June 19-20, 2021
Surrey, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Grant Anderson | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:48pm | 1 |
Roy Baek | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 15 | 2:09pm | 1 |
Willem Bagnall | Langley, BC | Bantam Boys | 9 | 1:15pm | 1 |
Andrew Biggar | Abbotsford, BC | Junior Boys | 2 | 12:12pm | 1 |
Ben Black | Vancouver, BC | Junior Boys | 3 | 12:21pm | 1 |
Caleb Bowater | Langley, BC | Junior Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Domenic Carteri | Vancouver, BC | Junior Boys | 2 | 12:12pm | 1 |
Rylan Cavasin | Langley, BC | Bantam Boys | 9 | 1:15pm | 1 |
Michela Chalmers | Maple Ridge, BC | 15-19 Girls | 17 | 2:27pm | 1 |
Rose Zhiyan Chen | Langley, BC | U15 Girls | 20 | 2:54pm | 1 |
Ian Choi | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 23 | 3:21pm | 1 |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Peewee Boys | 25 | 3:39pm | 1 |
Caleb Davies | Langley, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:06pm | 1 |
Kelly Du | Coquitlam, BC | U15 Girls | 21 | 3:03pm | 1 |
Kingsley Duong | Kelowna, BC | Bantam Boys | 9 | 1:15pm | 1 |
Jack Edwards | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 1:42pm | 1 |
Yurun (Jerry) Feng | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 5 | 12:39pm | 1 |
Sam Floer | Surrey, BC | Juvenile Boys | 1 | 12:03pm | 1 |
Gavin Giesbrecht | Surrey, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:48pm | 1 |
Jackson Gilbert | Kelowna, BC | Junior Boys | 3 | 12:21pm | 1 |
Logan Hippsley | Surrey, BC | Bantam Boys | 12 | 1:42pm | 1 |
Andrew Hou | Vancouver, BC | Peewee Boys | 23 | 3:21pm | 1 |
William Hou | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 2:09pm | 1 |
Leo Huang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:48pm | 1 |
Danny Im | Langley, BC | Junior Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Tristan Jackman | Surrey, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:57pm | 1 |
William Jee | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 10 | 1:24pm | 1 |
Ainsley Jones | New Westminster, BC | 15-19 Girls | 16 | 2:18pm | 1 |
Eric Joo | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 15 | 2:09pm | 1 |
John Paul Kahlert | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Yul Koh | Surrey, BC | Peewee Boys | 24 | 3:30pm | 1 |
Selina Kong | West Kelowna, BC | 15-19 Girls | 16 | 2:18pm | 1 |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:57pm | 1 |
David Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 1 | 12:03pm | 1 |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 14 | 2:00pm | 1 |
Shenyue (Anna) Kuang | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 18 | 2:36pm | 1 |
Hyunjun Lee | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 2:09pm | 1 |
Amy Lee | Langley, BC | U15 Girls | 21 | 3:03pm | 1 |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Peewee Boys | 25 | 3:39pm | 1 |
Yixuan Li | West Vancouver , BC | 15-19 Girls | 17 | 2:27pm | 1 |
Andrew Li | Vancouver , BC | Bantam Boys | 13 | 1:51pm | 1 |
Michael(Zhonglong) Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 1:51pm | 1 |
Justin Li | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:06pm | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 2:00pm | 1 |
Michael Liang | Richmond, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:06pm | 1 |
Harley Liu | Burnaby, BC | Bantam Boys | 10 | 1:24pm | 1 |
Aidan Liu | Richmond, BC | Bantam Boys | 12 | 1:42pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 1:33pm | 1 |
Ashley Longmore | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 17 | 2:27pm | 1 |
Miranda Lu | Vancouver, BC | U15 Girls | 21 | 3:03pm | 1 |
Sarah Lyu | Langley, BC | U15 Girls | 16 | 2:18pm | 1 |
Gabriel Ma | Vancouver, BC | Junior Boys | 2 | 12:12pm | 1 |
Nicole Ma | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 18 | 2:36pm | 1 |
Khushee Mangat | Surrey, BC | 15-19 Girls | 19 | 2:45pm | 1 |
Kyle Mayner | Kelowna, BC | Junior Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Kyeongpil (James) Nam | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 9 | 1:15pm | 1 |
Aidan Narayan | Delta, BC | Peewee Boys | 22 | 3:12pm | 1 |
Lauren Nedo | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 19 | 2:45pm | 1 |
Joyce Ning | Richmond , BC | 15-19 Girls | 18 | 2:36pm | 1 |
Brendan O'Brien | Victoria, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:57pm | 1 |
Soohan Park | Langley , BC | Bantam Boys | 13 | 1:51pm | 1 |
Sueah Park | Langley, BC | 15-19 Girls | 19 | 2:45pm | 1 |
Oliver Parlee | Langley, BC | Junior Boys | 1 | 12:03pm | 1 |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Junior Boys | 3 | 12:21pm | 1 |
Nemo Rong | Vancouver , BC | Juvenile Boys | 5 | 12:39pm | 1 |
Ella Scabar | Surrey, BC | 15-19 Girls | 17 | 2:27pm | 1 |
Jaden Snitynsky | Vernon, BC | Juvenile Boys | 5 | 12:39pm | 1 |
Aiden Snyman | West Vancouver , BC | Juvenile Boys | 6 | 12:48pm | 1 |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Junior Boys | 3 | 12:21pm | 1 |
Richard Ruo Heng Sun | Burnaby, BC | Bantam Boys | 14 | 2:00pm | 1 |
Jacky Tang | Vancouver, BC | Peewee Boys | 22 | 3:12pm | 1 |
Simr Virk | Surrey, BC | Junior Boys | 2 | 12:12pm | 1 |
Stewart Walker | Whistler, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:06pm | 1 |
Jackson Wang | Surrey, BC | Peewee Boys | 23 | 3:21pm | 1 |
Ethan Wang | Vancouver , BC | Bantam Boys | 10 | 1:24pm | 1 |
Trevor Wong | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 2:00pm | 1 |
Terry (Yutai) Xie | Surrey, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:57pm | 1 |
Michael Xie | Victoria, BC | Bantam Boys | 11 | 1:33pm | 1 |
Sean Xie | Surrey, BC | Bantam Boys | 10 | 1:24pm | 1 |
Grace Aoting Yao | West Vancouver, BC | U15 Girls | 21 | 3:03pm | 1 |
Jacob Yiu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 1:42pm | 1 |
Jason Yu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 23 | 3:21pm | 1 |
Oscar Yu | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 1:33pm | 1 |
Zhehui (Hui) Yu | Burnaby, BC | U15 Girls | 20 | 2:54pm | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Peewee Boys | 24 | 3:30pm | 1 |
Claudia Zhang | West Vancouver, BC | U15 Girls | 20 | 2:54pm | 1 |
Thomas Zhang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 1:51pm | 1 |
Emily Zhang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 18 | 2:36pm | 1 |
Nicole Zhang | Langley , BC | 15-19 Girls | 16 | 2:18pm | 1 |
Jessica Zhao | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 19 | 2:45pm | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 25 | 3:39pm | 1 |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Peewee Boys | 24 | 3:30pm | 1 |
George (JiaYu) Zhou | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 1:33pm | 1 |
Jayden H X Zhu | Surrey, BC | Peewee Boys | 22 | 3:12pm | 1 |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 25 | 3:39pm | 1 |