September 4-5, 2021
Sylvan Lake, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:20pm | 1 |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 10:12am | 1 |
Brayden Arnott | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:48am | 1 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Bantam Boys | 10 | 11:16am | 1 |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 23 | 1:00pm | 1 |
Zoe Banack | Yellowhead County, AB | 15-19 Girls | 6 | 10:44am | 1 |
Georgia Barr | Calgary, AB | 15-19 Girls | 7 | 10:52am | 1 |
Noah Bibby | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:48am | 1 |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 7 | 10:52am | 1 |
Brayden Bissell | Spirit River, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:24am | 1 |
Daniel Boyle | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 11:56am | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:12pm | 1 |
Owen Bruins | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 9 | 11:08am | 1 |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 11:16am | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Junior Boys | 22 | 12:52pm | 1 |
Jordan Clancy | Bragg Creek, AB | Junior Boys | 21 | 12:44pm | 1 |
Jack Colhoun | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:40am | 1 |
Luke Cote | Regina, SK | Junior Boys | 21 | 12:44pm | 1 |
Roan Crowe | Claresholm, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:04pm | 1 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:20pm | 1 |
Brady DeBoice | Redcliff, AB | Junior Boys | 22 | 12:52pm | 1 |
Raylee Denton | Red Deer, AB | U15 Girls | 4 | 10:28am | 1 |
Eyosias Derech | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:28pm | 1 |
Kristine Dixon | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 10:44am | 1 |
Andrew Duiker | Springbrook, AB | Junior Boys | 20 | 12:36pm | 1 |
Neige Dunn | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 10:44am | 1 |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 1 | 10:04am | 1 |
Liam Findlay | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 12:44pm | 1 |
Kye Fisher | Leduc, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:20pm | 1 |
Aidan Fong | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 11:56am | 1 |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 11:56am | 1 |
Dylan Ginter | Lethbridge , AB | Juvenile Boys | 20 | 12:36pm | 1 |
Serin Girard | Richmond , BC | U15 Girls | 5 | 10:36am | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 23 | 1:00pm | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:28pm | 1 |
Will Heavisides | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:32am | 1 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 8 | 11:00am | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:12pm | 1 |
Rhys Hunt | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 11:00am | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 7 | 10:52am | 1 |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 4 | 10:28am | 1 |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Peewee Boys | 3 | 10:20am | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:28pm | 1 |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Juvenile Boys | 15 | 11:56am | 1 |
Tyler Kidd | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 11:16am | 1 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:20pm | 1 |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:32am | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 1:00pm | 1 |
Branden Lailey | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:12pm | 1 |
Cameron Lailey | Calgary, AB | Peewee Boys | 3 | 10:20am | 1 |
Scott Levey | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:40am | 1 |
Bradley Loewen | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 11:00am | 1 |
Bennett Love | Red Deer, AB | Peewee Boys | 3 | 10:20am | 1 |
Brady Mah | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:32am | 1 |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:24am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Junior Boys | 22 | 12:52pm | 1 |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 5 | 10:36am | 1 |
Carter McDermid | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:24am | 1 |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:48am | 1 |
Kole Myhra | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 11:08am | 1 |
Edie Nicholson | Calgary, AB | U15 Girls | 5 | 10:36am | 1 |
Connor Olexson | Carseland, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:24am | 1 |
Lucas Ortega | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 12:44pm | 1 |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 10:12am | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Junior Boys | 23 | 1:00pm | 1 |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:04pm | 1 |
Sawyer Pierson | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 10:04am | 1 |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Bantam Boys | 9 | 11:08am | 1 |
Kohen Rea | Red Deer, AB | Bantam Boys | 10 | 11:16am | 1 |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | 15-19 Girls | 7 | 10:52am | 1 |
Luke Schaal | Invermere, BC | Juvenile Boys | 13 | 11:40am | 1 |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Junior Boys | 22 | 12:52pm | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:04pm | 1 |
Trey Smith | Mossleigh, AB | Junior Boys | 20 | 12:36pm | 1 |
Michael Song | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:40am | 1 |
Chase Strang | Airdrie, AB | Peewee Boys | 1 | 10:04am | 1 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:28pm | 1 |
Cole Tweit | Langdon, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:32am | 1 |
Fin Vermette | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 9 | 11:08am | 1 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:12pm | 1 |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Peewee Boys | 2 | 10:12am | 1 |
Andrew Warnick | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:48am | 1 |
Matthew Workun | Sylvan Lake , AB | Juvenile Boys | 16 | 12:04pm | 1 |