July 10-11, 2021
Guelph, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Tyler Zhang | Oakville, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Peewee Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Astoria Yen | Toronto, ON | 15-19 Girls | 20 | 1:51pm | 1 |
Sadie Wu | Toronto, ON | U15 Girls | 23 | 2:18pm | 1 |
Kelly Wong | Markham, ON | 15-19 Girls | 20 | 1:51pm | 1 |
Carter White | Toronto, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Eric Wen | Waterloo, ON | Bantam Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Dylan Weber | Guelph, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Charles Wang | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Teagan Walraven | Hillsburgh , ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Charlie Vokins | Toronto, ON | Bantam Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Mariana Vivas | Waterdown, ON | U15 Girls | 22 | 2:09pm | 1 |
Zachary Taus | Mississauga, ON | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Ethan Szabo | St. George, ON | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Jameson Staab | Kitchener, ON | Bantam Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Connor Sharpe | Burlington, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Brent Schidowka | Komoka, ON | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Anthony Sartor | Thorold, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Owen Sartor | Thorold, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Lucas Sartor | Thorold, ON | Peewee Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Andrew Rouble | Wellesley, ON | Junior Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Tate Reddick | Guelph, ON | Bantam Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Matthew Rastogi | North York, ON | Bantam Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 19 | 1:42pm | 1 |
Skylar Plaskett | Caledon, ON | 15-19 Girls | 19 | 1:42pm | 1 |
Joey Parkhill | Woodstock, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Nobelle Park | Oakville, ON | U15 Girls | 23 | 2:18pm | 1 |
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 23 | 2:18pm | 1 |
Colton Palmer | Milton, ON | Bantam Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Madison Ouellette | Amaranth , ON | 15-19 Girls | 20 | 1:51pm | 1 |
Kiefer Oomen-Danckert | Mono, ON | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Tara O'Connor | Guelph, ON | 15-19 Girls | 21 | 2:00pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Bantam Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Sutton Meier | Conestogo, ON | Bantam Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Matthew McConkey | Brantford, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Ethan Marek | Oakville, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Spencer MacKenzie | London, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Owen Lipskie | Baden, ON | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Tinghan Li | Toronto, ON | Peewee Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Krystal (Zhuotong) Li | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 21 | 2:00pm | 1 |
Curtis Li | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Max Li | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Edward Li | Markham, ON | Peewee Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Kirsten Lee | Mississauga, ON | U15 Girls | 22 | 2:09pm | 1 |
Andrew Lee | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Kaylan Lecompte | Guelph, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Spencer Korol | Burlington, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Hunter Kolm | Aurora, ON | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Bailey Kennedy | Guelph, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Ben Julie | Fenwick, ON | Peewee Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Spencer Jackson | Bracebridge, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Katherine Hou | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 22 | 2:09pm | 1 |
Keira Hou | Richmond Hill , ON | 15-19 Girls | 21 | 2:00pm | 1 |
Will Hindemit | Erin, ON | Bantam Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Owen Henry | London, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Sean He-Zimmerman | Mississauga, ON | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Rylan Hall | Stratford, ON | Bantam Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Logan Hackney | Strathroy, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Keagan Hackney | Strathroy, ON | Bantam Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Jack Groves | Toronto, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Lucas Gilbart | Toronto , ON | Peewee Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Davis Gates | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Ethan Fang | Newmarket, ON | Bantam Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Erik Elliott | Mount Pleasant, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Bo Dong | Toronto, ON | Bantam Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Lefty (Eleftherios) Dimakis | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Ava Di Martino | Orangeville, ON | 15-19 Girls | 20 | 1:51pm | 1 |
Andy Dai | Markham, ON | Peewee Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Owen Croft | Georgetown, ON | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Curtis Coulson | Guelph, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Luke Collins | Waterloo, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Caleb Chambers | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Peewee Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Connor Campbell | Burlington, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Angela Cai | Oakville, ON | U15 Girls | 23 | 2:18pm | 1 |
Nolan Butler | Caledon, ON | Bantam Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Zach Burt | Guelph, ON | Junior Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Ryan Broderick | Dundalk, ON | Bantam Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Aidan Broderick | Dundalk, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Joshua Broderick | Dundalk, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Brayden Bosmans | Mississauga, ON | Peewee Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Abby Barker | Kitchener, ON | 15-19 Girls | 19 | 1:42pm | 1 |
Edwin Bai | Aurora, ON | Peewee Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Adrian Arruda | Oakville, ON | Bantam Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Connor Armstrong | Puslinch, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Francesca Ampil | Brampton, ON | U15 Girls | 22 | 2:09pm | 1 |