June 20, 2021
Regina, SK
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kale Bolme | Yorkton, SK | Boys 11-12 | 5 | 12:40pm | 1 |
Jackson Bray | Balgonie, SK | Boys 9-10 | 7 | 1:00pm | 1 |
Brooks Cote | Estevan, SK | Boys 9-10 | 6 | 12:50pm | 1 |
Hudson Deibert | Regina, SK | Boys 8U | 9 | 1:20pm | 1 |
Kiefer Derkitt | Regina, SK | Boys 11-12 | 4 | 12:30pm | 1 |
Ada Dillon | Onion Lake, SK | Girls 11-12 | 11 | 1:40pm | 1 |
Keliyah Dillon | Onion Lake, SK | Girls 11-12 | 10 | 1:30pm | 1 |
Kipton Fenrich | Saskatoon , SK | Boys 8U | 9 | 1:20pm | 1 |
Miller Frankiewitz | Regina, SK | Boys 11-12 | 5 | 12:40pm | 1 |
Savannah Garvik | North Battleford , SK | Girls 11-12 | 10 | 1:30pm | 1 |
Cohen Hepburn | Saskatoon, SK | Boys 11-12 | 1 | 12:00pm | 1 |
Grayson Hubick | Raymore, SK | Boys 11-12 | 3 | 12:20pm | 1 |
Tucker Knoop | Moose Jaw, SK | Boys 9-10 | 7 | 1:00pm | 1 |
Keaton Kreklewich | Melville, SK | Boys 9-10 | 8 | 1:10pm | 1 |
Kai Kriekle | Regina, SK | Boys 11-12 | 4 | 12:30pm | 1 |
Yuna Lee | Regina, SK | Girls 11-12 | 10 | 1:30pm | 1 |
Jun Lee | Regina, SK | Boys 9-10 | 6 | 12:50pm | 1 |
Trey Ly | Regina, SK | Boys 11-12 | 3 | 12:20pm | 1 |
Shae Maunula | North Battleford, SK | Boys 11-12 | 5 | 12:40pm | 1 |
Miranda Merriman | La Ronge , SK | Girls 11-12 | 11 | 1:40pm | 1 |
Kealy Mitchell | Regina, SK | Girls 11-12 | 10 | 1:30pm | 1 |
Carter Moen | Swift Current , SK | Boys 11-12 | 1 | 12:00pm | 1 |
Austin Nesbitt | Pilot Butte, SK | Boys 9-10 | 7 | 1:00pm | 1 |
Grace Odnokon | Saskatoon, SK | Girls 11-12 | 11 | 1:40pm | 1 |
Andrew Odnokon | Saskatoon, SK | Boys 9-10 | 7 | 1:00pm | 1 |
Kadyn Olfert | Swift Current, SK | Boys 11-12 | 4 | 12:30pm | 1 |
Jack Robinson | Moosomin, SK | Boys 11-12 | 5 | 12:40pm | 1 |
Carter Schmidt | Regina, SK | Boys 11-12 | 2 | 12:10pm | 1 |
Matty Schmiess | Swift Current, SK | Boys 11-12 | 2 | 12:10pm | 1 |
Finn Silver | North Battleford, SK | Boys 11-12 | 3 | 12:20pm | 1 |
Henry Silver | North Battleford, SK | Boys 9-10 | 8 | 1:10pm | 1 |
Cole Silverson | Regina, SK | Boys 11-12 | 1 | 12:00pm | 1 |
Hayden Solomko | Battleford, SK | Boys 9-10 | 8 | 1:10pm | 1 |
Dalton Stephens | Craik, SK | Boys 9-10 | 6 | 12:50pm | 1 |
Sienna Taylor | Saskatoon, SK | Girls 11-12 | 11 | 1:40pm | 1 |
Brady Vipond | Regina, SK | Boys 11-12 | 4 | 12:30pm | 1 |
Tylan Wallin | Humboldt, SK | Boys 9-10 | 8 | 1:10pm | 1 |
Tryce Wallin | Humboldt, SK | Boys 11-12 | 3 | 12:20pm | 1 |
Sedona Weitz | Foothills M.D., AB | Girls 8U | 9 | 1:20pm | 1 |
Jace Wills | Kyle, SK | Boys 11-12 | 2 | 12:10pm | 1 |