July 2-3, 2021
Estevan, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Blake Alexander | Creighton, SK | Junior Boys | 18 | 9:00am | 14 |
Porter Barnett | Carlyle, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 10 |
Charlie Belton | Pense, SK | Junior Boys | 20 | 9:00am | 15B |
Will Blake | Regina, SK | Junior Boys | 25 | 9:00am | 18B |
Devrie Bloom | Turtleford, SK | 15-19 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Davin Bourassa | Radville, SK | Junior Boys | 23 | 9:00am | 17 |
Chase Callaghan | Avonlea, SK | Bantam Boys | 8 | 9:00am | 6 |
Marcus Cameron | Duck Lake , SK | Junior Boys | 21 | 9:00am | 16A |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 13 |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 6 | 9:00am | 5A |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 21 | 9:00am | 16A |
Jordan Clancy | Bragg Creek, AB | Junior Boys | 21 | 9:00am | 16A |
Jaxon Clermont | Regina, SK | Peewee Boys | 5 | 9:00am | 4 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 12B |
Luke Cote | Regina, SK | Junior Boys | 24 | 9:00am | 18A |
Easton Cowling | Regina, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 12A |
Hallie Crozier | Regina, SK | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2 |
Kerr Cudmore | Wawota, SK | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 9B |
Grayson Dakis | Regina , SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 11 |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 13 |
Johnathan Ferris | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 18 | 9:00am | 14 |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 9A |
Jackson Giesbrecht | Warman, SK | Peewee Boys | 6 | 9:00am | 5A |
Winston Grayson | Kipling, SK | Junior Boys | 20 | 9:00am | 15B |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 3 |
Beckett Gust | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 5 | 9:00am | 4 |
Elias Haukeness | Buena Vista, SK | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 9B |
Hudson Heistad | Avonlea, SK | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 8 |
Jordan Heller | Regina, SK | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 9B |
Sarah Henderson | Saskatoon , SK | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 12B |
Zachary Hill | Victoria, BC | Junior Boys | 20 | 9:00am | 15B |
Lucas Hughes | Weyburn, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 12A |
Adam Husli | Regina, SK | Junior Boys | 24 | 9:00am | 18A |
Davin Karst | Assiniboia , SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 11 |
Logan King | Regina, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 10 |
Ella Kozak | Yorkton, SK | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 3 |
Kai Kriekle | Regina, SK | Peewee Boys | 6 | 9:00am | 5A |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Junior Boys | 23 | 9:00am | 17 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 12B |
Caden Loeppky | Saskatoon, SK | Junior Boys | 22 | 9:00am | 16B |
Jack Maharaj | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 9A |
Ryan Mosher | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 8 |
Adam Muntain | Regina, SK | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 5B |
Autumn Neiszner | Regina, SK | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 3 |
Sung Park | Regina, SK | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2 |
Tayla Perry | Regina , SK | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Junior Boys | 24 | 9:00am | 18A |
Caleb Potter | Regina, SK | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 9A |
Max Regier | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 13 |
Ayden Ross | Swift Current, SK | Bantam Boys | 8 | 9:00am | 6 |
Cole Silverson | Regina, SK | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 5B |
Joshua Silverson | Regina, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 11 |
Bevan Sim | St. Walburg, SK | Bantam Boys | 8 | 9:00am | 6 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Junior Boys | 23 | 9:00am | 17 |
Connor Spencer | Estevan, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 12A |
Ben Staines | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 7 |
Hunter Steeves | Regina , SK | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 7 |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 5B |
Natalia Sundbo | Regina, SK | 15-19 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Junior Boys | 22 | 9:00am | 16B |
Coben Taylor | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 8 |
Carter Timmerman | LeRoy, SK | Junior Boys | 19 | 9:00am | 15A |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Junior Boys | 22 | 9:00am | 16B |
Thijs Van Lankvelt | Brandon, MB | Junior Boys | 19 | 9:00am | 15A |
Aiden Walker | Regina, SK | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 7 |
Theoren West | Wawota, SK | Junior Boys | 25 | 9:00am | 18B |
Chloe Wills | Kyle, SK | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Junior Boys | 25 | 9:00am | 18B |
Cashton Yaremko | Orkney, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 10 |