August 31-September 1, 2021
Winnipeg, MB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Brayden Abbott | La Salle, MB | Junior Boys | 19 | 12:24pm | 1 |
Jacob Bell | Headingley, MB | Juvenile Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Adam Blair | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Max Boese | Winnipeg , MB | Peewee Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Austin Boge | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 18 | 12:16pm | 1 |
Jackson Boge | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Brayden Boge | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Teerawut Boonseeor | Thailand, XX | Peewee Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Spencer Braun | Landmark, MB | Junior Boys | 19 | 12:24pm | 1 |
Ty Brewster | Steinbach, MB | Peewee Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Gavin Carver | La Salle, MB | Peewee Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Hayden Chaloner | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 18 | 12:16pm | 1 |
Grady Chuback | Headingley, MB | Juvenile Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Liam Comaskey | Oakbank, MB | Bantam Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Hallie Crozier | Regina, SK | 15-19 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Hayden Delaloye | Neepawa, MB | Juvenile Boys | 17 | 12:08pm | 1 |
Jackson Delaurier | Dauphin, MB | Bantam Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Daniel Desilets | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Noah Fiks | Winnipeg, MB | Junior Boys | 21 | 12:40pm | 1 |
Zostrianos Giordani-Gross | Brandon, MB | Juvenile Boys | 17 | 12:08pm | 1 |
Zachary Hamilton | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Ryden Hargreaves | Brandon, MB | Junior Boys | 20 | 12:32pm | 1 |
Wyatt Hofer | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Dominick Hoskin | La Salle, MB | Junior Boys | 19 | 12:24pm | 1 |
Hudson Hunnie | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Carson Inman | Portage La Prairie, MB | Juvenile Boys | 18 | 12:16pm | 1 |
Chase Janas | Oakbank, MB | Juvenile Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Mason Jurkowski | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Addison Kartusch | Winnipeg , MB | U15 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Ty King | Stonewall, MB | Juvenile Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Archer Klimczak-Elves | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Cala Korman | Killarney, MB | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Jeri Lafleche | Winnipeg , MB | U15 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Kaleb Lambert | Lorette West, MB | Juvenile Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Kasen Mateychuk | Dominion City, MB | Bantam Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Jordon McDonald | Winnipeg, MB | Junior Boys | 22 | 12:48pm | 1 |
Cameron McDonald | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Gracie McMillan | Oakbank, MB | U15 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Payton Oakden | Brandon, MB | U15 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Ryan Orchard | Carman, MB | Juvenile Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Clara Peake | Binscarth, MB | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Tyler Polanski | Winnipeg, MB | Junior Boys | 22 | 12:48pm | 1 |
Eric Prokopowich | Dauphin, MB | Junior Boys | 21 | 12:40pm | 1 |
Terence Rafferty | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Trey Ross | Winnipeg, MB | Junior Boys | 22 | 12:48pm | 1 |
Justice Roulston | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Jack Rudick | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 17 | 12:08pm | 1 |
Bijan Salimi | Morden, MB | Juvenile Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Thomas Scott | Dauphin, MB | Junior Boys | 20 | 12:32pm | 1 |
Ben Sparling | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Ryder St.Laurent | Île Des Chênes, MB | Peewee Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Jacob Taweel | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Josh Thompson | Russell, MB | Junior Boys | 21 | 12:40pm | 1 |
Ryan Tuck | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Luc Turcotte | Winnipeg , MB | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Lorien Valaquenta | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Feanor Valaquenta | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Brady White | Morson, ON | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Payne Wood | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Crystal Zamzow | Swan River, MB | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |