July 24-25, 2021
Waterloo, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Julia Alexander-Carew | Oakville , ON | 15-19 Girls | 18 | 1:31pm | 1 |
Abby Barker | Kitchener, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:22pm | 1 |
Dougie Basadur | Fonthill, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:31pm | 1 |
Ryne Beemer | Innisfil, ON | Junior Boys | 12 | 12:40pm | 1 |
Xavier Bernier | Kitchener, ON | Bantam Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Ryan Boone | Kitchener , ON | Peewee Boys | 1 | 11:06am | 1 |
Calvin Cahill | Guelph, ON | Bantam Boys | 2 | 11:15am | 1 |
Angela Cai | Oakville, ON | U15 Girls | 20 | 1:48pm | 1 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Peewee Boys | 1 | 11:06am | 1 |
Anupam Chettimada | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:49am | 1 |
Luke Collins | Waterloo, ON | Junior Boys | 15 | 1:05pm | 1 |
Rhys Constable | Selkirk, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:14pm | 1 |
Curtis Coulson | Guelph, ON | Junior Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Hunter Craig | London, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:06pm | 1 |
Liam Crummy | Oil Springs, ON | Junior Boys | 12 | 12:40pm | 1 |
Andy Dai | Markham, ON | Peewee Boys | 1 | 11:06am | 1 |
William Dai | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:06pm | 1 |
Lefty (Eleftherios) Dimakis | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:23pm | 1 |
Bo Dong | Toronto, ON | Bantam Boys | 4 | 11:32am | 1 |
Sean Fraser | Guelph, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:57am | 1 |
Davis Gates | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:23pm | 1 |
Justin George | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:06pm | 1 |
Aiden Goias | Cambridge, ON | Bantam Boys | 4 | 11:32am | 1 |
Nolan Hesson | Waterloo, ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Spencer Jackson | Bracebridge, ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Reilly Johnston | Kitchener, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:14pm | 1 |
Ela Jones | Kincardine , ON | 15-19 Girls | 17 | 1:22pm | 1 |
Bailey Kennedy | Guelph, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:57am | 1 |
Jacob Kinsella | Toronto, ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Kaylan Lecompte | Guelph, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:31pm | 1 |
Andrew Lee | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:23pm | 1 |
Kirsten Lee | Mississauga, ON | U15 Girls | 19 | 1:39pm | 1 |
Curtis Li | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:14pm | 1 |
Shauna Liu | Maple, ON | U15 Girls | 19 | 1:39pm | 1 |
Spencer MacKenzie | London, ON | Junior Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Nathan Mayo | Carlisle, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:49am | 1 |
Matthew McConkey | Brantford, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:57am | 1 |
Sutton Meier | Conestogo, ON | Bantam Boys | 2 | 11:15am | 1 |
Simon Moir | London, ON | Junior Boys | 15 | 1:05pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Bantam Boys | 3 | 11:23am | 1 |
Jack Myers | Toronto, ON | Bantam Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Ashley Noh | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:22pm | 1 |
John Orlebar | Springfield, ON | Junior Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Madison Ouellette | Amaranth , ON | 15-19 Girls | 16 | 1:14pm | 1 |
Nobelle Park | Oakville, ON | U15 Girls | 20 | 1:48pm | 1 |
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 19 | 1:39pm | 1 |
Aiden Pavey | Burlington, ON | Bantam Boys | 4 | 11:32am | 1 |
Cooper Pope | Port Elgin, ON | Bantam Boys | 2 | 11:15am | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:14pm | 1 |
Paul Quilty | Toronto, ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Matteo Ramzan | Whitby, ON | Junior Boys | 15 | 1:05pm | 1 |
Tyson Roth | Elmira, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:14pm | 1 |
Ryan Schofield | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:49am | 1 |
Connor Sharpe | Burlington, ON | Junior Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Spencer Shropshire | Ramara, ON | Bantam Boys | 3 | 11:23am | 1 |
Jameson Staab | Kitchener, ON | Bantam Boys | 4 | 11:32am | 1 |
Juanita Beatrix Tandoc | Scarborough, ON | U15 Girls | 20 | 1:48pm | 1 |
Zachary Taus | Mississauga, ON | Junior Boys | 12 | 12:40pm | 1 |
Joline Truong | Mississauga , ON | 15-19 Girls | 18 | 1:31pm | 1 |
Mia Truong | Kitchener , ON | 15-19 Girls | 16 | 1:14pm | 1 |
Charlie Vokins | Toronto, ON | Bantam Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Teagan Walraven | Hillsburgh , ON | Juvenile Boys | 10 | 12:23pm | 1 |
Cameron Wanlin | Komoka, ON | Bantam Boys | 3 | 11:23am | 1 |
Dylan Weber | Guelph, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:14pm | 1 |
Eric Wen | Waterloo, ON | Bantam Boys | 2 | 11:15am | 1 |
Carter White | Toronto, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:06pm | 1 |
Sam Wildfong | Baden, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:57am | 1 |
Jake Wojtowicz | Burlington, ON | Bantam Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Jack Wood | Cambridge , ON | Juvenile Boys | 6 | 11:49am | 1 |
Sadie Wu | Toronto, ON | U15 Girls | 19 | 1:39pm | 1 |
Michelle Xing | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:31pm | 1 |
Robert Xing | Waterloo, ON | Junior Boys | 12 | 12:40pm | 1 |
Sarah Yang | Oakville, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:22pm | 1 |
Josh Ye | Markham, ON | Bantam Boys | 3 | 11:23am | 1 |
Celina Yeo | London, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:31pm | 1 |
Bridget Yu | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 20 | 1:48pm | 1 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Peewee Boys | 1 | 11:06am | 1 |