July 12-13, 2021
Abbotsford, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Peewee Boys | 21 | 2:20pm | 1 |
Willem Bagnall | Langley, BC | Bantam Boys | 11 | 12:40pm | 1 |
Isaac Bedwell | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:20pm | 1 |
Anaya Bhandal | Surrey, BC | 15-19 Girls | 26 | 3:10pm | 1 |
Andrew Biggar | Abbotsford, BC | Junior Boys | 4 | 11:30am | 1 |
Ben Black | Vancouver, BC | Junior Boys | 4 | 11:30am | 1 |
Joey Brandt | Langley, BC | Bantam Boys | 15 | 1:20pm | 1 |
Emerson Bronsema | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
Gavin Cameron | Richmond , BC | Juvenile Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Ha Young Chang | Surrey, BC | U15 Girls | 23 | 2:40pm | 1 |
Dylan Chen | Vancouver, BC | Junior Boys | 2 | 11:10am | 1 |
Ian Choi | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 19 | 2:00pm | 1 |
Louis Chun | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 16 | 1:30pm | 1 |
Aiden Cook | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Peewee Boys | 20 | 2:10pm | 1 |
Caleb Davies | Langley, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:20pm | 1 |
Jack Edwards | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Sam Floer | Surrey, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Troy Gadalla | Vancouver , BC | Peewee Boys | 18 | 1:50pm | 1 |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Bantam Boys | 16 | 1:30pm | 1 |
Yu Chen (Vincent) Guo | Vancouver, BC | Bantam Boys | 17 | 1:40pm | 1 |
Tim Hachey | Osoyoos, BC | Bantam Boys | 14 | 1:10pm | 1 |
Ling Yu (Katherine) Hao | Burnaby, BC | U15 Girls | 23 | 2:40pm | 1 |
Gordon (Fuzichu) He | Burnaby, BC | Peewee Boys | 18 | 1:50pm | 1 |
Logan Hippsley | Surrey, BC | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
William Hou | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 1:10pm | 1 |
June Hsiao | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 26 | 3:10pm | 1 |
Leo Huang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 6 | 11:50am | 1 |
James Hull | Abbotsford, BC | Junior Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Joshua Ince | Surrey, BC | Juvenile Boys | 10 | 12:30pm | 1 |
Devon Johnson | Tsawwassen, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:00pm | 1 |
Cooper Jones | Richmond, BC | Junior Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Kendra Jones-Munk | Vernon, BC | 15-19 Girls | 25 | 3:00pm | 1 |
Jaxx Keeler | Abbotsford, BC | Junior Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Amy Kim | Abbotsford , BC | U15 Girls | 22 | 2:30pm | 1 |
Alexander Kim | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
Vicky Kim | Abbotsford , BC | 15-19 Girls | 24 | 2:50pm | 1 |
David Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 6 | 11:50am | 1 |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 17 | 1:40pm | 1 |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:00pm | 1 |
Hayden Lazeo | Abbotsford, BC | Junior Boys | 2 | 11:10am | 1 |
Amy Lee | Langley, BC | U15 Girls | 23 | 2:40pm | 1 |
Hyunjun Lee | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:20pm | 1 |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Peewee Boys | 20 | 2:10pm | 1 |
Justin Li | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:20pm | 1 |
Zekai (Kevin) Li | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 12:40pm | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 12:50pm | 1 |
Tingting (Trista) Li | Surrey, BC | 15-19 Girls | 24 | 2:50pm | 1 |
YanLing (Elaine) Liu | Vancouver, BC | U15 Girls | 23 | 2:40pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 15 | 1:20pm | 1 |
Lauren Nedo | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 25 | 3:00pm | 1 |
Jude Nicholson | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:20pm | 1 |
Sueah Park | Langley, BC | 15-19 Girls | 26 | 3:10pm | 1 |
Kangbin (Jay) Park | Victoria, BC | Juvenile Boys | 6 | 11:50am | 1 |
Soohan Park | Langley , BC | Bantam Boys | 12 | 12:50pm | 1 |
Ben Peters | Kelowna, BC | Junior Boys | 2 | 11:10am | 1 |
Synaeha Randhawa | Surrey, BC | 15-19 Girls | 25 | 3:00pm | 1 |
Ethan Reiber | Lake Country, BC | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Aiden Snyman | West Vancouver , BC | Juvenile Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Junior Boys | 4 | 11:30am | 1 |
Stewart Walker | Whistler, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:00pm | 1 |
Kenneth Wang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 10 | 12:30pm | 1 |
Jasper Wang | Vancouver, BC | Peewee Boys | 20 | 2:10pm | 1 |
Matthew Wilson | Nanaimo, BC | Juvenile Boys | 10 | 12:30pm | 1 |
Tiger Xie | Surrey, BC | Peewee Boys | 18 | 1:50pm | 1 |
Sean Xie | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 12:40pm | 1 |
Terry (Yutai) Xie | Surrey, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:00pm | 1 |
Michael Xie | Victoria, BC | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Harry Xu | Victoria , BC | Juvenile Boys | 6 | 11:50am | 1 |
Jason Yang | Coquitlam , BC | Juvenile Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
Harry Yoon | Langley, BC | Bantam Boys | 17 | 1:40pm | 1 |
Ryan You | Langley, BC | Junior Boys | 4 | 11:30am | 1 |
Zhehui (Hui) Yu | Burnaby, BC | U15 Girls | 22 | 2:30pm | 1 |
Jason Yu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 19 | 2:00pm | 1 |
Oscar Yu | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 1:10pm | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Peewee Boys | 21 | 2:20pm | 1 |
Nicole Zhang | Langley , BC | 15-19 Girls | 24 | 2:50pm | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 21 | 2:20pm | 1 |
Yanzhi (Emma) Zhao | Surrey, BC | U15 Girls | 22 | 2:30pm | 1 |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Peewee Boys | 21 | 2:20pm | 1 |
George (JiaYu) Zhou | Vancouver, BC | Bantam Boys | 16 | 1:30pm | 1 |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 19 | 2:00pm | 1 |