June 27, 2021
Olds, AB
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jayden Arnold | Calgary, AB | Boys 11-12 | 13 | 3:18pm | 1 |
Elle Banister | Calgary, AB | Girls 9-10 | 4 | 1:57pm | 1 |
Erik Bennett | Onoway , AB | Boys 11-12 | 15 | 3:36pm | 1 |
Joshua Bodet | Edmonton, AB | Boys 9-10 | 7 | 2:24pm | 1 |
Brodie Breault | Calgary, AB | Boys 9-10 | 6 | 2:15pm | 1 |
Kirin Chan | Calgary, AB | Boys 9-10 | 6 | 2:15pm | 1 |
Ethan Cuff | Sylvan Lake, AB | Boys 9-10 | 6 | 2:15pm | 1 |
Rhea Deo | Edmonton, AB | Girls 11-12 | 10 | 2:51pm | 1 |
Clara Ding | White Rock, BC | Girls 9-10 | 4 | 1:57pm | 1 |
Jake Fairey | Edmonton, AB | Boys 9-10 | 5 | 2:06pm | 1 |
Justin Fergusson | Calgary, AB | Boys 11-12 | 11 | 3:00pm | 1 |
Morgan Harvey | Calgary, AB | Girls 11-12 | 8 | 2:33pm | 1 |
Danika Horcica | Edmonton, AB | Girls 9-10 | 4 | 1:57pm | 1 |
Corbin Howdle | Fort McMurray , AB | Boys 11-12 | 14 | 3:27pm | 1 |
Madison Hubbauer | Calgary, AB | Girls 8U | 2 | 1:39pm | 1 |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | Girls 11-12 | 9 | 2:42pm | 1 |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Boys 11-12 | 13 | 3:18pm | 1 |
Olivia Johnson | Calgary, AB | Girls 11-12 | 9 | 2:42pm | 1 |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Boys 11-12 | 12 | 3:09pm | 1 |
Jack Kolody | Calgary, AB | Boys 8U | 3 | 1:48pm | 1 |
Sydney Korbyl | Red Deer County, AB | Girls 11-12 | 8 | 2:33pm | 1 |
Eric Kovacs | Calgary, AB | Boys 11-12 | 13 | 3:18pm | 1 |
Jasmine Lazzari | Calgary, AB | Girls 11-12 | 10 | 2:51pm | 1 |
Ain Lee | Sylvan Lake, AB | Girls 8U | 2 | 1:39pm | 1 |
Justine Leon | Calgary, AB | Girls 11-12 | 8 | 2:33pm | 1 |
Hudson Lien | Calgary, AB | Boys 9-10 | 6 | 2:15pm | 1 |
Alex Lo | Calgary, AB | Boys 11-12 | 14 | 3:27pm | 1 |
Bennett Love | Red Deer, AB | Boys 11-12 | 13 | 3:18pm | 1 |
Luke MacDonald | Calgary, AB | Boys 11-12 | 12 | 3:09pm | 1 |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | Girls 11-12 | 9 | 2:42pm | 1 |
Kieran McArthur | Edmonton, AB | Boys 9-10 | 7 | 2:24pm | 1 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Boys 9-10 | 5 | 2:06pm | 1 |
Samuel Ogada | Calgary, AB | Boys 8U | 1 | 1:30am | 1 |
Sela Ogada | Calgary, AB | Girls 11-12 | 10 | 2:51pm | 1 |
Matthew Palmer | Calgary, AB | Boys 11-12 | 12 | 3:09pm | 1 |
Edwin Park | Bentley, AB | Boys 9-10 | 5 | 2:06pm | 1 |
Kamran Pirmohamed | Edmonton, AB | Boys 9-10 | 7 | 2:24pm | 1 |
Ari Prefontaine | Calgary, AB | Boys 8U | 3 | 1:48pm | 1 |
Kail Prefontaine | Calgary, AB | Boys 11-12 | 14 | 3:27pm | 1 |
Connor Riou | Strathmore, AB | Boys 11-12 | 11 | 3:00pm | 1 |
Sienna Saunders | Calgary, AB | Girls 9-10 | 4 | 1:57pm | 1 |
Joshua Saunders | Calgary, AB | Boys 11-12 | 15 | 3:36pm | 1 |
Shane Sky | Foothills, AB | Boys 8U | 3 | 1:48pm | 1 |
Chase Strang | Airdrie, AB | Boys 11-12 | 14 | 3:27pm | 1 |
Brooke Sundquist | Calgary, AB | Girls 8U | 1 | 1:30pm | 1 |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Boys 11-12 | 12 | 3:09pm | 1 |
Matthew Tucker | Airdrie, AB | Boys 11-12 | 15 | 3:36pm | 1 |
Sedona Weitz | Foothills M.D., AB | Girls 8U | 1 | 1:30pm | 1 |
Benson White | Calgary, AB | Boys 11-12 | 11 | 3:00pm | 1 |
Max Willsey | Grande Prairie, AB | Boys 11-12 | 15 | 3:36pm | 1 |