July 17-18, 2021
Corbyville, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Adley Abols | Toronto, ON | Bantam Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Russell Aide | Stirling, ON | Bantam Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Grace Anderson | Burlington, ON | 15-19 Girls | 2 | 11:09am | 1 |
Dylan Clarey | Newcastle, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Derrick Collins Parsons | Oakville, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Andy Dai | Markham, ON | Peewee Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Luke Deplaedt | Aurora, ON | Peewee Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Erik Do | North York, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Vasili Gianakas | Kleinburg, ON | Peewee Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Andrew Hancock | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Crayton Kirkpatrick | Burlington, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Kaylan Lecompte | Guelph, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Tinghan Li | Toronto, ON | Peewee Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Hunter MacPherson | Dundalk, ON | Bantam Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Luke Millar | London, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Barron Mundy | Mississauga, ON | Bantam Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Jack Myers | Toronto, ON | Bantam Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Luke Readings | London, ON | Bantam Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Tanner Robinson | Cobourg, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Mark Rostek | Kingston, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Saige Sandhu | Mississauga , ON | U15 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
Aleck Simms | Kingston , ON | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Samuel Smoljan | Toronto, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Ryan Spenler | Dundas, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Charley Stephen | Courtice , ON | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Hunter Stevenson | Kemptville, ON | Bantam Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Sam Theissler | Barrie, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Noah Turner | LaSalle, ON | Peewee Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Justin Vieira | Brampton, ON | Bantam Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Charles Wang | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Kendrick Webster | Quinte West , ON | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Sophia Xu | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
John Yang | North York, ON | Peewee Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Jason Yee | Toronto, ON | Bantam Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Hana Yoshida | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 2 | 11:09am | 1 |
Evan Young | Oakville, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Jack Zylstra | St. Thomas, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |