June 13-14, 2015
Olds, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Matt Altwasser | Calgary, AB | Peewee Boys | 5 | 12:32pm | 1 |
Nigel Anderson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:04pm | 1 |
Cole Bateman | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 12:48pm | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Peewee Boys | 6 | 12:40pm | 1 |
Josh Berze | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:28pm | 1 |
Connor Blake | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:52pm | 1 |
Brady Brenner | Calgary, AB | Peewee Boys | 5 | 12:32pm | 1 |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:20pm | 1 |
Joshua Burlet | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:28pm | 1 |
Tillie Claggett | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Matthew Cook | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 2:08pm | 1 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 8 | 12:56pm | 1 |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Junior Boys | 16 | 2:00pm | 1 |
Ethan De Graaf | Edmonton, AB | Bantam Boys | 8 | 12:56pm | 1 |
Drew Dougherty | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 2:24pm | 1 |
Alicia Easthope | St. Albert, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:16pm | 1 |
Liam Elliott | , AB | Juvenile Boys | 9 | 1:04pm | 1 |
Zachary Farkas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:52pm | 1 |
Sebastian Farkas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:20pm | 1 |
Carter Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 8 | 12:56pm | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 4 | 12:24pm | 1 |
Colton Hamm | Calgary , AB | Juvenile Boys | 10 | 1:12pm | 1 |
Logan Hill | Red Deer, AB | Junior Boys | 20 | 2:32pm | 1 |
Eric Hollman | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 16 | 2:00pm | 1 |
Tysen Johansen | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 7 | 12:48pm | 1 |
Dillon Keen | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 2:00pm | 1 |
Matthew Kinash | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:44pm | 1 |
Gina Kowalchuk | Lethbridge, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:16pm | 1 |
Campbell Laidlaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:36pm | 1 |
Sam LeBus | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:44pm | 1 |
Daria Leidenius | Ponoka, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:08pm | 1 |
Shaye Leidenius | Ponoka, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:16pm | 1 |
Colton Leslie | Camrose, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:36pm | 1 |
Jonathan Letendre | Glenevis, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:04pm | 1 |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 12:40pm | 1 |
Josh Lumgair | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 2:24pm | 1 |
Jake Martin | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 2:08pm | 1 |
Brandon Maxwell | Eckville, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:44pm | 1 |
Clare McMahon | Red Deer, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:08pm | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 1:12pm | 1 |
Ty Merkel | Okotoks, AB | Peewee Boys | 4 | 12:24pm | 1 |
Grant Numrich | Red Deer, AB | Junior Boys | 20 | 2:32pm | 1 |
Braxton O'Grady | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:20pm | 1 |
Rylan Plante-Crough | Airdrie, AB | Junior Boys | 18 | 2:16pm | 1 |
Brayden Provost | Brocket, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:28pm | 1 |
Allan Pruss | Red Deer , AB | Junior Boys | 19 | 2:24pm | 1 |
Michael Pruss | Red Deer, AB | Junior Boys | 20 | 2:32pm | 1 |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 6 | 12:40pm | 1 |
Jeremy Rietze | Lacombe, AB | Junior Boys | 18 | 2:16pm | 1 |
Zach Rivard | Calgary , AB | Juvenile Boys | 15 | 1:52pm | 1 |
James Robillard | St.Albert, AB | Junior Boys | 20 | 2:32pm | 1 |
Stewart Schamp | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 2:24pm | 1 |
Sydney Scraba | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Peewee Boys | 5 | 12:32pm | 1 |
Nick Sprovieri | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 12:56pm | 1 |
Justice Stella | Blairmore , AB | Juvenile Boys | 10 | 1:12pm | 1 |
Taylor Stone | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:08pm | 1 |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 12:48pm | 1 |
Tanner Truswell | Calgary, AB | Peewee Boys | 4 | 12:24pm | 1 |
Matthew Tse | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:36pm | 1 |
Jordan Williamson | Red Deer, AB | Junior Boys | 18 | 2:16pm | 1 |
Christopher Zeglen | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 2:08pm | 1 |