August 31-September 1, 2021
Winnipeg, MB
Name | City | Sex | Age | OOM Points |
---|---|---|---|---|
U15 Girls | ||||
Addison Kartusch | Winnipeg , MB | F | 14 | 500 |
Jeri Lafleche | Winnipeg , MB | F | 14 | 375 |
Payton Oakden | Brandon, MB | F | 14 | 350 |
Gracie McMillan | Oakbank, MB | F | 14 | 0 |
15-19 Girls | ||||
Cala Korman | Killarney, MB | F | 16 | 500 |
Clara Peake | Binscarth, MB | F | 17 | 375 |
Hallie Crozier | Regina, SK | F | 16 | 337.5 |
Crystal Zamzow | Swan River, MB | F | 15 | 337.5 |
Peewee Boys | ||||
Teerawut Boonseeor | Thailand, XX | M | 12 | 500 |
Ryder St.Laurent | Île Des Chênes, MB | M | 10 | 362.5 |
Ty Brewster | Steinbach, MB | M | 12 | 312.5 |
Hudson Hunnie | Winnipeg, MB | M | 12 | 312.5 |
Gavin Carver | La Salle, MB | M | 12 | 250 |
Archer Klimczak-Elves | Winnipeg, MB | M | 12 | 200 |
Mason Jurkowski | Winnipeg, MB | M | 12 | 0 |
Max Boese | Winnipeg , MB | M | 12 | 0 |
Jackson Boge | Winnipeg, MB | M | 12 | 0 |
Bantam Boys | ||||
Payne Wood | Winnipeg, MB | M | 14 | 500 |
Brayden Boge | Winnipeg, MB | M | 13 | 375 |
Jackson Delaurier | Dauphin, MB | M | 14 | 350 |
Terence Rafferty | Winnipeg, MB | M | 14 | 312.5 |
Ryan Tuck | Winnipeg, MB | M | 13 | 312.5 |
Cameron McDonald | Winnipeg, MB | M | 14 | 275 |
Adam Blair | Winnipeg, MB | M | 13 | 250 |
Kasen Mateychuk | Dominion City, MB | M | 14 | 225 |
Liam Comaskey | Oakbank, MB | M | 14 | 200 |
Brady White | Morson, ON | M | 14 | 125 |
Ben Sparling | Winnipeg, MB | M | 13 | 125 |
Luc Turcotte | Winnipeg , MB | M | 13 | 0 |
Juvenile Boys | ||||
Carson Inman | Portage La Prairie, MB | M | 15 | 500 |
Jack Rudick | Winnipeg, MB | M | 16 | 375 |
Hayden Chaloner | Winnipeg, MB | M | 16 | 350 |
Austin Boge | Winnipeg, MB | M | 15 | 312.5 |
Zostrianos Giordani-Gross | Brandon, MB | M | 15 | 312.5 |
Ryan Orchard | Carman, MB | M | 16 | 275 |
Hayden Delaloye | Neepawa, MB | M | 15 | 250 |
Grady Chuback | Headingley, MB | M | 15 | 225 |
Bijan Salimi | Morden, MB | M | 16 | 200 |
Chase Janas | Oakbank, MB | M | 16 | 125 |
Feanor Valaquenta | Winnipeg, MB | M | 16 | 125 |
Kaleb Lambert | Lorette West, MB | M | 15 | 125 |
Jacob Taweel | Winnipeg, MB | M | 15 | 125 |
Daniel Desilets | Winnipeg, MB | M | 15 | 125 |
Justice Roulston | Winnipeg, MB | M | 16 | 75 |
Jacob Bell | Headingley, MB | M | 15 | 75 |
Wyatt Hofer | Winnipeg, MB | M | 16 | 0 |
Ty King | Stonewall, MB | M | 15 | 0 |
Zachary Hamilton | Winnipeg, MB | M | 15 | 0 |
Lorien Valaquenta | Winnipeg, MB | M | 15 | 0 |
Junior Boys | ||||
Jordon McDonald | Winnipeg, MB | M | 18 | 500 |
Noah Fiks | Winnipeg, MB | M | 17 | 375 |
Trey Ross | Winnipeg, MB | M | 18 | 350 |
Eric Prokopowich | Dauphin, MB | M | 18 | 325 |
Tyler Polanski | Winnipeg, MB | M | 17 | 300 |
Thomas Scott | Dauphin, MB | M | 17 | 275 |
Ryden Hargreaves | Brandon, MB | M | 19 | 237.5 |
Josh Thompson | Russell, MB | M | 18 | 237.5 |
Dominick Hoskin | La Salle, MB | M | 17 | 200 |
Spencer Braun | Landmark, MB | M | 17 | 175 |
Brayden Abbott | La Salle, MB | M | 18 | 125 |