June 28-29, 2021
Olds, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Mark Abunaga | Edmonton, AB | Junior Boys | 19 | 12:42pm | 10 |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 10 |
Ryan Antonishyn | Blackfalds, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 10 |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 10 |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 10 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Bantam Boys | 9 | 11:12am | 10 |
Ben Bagley | Canmore, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 10 |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 26 | 1:45pm | 10 |
Zoe Banack | Yellowhead County, AB | 15-19 Girls | 4 | 10:27am | 10 |
Cameron Beaton | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 12:42pm | 10 |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:48am | 10 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Junior Boys | 26 | 1:45pm | 10 |
Noah Bibby | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:30am | 10 |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 10:36am | 10 |
Kenzie Bowers | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 10:09am | 10 |
Daniel Boyle | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:30am | 10 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 25 | 1:36pm | 10 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 5 | 10:36am | 10 |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 11:12am | 10 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Junior Boys | 25 | 1:36pm | 10 |
Lucas Challand | Rocky Mountain House, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:30am | 10 |
Carys Code | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 10:45am | 10 |
Jared Code | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 11:21am | 10 |
Carter Code | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 10 |
Jack Colhoun | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 10 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 10 |
Carson Conger | CALGARY, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:39am | 10 |
Evan Couch | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 10 |
Roan Crowe | Claresholm, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 10 |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 8 | 11:03am | 10 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 10 |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 10:45am | 10 |
Brady DeBoice | Redcliff, AB | Junior Boys | 26 | 1:45pm | 10 |
Macy Dela Rosa | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 10:27am | 10 |
Rhea Deo | Edmonton, AB | U15 Girls | 3 | 10:18am | 10 |
Kadyn Dudding | Lloydminster, SK | Junior Boys | 19 | 12:42pm | 10 |
Neige Dunn | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 10:27am | 10 |
Tom Dyack | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 11:21am | 10 |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 10 |
Sawyer Farris | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:09pm | 10 |
Kye Fisher | Leduc, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 10 |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 9 | 11:12am | 10 |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:39am | 10 |
Aidan Fong | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 10 |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 12:51pm | 10 |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:48am | 10 |
Jadyn Gracie | Calgary , AB | 15-19 Girls | 5 | 10:36am | 10 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Junior Boys | 27 | 1:54pm | 10 |
Charles Greaves | Banff , AB | Bantam Boys | 8 | 11:03am | 10 |
Sebastien Hannan | Canmore, AB | Junior Boys | 22 | 1:09pm | 10 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 10 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 10 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 10 | 11:21am | 10 |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 10 |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | U15 Girls | 2 | 10:09am | 10 |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 10:45am | 10 |
Brett Jones | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 10 |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 10 |
Saahil Kaura | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 11:03am | 10 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 10 |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 10 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 10 |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 25 | 1:36pm | 10 |
Samantha Lin | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 10:09am | 10 |
Emma Liu | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 10:09am | 10 |
Benjamin Lovrod | Grande Prairie, AB | Junior Boys | 25 | 1:36pm | 10 |
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 10 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Junior Boys | 27 | 1:54pm | 10 |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 3 | 10:18am | 10 |
Carter McDermid | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:48am | 10 |
Massimo Naccarato | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:39am | 10 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 10 |
Cassandra Ogden | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 10:27am | 10 |
Karson Ong-Padilla | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 10 |
Lucas Ortega | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 10 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 3 | 10:18am | 10 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Junior Boys | 26 | 1:45pm | 10 |
Cole Phillips | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 10 |
Reid Poulsen | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:42pm | 10 |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Bantam Boys | 10 | 11:21am | 10 |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Junior Boys | 27 | 1:54pm | 10 |
Carson Rody | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:09pm | 10 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Bantam Boys | 8 | 11:03am | 10 |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 10:45am | 10 |
Kyle Schwartz | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 10 |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 10 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 10 |
Saahir Sharma | Edmonton, AB | Bantam Boys | 9 | 11:12am | 10 |
Zane Sheldon | Grande Prairie , AB | Junior Boys | 20 | 12:51pm | 10 |
Colby Sims | Rocky Mountain House, AB | Junior Boys | 20 | 12:51pm | 10 |
Michael Song | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:48am | 10 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 10 |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 10 |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 10 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 10 |
Erik Torhjelm | Calgary , AB | Junior Boys | 22 | 1:09pm | 10 |
Cole Tweit | Langdon, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:39am | 10 |
Braeden Van Dusen | Lethbridge, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 10 |
Trae Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 12:51pm | 10 |
Fin Vermette | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 10 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 10 |
Desmond White | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 10 |
Reid Williamson | Olds , AB | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 10 |
Matthew Workun | Sylvan Lake , AB | Juvenile Boys | 11 | 11:30am | 10 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Junior Boys | 27 | 1:54pm | 10 |
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 10:18am | 10 |