July 19-20, 2021
Falmouth, NS
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Vincent Armstrong | Berwick, NS | Bantam Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Nathanial Arseneau | Amherst, NS | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Allie Burns | Port Williams, NS | U15 Girls | 13 | 2:00pm | 1 |
Jackson Campbell | Centreville, NS | Junior Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Nate Campbell | Amherst, NS | Junior Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Tommy Chang | Dieppe, NB | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Benjamin Childs | Halifax, NS | Junior Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Avery Cohen | New Glasgow, NS | U15 Girls | 13 | 2:00pm | 1 |
Grady Cohen | New Glasgow, NS | Peewee Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Will Denny | Beaverbank, NS | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Seamus Dentremont | Lower West Pubnico, NS | Juvenile Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Keegan Eisenhauer | Falmouth, NS | Bantam Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Jadian Eisenhauer | Falmouth, NS | 15-19 Girls | 12 | 1:50pm | 1 |
Jack Foerster | Halifax, NS | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Logan Forward | Enfield, NS | Junior Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Hudson Forward | Enfield, NS | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Zachary Gaudet | Truro, NS | Bantam Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Braeden Hammond-Bridges | Kentville, NS | Bantam Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Brady Harvie | Falmouth, NS | Junior Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Gavin Ives | Middle Sackville, NS | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Keonhwi Kim | Bedford, NS | Junior Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Noel King | Porters Lake, NS | Juvenile Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Carter Lavigne | Moncton, NB | Peewee Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Caleb LeBlanc | Dieppe, NB | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Ben Levy | Falmouth, NS | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Nathan Li | Greenwich, NS | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Katie MacIntyre | Beaver Bank, NS | 15-19 Girls | 12 | 1:50pm | 1 |
Kooper MacKay | Wolfville, NS | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Hudson MacKinnon | Halifax, NS | Bantam Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Lucas Melanson | Dieppe, NB | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Neve Miller | Dieppe, NB | U15 Girls | 13 | 2:00pm | 1 |
Elliott Mullen | Shortts Lake, NS | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Danny O'Regan | Dartmouth, NS | Juvenile Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Annika Parkash | Halifax, NS | U15 Girls | 13 | 2:00pm | 1 |
Lily Reid | Halifax, NS | 15-19 Girls | 12 | 1:50pm | 1 |
Harrison Seaman | Kentville, NS | Junior Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Jacob Seaman | Kentville, NS | Peewee Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Thomas Shaw | Greenwhich, NS | Junior Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Jackson Shaw | Greenwhich, NS | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Jake Smith | Dartmouth, NS | Junior Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Rylan Sutherland | Brookfield, NS | Bantam Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Lee Theriault | Porters Lake, NS | Bantam Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Blake Wilson | Windsor Junction, NS | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Zach Woods | Dartmouth, NS | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 1 |