August 3-5, 2021
Chilliwack, BC
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Peewee Boys | 1 | 10:57am | 1 |
Andrew Biggar | Abbotsford, BC | Junior Boys | 5 | 11:33am | 1 |
Justin Bjornson | Surrey, BC | Juvenile Boys | 11 | 12:36pm | 1 |
Bailey Bjornson | Surrey, BC | Junior Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Ben Black | Vancouver, BC | Junior Boys | 3 | 11:15am | 1 |
Emerson Bronsema | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 10 | 12:27pm | 1 |
Gavin Cameron | Richmond , BC | Juvenile Boys | 9 | 12:18pm | 1 |
Denby Carswell | Burnaby, BC | Junior Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Bryan Chan | Port Coquitlam, BC | Junior Boys | 5 | 11:33am | 1 |
Ha Young Chang | Surrey, BC | U15 Girls | 16 | 1:21pm | 1 |
Dylan Chen | Vancouver, BC | Junior Boys | 4 | 11:24am | 1 |
Abby Chow | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 17 | 1:30pm | 1 |
Louis Chun | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 13 | 12:54pm | 1 |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:18pm | 1 |
Janav Darar | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 12:45pm | 1 |
Caleb Davies | Langley, BC | Juvenile Boys | 11 | 12:36pm | 1 |
Tyson Dyck | Abbotsford, BC | Junior Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Bantam Boys | 14 | 1:03pm | 1 |
Ling Yu (Katherine) Hao | Burnaby, BC | U15 Girls | 17 | 1:30pm | 1 |
William Hou | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 12:45pm | 1 |
June Hsiao | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 15 | 1:12pm | 1 |
Danny Im | Langley, BC | Junior Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Eric Joo | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 14 | 1:03pm | 1 |
Alexander Kim | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:09pm | 1 |
Cadence Ko | Richmond, BC | U15 Girls | 16 | 1:21pm | 1 |
Brycen Ko | Richmond, BC | Junior Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 13 | 12:54pm | 1 |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:09pm | 1 |
Lucas Lai | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:18pm | 1 |
Amy Lee | Langley, BC | U15 Girls | 17 | 1:30pm | 1 |
Hyunjun Lee | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 12:54pm | 1 |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Peewee Boys | 2 | 11:06am | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 12:45pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 14 | 1:03pm | 1 |
Jeevyn Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 2 | 11:06am | 1 |
Luna Lu | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 15 | 1:12pm | 1 |
Joseph Mireault | Delta, BC | Junior Boys | 3 | 11:15am | 1 |
Adrian Murray | Delta, BC | Junior Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Jessica Ng | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 17 | 1:30pm | 1 |
Max Osten | Delta, BC | Bantam Boys | 13 | 12:54pm | 1 |
Soohan Park | Langley , BC | Bantam Boys | 14 | 1:03pm | 1 |
Sueah Park | Langley, BC | 15-19 Girls | 15 | 1:12pm | 1 |
Hayden Prive | Prince George, BC | Junior Boys | 5 | 11:33am | 1 |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Junior Boys | 4 | 11:24am | 1 |
Mac Smith | Abbotsford, BC | Junior Boys | 3 | 11:15am | 1 |
Aiden Snyman | West Vancouver , BC | Juvenile Boys | 8 | 12:09pm | 1 |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Junior Boys | 4 | 11:24am | 1 |
Nathan Szpakowicz | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 11 | 12:36pm | 1 |
Logan Underwood | North Vancouver, BC | Junior Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Peewee Boys | 1 | 10:57am | 1 |
Stewart Walker | Whistler, BC | Juvenile Boys | 11 | 12:36pm | 1 |
Daniel Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 10 | 12:27pm | 1 |
Julius Yang | Vancouver , BC | Juvenile Boys | 10 | 12:27pm | 1 |
Jason Yang | Coquitlam , BC | Juvenile Boys | 10 | 12:27pm | 1 |
Ryan You | Langley, BC | Junior Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Peewee Boys | 2 | 11:06am | 1 |
Claudia Zhang | West Vancouver, BC | U15 Girls | 16 | 1:21pm | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 1 | 10:57am | 1 |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 2 | 11:06am | 1 |