June 28-29, 2021
Chester, NS
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Vincent Armstrong | Berwick, NS | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Nathanial Arseneau | Amherst, NS | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Abbey Baker | Halifax, NS | 15-19 Girls | 3 | 11:48am | 1 |
Max Baldwin | Hammonds Plains, NS | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Elliott Bishop | Port Williams, NS | Peewee Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Lila Bishop | Port Williams, NS | U15 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Allie Burns | Port Williams, NS | U15 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Alistair Campbell | Upper Canard, NS | Bantam Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Owen Canavan | Hammonds Plains, NS | Junior Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Benjamin Childs | Halifax, NS | Junior Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Miles Chute | Fall River, NS | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Nathan Clow | Fall River, NS | Junior Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Grady Cohen | New Glasgow, NS | Peewee Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Avery Cohen | New Glasgow, NS | U15 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
Noah Comeau | Dartmouth, NS | Junior Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Jordie Cooper | Fall River, NS | Junior Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Will Denny | Beaverbank, NS | Juvenile Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Seamus Dentremont | Lower West Pubnico, NS | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Samuel Dixon | Cape Negro , NS | Bantam Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Jadian Eisenhauer | Falmouth, NS | 15-19 Girls | 3 | 11:48am | 1 |
Keegan Eisenhauer | Falmouth, NS | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Logan Forward | Enfield, NS | Junior Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Hudson Forward | Enfield, NS | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Ryan Frizzle | Fall River, NS | Junior Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Zachary Gaudet | Truro, NS | Bantam Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Braeden Hammond-Bridges | Kentville, NS | Bantam Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Liam Keats | Kentville, NS | Junior Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Keonhwi Kim | Bedford, NS | Junior Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Noel King | Porters Lake, NS | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Carter Lavigne | Moncton, NB | Peewee Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Nathan MacDonald | Fall River, NS | Peewee Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Kooper MacKay | Wolfville, NS | Bantam Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Cole MacPhee | Hammonds Plains, NS | Juvenile Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Dimitri Mihelakos | Halifax, NS | Junior Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Elliott Mullen | Shortts Lake, NS | Bantam Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Simon Mullen | Shortts Lake, NS | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Danny O'Regan | Dartmouth, NS | Juvenile Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Annika Parkash | Halifax, NS | U15 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
Lily Reid | Halifax, NS | 15-19 Girls | 3 | 11:48am | 1 |
Olivia Seaman | Kentville, NS | U15 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
Harrison Seaman | Kentville, NS | Junior Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Jacob Seaman | Kentville, NS | Peewee Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Jake Smith | Dartmouth, NS | Junior Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Rylan Sutherland | Brookfield, NS | Bantam Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Lee Theriault | Porters Lake, NS | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Claire Tramble | Bedford, NS | 15-19 Girls | 3 | 11:48am | 1 |
Blake Wilson | Windsor Junction, NS | Bantam Boys | 7 | 12:24pm | 1 |