June 12-13, 2021
Petersburg, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Connor Armstrong | Puslinch, ON | Juvenile Boys | 1 | 11:30am | 1 |
Adrian Arruda | Oakville, ON | Bantam Boys | 2 | 11:30am | 10 |
Carter Banton | Kitchener, ON | Bantam Boys | 6 | 11:48am | 10 |
Abby Barker | Kitchener, ON | 15-19 Girls | 22 | 1:00pm | 10 |
Xavier Bernier | Kitchener, ON | Bantam Boys | 8 | 11:57am | 10 |
Ryan Boone | Kitchener , ON | Peewee Boys | 18 | 12:42pm | 10 |
Spidey Brent-Hurst | Toronto, ON | Junior Boys | 25 | 1:18pm | 1 |
Aidan Broderick | Dundalk, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:57am | 1 |
Zach Burt | Guelph, ON | Junior Boys | 29 | 1:36pm | 1 |
Calvin Cahill | Guelph, ON | Bantam Boys | 4 | 11:39am | 10 |
Connor Campbell | Burlington, ON | Juvenile Boys | 1 | 11:30am | 1 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Peewee Boys | 20 | 12:51pm | 10 |
Alexis Card | Cambridge, ON | U15 Girls | 14 | 12:24pm | 10 |
Anupam Chettimada | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:48am | 1 |
Rhys Constable | Selkirk, ON | Juvenile Boys | 3 | 11:39am | 1 |
Graem Costigan | Cambridge, ON | Junior Boys | 29 | 1:36pm | 1 |
Alyssa Cowling | Oldcastle, ON | 15-19 Girls | 24 | 1:09pm | 10 |
Marcus D'Aguilar | Kitchener, ON | Peewee Boys | 18 | 12:42pm | 10 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Juvenile Boys | 17 | 12:42pm | 1 |
Lefty (Eleftherios) Dimakis | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:57am | 1 |
Kaitlyn Ellis | Oakville, ON | 15-19 Girls | 26 | 1:18pm | 10 |
Sydney Foulon | Oakville, ON | 15-19 Girls | 24 | 1:09pm | 10 |
Justin George | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:24pm | 1 |
Aiden Goias | Cambridge, ON | Bantam Boys | 10 | 12:06pm | 10 |
Mitchell Grey | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 17 | 12:42pm | 1 |
Jack Groves | Toronto, ON | Juvenile Boys | 3 | 11:39am | 1 |
Keagan Hackney | Strathroy, ON | Bantam Boys | 8 | 11:57am | 10 |
Logan Hackney | Strathroy, ON | Junior Boys | 19 | 12:51pm | 1 |
Connor Hagan | Caledonia, ON | Junior Boys | 19 | 12:51pm | 1 |
Rylan Hall | Stratford, ON | Bantam Boys | 10 | 12:06pm | 10 |
Katherine Han | Toronto, ON | U15 Girls | 16 | 12:33pm | 10 |
Bennett Hawrelak | Komoka, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:24pm | 1 |
Owen Henry | London, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:15pm | 1 |
Will Hindemit | Erin, ON | Bantam Boys | 10 | 12:06pm | 10 |
Reilly Johnston | Kitchener, ON | 15-19 Girls | 26 | 1:18pm | 10 |
Ela Jones | Kincardine , ON | 15-19 Girls | 26 | 1:18pm | 10 |
Bailey Kennedy | Guelph, ON | Juvenile Boys | 1 | 11:30am | 1 |
John Kingdon | Grimsby, ON | Juvenile Boys | 15 | 12:33pm | 1 |
Natasha Korman | Burlington, ON | 15-19 Girls | 24 | 1:09pm | 10 |
Austin Kuiack | London, ON | Junior Boys | 19 | 12:51pm | 1 |
Andrew Lee | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:06pm | 1 |
Kirsten Lee | Mississauga, ON | U15 Girls | 14 | 12:24pm | 10 |
Dawson Lew | Toronto , ON | Peewee Boys | 20 | 12:51pm | 10 |
Curtis Li | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:06pm | 1 |
Owen Lipskie | Baden, ON | Junior Boys | 25 | 1:18pm | 1 |
Spencer MacKenzie | London, ON | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Caden McHenry | Aurora, ON | Junior Boys | 23 | 1:09pm | 1 |
Sutton Meier | Conestogo, ON | Bantam Boys | 8 | 11:57am | 10 |
William Mohri | Toronto, ON | Junior Boys | 29 | 1:36pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Bantam Boys | 4 | 11:39am | 10 |
Kieran Moyle | Snow Valley, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:15pm | 1 |
Cole Nesbitt | Burlington , ON | Juvenile Boys | 15 | 12:33pm | 1 |
John Orlebar | Springfield, ON | Junior Boys | 27 | 1:27pm | 1 |
Madison Ouellette | Amaranth , ON | 15-19 Girls | 30 | 1:36pm | 10 |
Nobelle Park | Oakville, ON | U15 Girls | 16 | 12:33pm | 10 |
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 16 | 12:33pm | 10 |
Aiden Pavey | Burlington, ON | Bantam Boys | 12 | 12:15pm | 10 |
Matthew Peesker | Toronto, ON | Junior Boys | 27 | 1:27pm | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 22 | 1:00pm | 10 |
Cooper Pope | Port Elgin, ON | Bantam Boys | 2 | 11:30am | 10 |
Paul Quilty | Toronto, ON | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Jimmy Ross | Cambridge , ON | Junior Boys | 23 | 1:09pm | 1 |
Tyson Roth | Elmira, ON | Juvenile Boys | 15 | 12:33pm | 1 |
Brent Schidowka | Komoka, ON | Junior Boys | 27 | 1:27pm | 1 |
Benjamin Secco | London, ON | Junior Boys | 23 | 1:09pm | 1 |
Matthew Sehgal | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:48am | 1 |
Benjamin Shaver | Welland, ON | Juvenile Boys | 3 | 11:39am | 1 |
Matthew Spadacini | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:06pm | 1 |
Jameson Staab | Kitchener, ON | Bantam Boys | 12 | 12:15pm | 10 |
Robert Szalay | Oakville, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:24pm | 1 |
Aidan Talent | Brooklin, ON | Bantam Boys | 12 | 12:15pm | 10 |
Zachary Taus | Mississauga, ON | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Mia Truong | Kitchener , ON | 15-19 Girls | 28 | 1:27pm | 10 |
Shreyash Umamaheswaran | Waterloo, ON | Bantam Boys | 6 | 11:48am | 10 |
Charlie Vokins | Toronto, ON | Bantam Boys | 6 | 11:48am | 10 |
Teagan Walraven | Hillsburgh , ON | Juvenile Boys | 11 | 12:15pm | 1 |
Ellen Wang | Mississauga, ON | U15 Girls | 14 | 12:24pm | 10 |
Dylan Weber | Guelph, ON | Juvenile Boys | 17 | 12:42pm | 1 |
Eric Wen | Waterloo, ON | Bantam Boys | 2 | 11:30am | 10 |
Sam Wildfong | Baden, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:57am | 1 |
Jack Wood | Cambridge , ON | Juvenile Boys | 5 | 11:48am | 1 |
Leighton Wright | Barrie, ON | Junior Boys | 25 | 1:18pm | 1 |
Michelle Xing | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 30 | 1:36pm | 10 |
Alissa Xu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 30 | 1:36pm | 10 |
Sarah Yang | Oakville, ON | 15-19 Girls | 28 | 1:27pm | 10 |
Karolyn Zeng | Maple, ON | 15-19 Girls | 28 | 1:27pm | 10 |
Harrison Zhang | Markham, ON | Peewee Boys | 20 | 12:51pm | 10 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Peewee Boys | 18 | 12:42pm | 10 |