July 6-7, 2015
New Minas (Wolfville), NS
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Alec Anderson | Halifax, NS | Bantam Boys | 10 | 8:42am | 1 |
Max Baldwin | Hammonds Plains, NS | Peewee Boys | 1 | 7:30am | 1 |
Luke Baldwin | Hammonds Plains, NS | Peewee Boys | 2 | 7:38am | 1 |
Luke Casey | Halifax, NS | Junior Boys | 17 | 9:38am | 1 |
Andrew Cash | Upper Tantallon, NS | Bantam Boys | 10 | 8:42am | 1 |
Mark Chandler | Chester, NS | Bantam Boys | 11 | 8:50am | 1 |
Benjamin Chassé | Fall River, NS | Juvenile Boys | 14 | 9:14am | 1 |
Andrew Cooke | Hammonds Plains, NS | Junior Boys | 18 | 9:46am | 1 |
Lukas Cormier | Ste-Marie-de-Kent, NB | Bantam Boys | 10 | 8:42am | 1 |
Samuel Cormier | Dieppe, NB | Peewee Boys | 2 | 7:38am | 1 |
Danielle Cumby | Canaan, NS | U15 Girls | 3 | 7:46am | 1 |
Sara Cumby | Canaan, NS | U15 Girls | 4 | 7:54am | 1 |
Brandon Cuvelier | Dartmouth, NS | Juvenile Boys | 16 | 9:30am | 1 |
Devon DeCoste | Bedford, NS | Junior Boys | 18 | 9:46am | 1 |
Zachary Forsythe | Coldbrook, NS | Juvenile Boys | 16 | 9:30am | 1 |
Emily Frail | Bedford, NS | 15-19 Girls | 6 | 8:10am | 1 |
Darcy Fuller | Avonport, NS | 15-19 Girls | 5 | 8:02am | 1 |
Liz Furniss | Berwick, NS | 15-19 Girls | 6 | 8:10am | 1 |
Josh Gracie | Kingston, NS | Junior Boys | 17 | 9:38am | 1 |
Andrew Harding | Bedford , NS | Junior Boys | 18 | 9:46am | 1 |
Nathan Johnston | Enfield, NS | Bantam Boys | 9 | 8:34am | 1 |
Sergio Kahil | Halifax, NS | Bantam Boys | 7 | 8:18am | 1 |
Ewan Keays | Lunenburg, NS | Bantam Boys | 8 | 8:26am | 1 |
Ewan Kelly | Beaver Bank, NS | Bantam Boys | 12 | 8:58am | 1 |
Benjamin Klassen | Bedford, NS | Juvenile Boys | 15 | 9:22am | 1 |
Jonathan Lajoie | St-Antoine, NB | Bantam Boys | 9 | 8:34am | 1 |
Craig Landry | Antigonish, NS | Bantam Boys | 7 | 8:18am | 1 |
Jakob Lorefice | Antigonish, NS | Peewee Boys | 2 | 7:38am | 1 |
Justin MacDonald | Fall River, NS | Junior Boys | 17 | 9:38am | 1 |
James MacDonald | Moncton, NB | Juvenile Boys | 13 | 9:06am | 1 |
Kiley MacDonald | Bedford, NS | 15-19 Girls | 6 | 8:10am | 1 |
Raphael Mallet | Dieppe, NB | Bantam Boys | 8 | 8:26am | 1 |
Shaun Margeson | Fall River, NS | Juvenile Boys | 16 | 9:30am | 1 |
Heather McLean | Port Williams, NS | U15 Girls | 4 | 7:54am | 1 |
Ian McLean | Port Williams, NS | Junior Boys | 18 | 9:46am | 1 |
Meghan McLean | Port Williams, NS | 15-19 Girls | 6 | 8:10am | 1 |
John Mosher | Halifax, NS | Bantam Boys | 12 | 8:58am | 1 |
Owen Mullen | Truro, NS | Peewee Boys | 2 | 7:38am | 1 |
Simon Mullen | Shortts Lake, NS | Peewee Boys | 1 | 7:30am | 1 |
Teran Newell | RR 1 Barrington, NS | Juvenile Boys | 13 | 9:06am | 1 |
Rachel Nicholson | Dartmouth, NS | U15 Girls | 3 | 7:46am | 1 |
Erica Nicholson | Dartmouth, NS | U15 Girls | 3 | 7:46am | 1 |
Rebecca Nicholson | Dartmouth, NS | 15-19 Girls | 5 | 8:02am | 1 |
Adrian Nunn | Halifax, NS | Peewee Boys | 1 | 7:30am | 1 |
Ryan O'Hearn | Waverley, NS | Juvenile Boys | 14 | 9:14am | 1 |
Dylan Patterson | Bedford, NS | Bantam Boys | 8 | 8:26am | 1 |
Noah Pearson | Fall River, NS | Bantam Boys | 11 | 8:50am | 1 |
Liam Pellerine | Halifax, NS | Juvenile Boys | 15 | 9:22am | 1 |
Seamus Stears | Baddeck, NS | Bantam Boys | 7 | 8:18am | 1 |
Logan Tramble | Bedford, NS | Bantam Boys | 9 | 8:34am | 1 |
Dean Vial | Port Williams, NS | Juvenile Boys | 15 | 9:22am | 1 |
Jonah Vidito | Kentville, NS | Juvenile Boys | 14 | 9:14am | 1 |
Jakob Wamboldt | Hammonds Plains, NS | Juvenile Boys | 13 | 9:06am | 1 |
Drew Ward | New Minas, NS | Juvenile Boys | 16 | 9:30am | 1 |
Matt West | Bedford, NS | Bantam Boys | 12 | 8:58am | 1 |
Luke Wilson | Bedford, NS | Bantam Boys | 11 | 8:50am | 1 |
Abbie Wisener | Dartmouth, NS | 15-19 Girls | 5 | 8:02am | 1 |