August 16-17, 2021
Bragg Creek, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Shay Anderson | Stettler, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 1 |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 1 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Bantam Boys | 5 | 10:36am | 1 |
Zoe Banack | Yellowhead County, AB | 15-19 Girls | 9 | 11:12am | 1 |
Lachlan Bibby-Fox | Kelowna, BC | Bantam Boys | 6 | 10:45am | 1 |
Cameron Bibby-Fox | Kelowna, BC | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 1 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 1 |
Jade Carter | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 11:30am | 1 |
Jack Chidlaw | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Grady Chuback | Headingley, MB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 1 |
Carter Code | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 1 |
Carys Code | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 11:30am | 1 |
Carson Conger | CALGARY, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:48am | 1 |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 11:39am | 1 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:42pm | 1 |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 11:39am | 1 |
Solomon Decksheimer | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 1 |
Kristine Dixon | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 11:21am | 1 |
Spencer Drummond | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 12:51pm | 1 |
Nolan Edwards | Okotoks, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 1 |
Evan Evaskavich | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 10:09am | 1 |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Kye Fisher | Leduc, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:42pm | 1 |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 1 |
Aidan Flynn | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 1 |
Aidan Fong | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 1 |
Jack Francis | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 20 | 12:51pm | 1 |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:09pm | 1 |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 1 |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 1 |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 1 |
Charles Greaves | Banff , AB | Bantam Boys | 6 | 10:45am | 1 |
Dylan Gunderson | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:09pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Jeremy Hart | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 1 |
Jordan Harvey | Calgary, AB | U15 Girls | 8 | 11:03am | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:42pm | 1 |
Tyler Houston | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 1 |
Rhys Hunt | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 10:18am | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 11:39am | 1 |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:42pm | 1 |
Saahil Kaura | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 10:45am | 1 |
Mateo Kern | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 1 |
Anna Kibria | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 9 | 11:12am | 1 |
Lyric Kleutsch | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:48am | 1 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 1 |
Ben Lehmann | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 1 |
Scott Levey | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 1 |
Jessica Mahfoud | Calgary , AB | 15-19 Girls | 9 | 11:12am | 1 |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:48am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Junior Boys | 22 | 1:09pm | 1 |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 8 | 11:03am | 1 |
Patrick Miller | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
John Niedermier | Calgary , AB | Junior Boys | 20 | 12:51pm | 1 |
Cassandra Ogden | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 11:30am | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 8 | 11:03am | 1 |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 10:09am | 1 |
Jadan Patel | Airdrie , AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 1 |
Ethan Poeckens | St. Albert, AB | Bantam Boys | 4 | 10:27am | 1 |
Kail Prefontaine | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Luke Regan | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 10:27am | 1 |
Issac Riep | Canmore, AB | Bantam Boys | 4 | 10:27am | 1 |
Jesse Roessler | Grande Prairie, AB | Bantam Boys | 5 | 10:36am | 1 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 1 |
River Rommens | High River, AB | Bantam Boys | 5 | 10:36am | 1 |
Gabrielle Roznicki | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 11:21am | 1 |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 11:39am | 1 |
Luke Schaal | Invermere, BC | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 1 |
Avery Shadbolt | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 6 | 10:45am | 1 |
Garnett Smith | Arrowwood, AB | Bantam Boys | 5 | 10:36am | 1 |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 1 |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 1 |
Chase Strang | Airdrie, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 1 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 1 |
Carla Van Remmen | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 11:21am | 1 |
Cash Verjee | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 10:18am | 1 |
Trae Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:09pm | 1 |
Fin Vermette | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 4 | 10:27am | 1 |
Duncan Vicq | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 10:18am | 1 |
Jack Vicq | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 1 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 1 |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Peewee Boys | 2 | 10:09am | 1 |
Matthew Workun | Sylvan Lake , AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 1 |