October 12, 2013
Cambridge, ON
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Minwoo Park | Toronto, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:16pm | 1 |
Jeff Aljoe | Durham, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:08pm | 1 |
John Eves | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:08pm | 1 |
Paul Lee | Toronto, ON | Junior Boys | 11 | 12:24pm | 1 |
Paul Edgar | Kitchener, ON | Junior Boys | 15 | 12:56pm | 1 |
Ben Whiteside | London, ON | Junior Boys | 15 | 12:56pm | 1 |
Anthony Occhiuto | Guelph, ON | Bantam Boys | 7 | 11:52am | 1 |
Charles Corner | Cayuga, ON | Junior Boys | 15 | 12:56pm | 1 |
Kevin Doran | Sharon, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Mackenzie Baker | London, ON | 15-19 Girls | 1 | 11:04am | 1 |
Mahir Omar | Mississauga, ON | Junior Boys | 12 | 12:32pm | 1 |
Ben Davies | Cambridge, ON | Bantam Boys | 7 | 11:52am | 1 |
Carson DeThomasis | London, ON | Bantam Boys | 6 | 11:44am | 1 |
Curtis Torry | Hanover, ON | Junior Boys | 14 | 12:48pm | 1 |
Matt Sommerville | Baden, ON | Bantam Boys | 6 | 11:44am | 1 |
Mark Wodz | Toronto, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:16pm | 1 |
Thomas Hunt | Georgetown, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:16pm | 1 |
Christopher Whalen | Waterloo, ON | Junior Boys | 12 | 12:32pm | 1 |
Callum Biehn | Georgetown, ON | Junior Boys | 14 | 12:48pm | 1 |
Michael Carr | Mississauga , ON | Juvenile Boys | 8 | 12:00pm | 1 |
Nicklaus Naumovski | Halton Hills, ON | Bantam Boys | 6 | 11:44am | 1 |
Kristen Wong | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 2 | 11:12am | 1 |
Bavake Sihota | Caledon, ON | Bantam Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Mikey White | Hamilton, ON | Junior Boys | 16 | 1:06pm | 1 |
Jeremy Ivany | London, ON | Junior Boys | 14 | 12:48pm | 1 |
Mathias Krauss | Ancaster, ON | Bantam Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Adam Graham | Sarnia, ON | Junior Boys | 15 | 12:56pm | 1 |
Sean O'Hara | Mississauga, ON | Junior Boys | 13 | 12:40pm | 1 |
Logan O'Hara | Mississauga, ON | Junior Boys | 16 | 1:06pm | 1 |
Monica Gabriele | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 2 | 11:12am | 1 |
Greg Simpson | Mildmay, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:16pm | 1 |
Shane Price | Orangeville, ON | Bantam Boys | 7 | 11:52am | 1 |
Jared Kuthe | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:00pm | 1 |
Isaac Maxwell | Orangeville, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
William Langford | Port Hope, ON | Junior Boys | 14 | 12:48pm | 1 |
Josh Thorne | Cambridge, ON | Junior Boys | 13 | 12:40pm | 1 |
Daniel Sommers | Cayuga, ON | Junior Boys | 12 | 12:32pm | 1 |
Spencer Sommers | Cayuga, ON | Junior Boys | 12 | 12:32pm | 1 |
Aaron Black | Grimsby, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:08pm | 1 |
Michelle Ruiz | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 2 | 11:12am | 1 |
Cameron Schuurmans | Caledon East, ON | Bantam Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Colden Scott-Robertson | Brantford, ON | Junior Boys | 11 | 12:24pm | 1 |
Wesley Day | Ajax, ON | Junior Boys | 13 | 12:40pm | 1 |
Mackenzie Crawford | Utopia, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:00pm | 1 |
Melissa Gabriele | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 1 | 11:04am | 1 |
Kyle Chung | Brampton, ON | Bantam Boys | 4 | 11:28am | 1 |
Ben Weaver | Kingston, ON | Bantam Boys | 4 | 11:28am | 1 |
Brent Fay | Heidelberg, ON | Junior Boys | 16 | 1:06pm | 1 |
Trevor Corner | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:00pm | 1 |
Ethan Bennett | Stoney Creek, ON | Bantam Boys | 6 | 11:44am | 1 |
Justin Fisher | Cambridge, ON | Junior Boys | 11 | 12:24pm | 1 |
Max Redman | Cambridge, ON | Bantam Boys | 7 | 11:52am | 1 |
Ryan Choi | Markham, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Taylor Tompkins | Hamilton, ON | Junior Boys | 16 | 1:06pm | 1 |
Connor Munro | Etobicoke, ON | Bantam Boys | 4 | 11:28am | 1 |
Matthew Wood | Hamilton, ON | Junior Boys | 13 | 12:40pm | 1 |
Curtis Cappa | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:08pm | 1 |