014
Surrey, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Mitch Lukasewich | Beaumont, AB | Junior Boys | 21 | 1:03pm | 1 |
Mitchell Anderson | Coquitlam, BC | Junior Boys | 22 | 1:12pm | 1 |
Cecile Kwon | Maple Ridge, BC | 15-19 Girls | 12 | 11:42am | 1 |
Esther Subin Lee | Maple Ridge , BC | 15-19 Girls | 8 | 11:06am | 1 |
Julie (Youn Soo) Ju | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 9 | 11:15am | 1 |
Khan Lee | Surrey, BC | Bantam Boys | 6 | 10:48am | 1 |
Keanna Mason | Maple Ridge, BC | 15-19 Girls | 10 | 11:24am | 1 |
O'Meara Chow | Richmond, BC | 15-19 Girls | 10 | 11:24am | 1 |
Haven Brown | Oak Harbor, WA | Bantam Boys | 2 | 10:12am | 1 |
Madison Kapchinsky | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 11 | 11:33am | 1 |
Josh Legge | Powell River, BC | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 1 |
Henry Lei | Surrey, BC | Bantam Boys | 3 | 10:21am | 1 |
Justin Gaukel | Surrey, BC | Bantam Boys | 5 | 10:39am | 1 |
Shayne LaRochelle | Coquitlam, BC | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 1 |
Min Kang | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 1 | 10:03am | 1 |
Tiffany Kong | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 9 | 11:15am | 1 |
Guillaume Allouche | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 15 | 12:09pm | 1 |
Dobson Ironmonger | Langley, BC | Juvenile Boys | 15 | 12:09pm | 1 |
David Stark | Surrey, BC | Junior Boys | 23 | 1:21pm | 1 |
Erik McDonald | Surrey, BC | Junior Boys | 22 | 1:12pm | 1 |
Jayla Yoonji Kang | Surrey, BC | 15-19 Girls | 10 | 11:24am | 1 |
Jessica Wu | Langley, BC | 15-19 Girls | 7 | 10:57am | 1 |
Brycen Ko | Richmond, BC | Bantam Boys | 3 | 10:21am | 1 |
Euna Han | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 12 | 11:42am | 1 |
Jacklyn Duchen | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 11 | 11:33am | 1 |
Brett O'Grady | Pitt Meadows, BC | Juvenile Boys | 15 | 12:09pm | 1 |
Tyler Robertson | Prince George, BC | Junior Boys | 21 | 1:03pm | 1 |
Jackson Trozzo | Langley, BC | Juvenile Boys | 17 | 12:27pm | 1 |
Paul Kim | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 1 | 10:03am | 1 |
Preston Chan | Vancouver, BC | Bantam Boys | 3 | 10:21am | 1 |
Nathan Bahnman | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 15 | 12:09pm | 1 |
Mary Parsons | Delta, BC | 15-19 Girls | 13 | 11:51am | 1 |
Hannah Lee | Surrey, BC | 15-19 Girls | 13 | 11:51am | 1 |
Hugh Corne | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 4 | 10:30am | 1 |
Lucas Oh | Surrey, BC | Bantam Boys | 1 | 10:03am | 1 |
Woochang (Asen) Lee | Port Moody, BC | Juvenile Boys | 14 | 12:00pm | 1 |
Alexander Kwok | Richmond, BC | Junior Boys | 22 | 1:12pm | 1 |
Seo Ho Choi | Surrey, BC | Juvenile Boys | 17 | 12:27pm | 1 |
Matthew Campion | White Rock, BC | Junior Boys | 21 | 1:03pm | 1 |
Bryan Erkau | Surrey, BC | Bantam Boys | 2 | 10:12am | 1 |
Sharon Park | Surrey, BC | 15-19 Girls | 9 | 11:15am | 1 |
Kurtis Fontinha | Penticton, BC | Junior Boys | 20 | 12:54pm | 1 |
Avery Struck | Halfmoon Bay, BC | 15-19 Girls | 9 | 11:15am | 1 |
Cole Briggs | Langley, BC | Junior Boys | 25 | 1:39pm | 1 |
Haley Hewer | Penticton, BC | 15-19 Girls | 8 | 11:06am | 1 |
Callum Davison | Duncan, BC | Bantam Boys | 6 | 10:48am | 1 |
Josh Killins | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 6 | 10:48am | 1 |
Dylan Graham | West Vancouver, BC | Junior Boys | 20 | 12:54pm | 1 |
Ryan Hunt | Pitt Meadows, BC | Junior Boys | 25 | 1:39pm | 1 |
Ye Ji Lim | Langley , BC | 15-19 Girls | 12 | 11:42am | 1 |
Joel Veenstra | Smithers, BC | Bantam Boys | 5 | 10:39am | 1 |
James Baker | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 23 | 1:21pm | 1 |
Cole McKinnon | Surrey, BC | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 1 |
Willis (Jung Hwan) Lee | Langley, BC | Juvenile Boys | 17 | 12:27pm | 1 |
Hunter Phelan | North Vancouver, BC | Junior Boys | 23 | 1:21pm | 1 |
Edward Chen | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 18 | 12:36pm | 1 |
Belinda Lin | Surrey, BC | 15-19 Girls | 11 | 11:33am | 1 |
Taylor Patrick | Surrey, BC | Juvenile Boys | 19 | 12:45pm | 1 |
Michael Griffin | Victoria, BC | Junior Boys | 25 | 1:39pm | 1 |
Marcus Brown | Surrey, BC | Junior Boys | 26 | 1:48pm | 1 |
Melody Lin | Surrey, BC | 15-19 Girls | 7 | 10:57am | 1 |
Charles (Jung Soo) Kim | Surrey, BC | Bantam Boys | 5 | 10:39am | 1 |
Sophia Bian | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 8 | 11:06am | 1 |
Mitchell Catania | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 4 | 10:30am | 1 |
Andy Kim | Langley, BC | Bantam Boys | 6 | 10:48am | 1 |
Chris Buckland | Surrey, BC | Bantam Boys | 2 | 10:12am | 1 |
Mitchell Thiessen | Chilliwack, BC | Juvenile Boys | 18 | 12:36pm | 1 |
Erik Cheng | Richmond, BC | Bantam Boys | 1 | 10:03am | 1 |
Gavin Ciulla | Surrey, BC | Juvenile Boys | 18 | 12:36pm | 1 |
Raymond Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 4 | 10:30am | 1 |
Andrew Metcalf | , BC | Junior Boys | 21 | 1:03pm | 1 |
Evan Merrier | Surrey, BC | Juvenile Boys | 16 | 12:18pm | 1 |
Susan Wang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 8 | 11:06am | 1 |
Kelly Selvaraja | Mission, BC | 15-19 Girls | 10 | 11:24am | 1 |
Andrew Spalti | Vancouver, BC | Bantam Boys | 5 | 10:39am | 1 |
Alix Kong | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 13 | 11:51am | 1 |
Alex Francois | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 19 | 12:45pm | 1 |
Charles Thompson | Delta, BC | Juvenile Boys | 16 | 12:18pm | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Bantam Boys | 2 | 10:12am | 1 |
Keaton Cameron | Surrey, BC | Juvenile Boys | 14 | 12:00pm | 1 |
Trever Harris | Surrey, BC | Junior Boys | 23 | 1:21pm | 1 |
Christopher Dale | Mission, BC | Bantam Boys | 4 | 10:30am | 1 |
Harry Bains | Surrey, BC | Juvenile Boys | 16 | 12:18pm | 1 |
Morgan Benko | Cloverdale, BC | Juvenile Boys | 14 | 12:00pm | 1 |
Connor McLellan | Chilliwack, BC | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 1 |
Ian (Jae Hoon) Kim | , BC | Junior Boys | 26 | 1:48pm | 1 |
Brandon McManus | Surrey, BC | Juvenile Boys | 16 | 12:18pm | 1 |
Matt Buehler | Langley, BC | Juvenile Boys | 14 | 12:00pm | 1 |
Jackson Jacob | Fort Langley, BC | Bantam Boys | 3 | 10:21am | 1 |
Jennifer Kell | Mission, BC | 15-19 Girls | 7 | 10:57am | 1 |
Sumie Francois | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 13 | 11:51am | 1 |
Sarah Lawrence | Duvall, WA | 15-19 Girls | 11 | 11:33am | 1 |
Luc Quigley | Victoria, BC | Junior Boys | 22 | 1:12pm | 1 |
Mathew McConnachie | Surrey, BC | Juvenile Boys | 18 | 12:36pm | 1 |
Edward Metcalfe | White Rock, BC | Junior Boys | 26 | 1:48pm | 1 |
Alisha Lau | Richmond, BC | 15-19 Girls | 12 | 11:42am | 1 |
Darren Day | Victoria, BC | Junior Boys | 25 | 1:39pm | 1 |
Sandee Park | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 7 | 10:57am | 1 |
Steven Veerman | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 20 | 12:54pm | 1 |
Owen Xiong | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 17 | 12:27pm | 1 |
Adam Veenstra | Smithers, BC | Juvenile Boys | 19 | 12:45pm | 1 |