July 27-28, 2024
Barrie, ON
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Dustin Zhao | Maple, ON | Bantam Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Cam Zanier | Etobicoke, ON | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Wes Zanier | Etobicoke, ON | Bantam Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Keagan Yung | Oakville, ON | Bantam Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Simon (Shimeng) Yang | Markham, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Jake Wojtowicz | Burlington, ON | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Peter Wojcicki | Guelph, ON | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Carter White | Toronto, ON | Junior Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Annie Wang | Newmarket, ON | U15 Girls | 20 | 1:51pm | 1 |
Josh Wang | North York, ON | Bantam Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Vangel Wainas | Milton, ON | Junior Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Luke Valley | Thornton, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Ryland Travers | Oakville, ON | Junior Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Jack Thomson | Clarksburg , ON | Bantam Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Sam Theissler | Barrie, ON | Junior Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Max Sue | Markham, ON | Peewee Boys | 23 | 2:18pm | 1 |
Danica Suckert | Cambridge, ON | U15 Girls | 20 | 1:51pm | 1 |
Kieran Small | Uxbridge, ON | Bantam Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Rachel Sidor | Stouffville, ON | 15-19 Girls | 22 | 2:09pm | 1 |
Alexander Shapira | Toronto, ON | Peewee Boys | 23 | 2:18pm | 1 |
Paige Sefton | Barrie, ON | 15-19 Girls | 21 | 2:00pm | 1 |
Leo Savio | Welland, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Matthew Saiolla | Oakville, ON | Junior Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Anthony Rotundo | Vaughan, ON | Bantam Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Max Roppel | Kincardine , ON | Bantam Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Drake Robitaille | Corbeil, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Rowan Reynard | Guelph, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Tai Rei | Oakville, ON | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Johnny Presley | Mono, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Ajay Para | Markham, ON | Bantam Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Ryan Mehra | Scarborough, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Eddie McDonald | Elora, ON | Junior Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Hudson Lockwood | Oakville, ON | Peewee Boys | 24 | 2:27pm | 1 |
Alec Linton | Niagara Falls, ON | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Ziqing (Judy) Lin | Markham, ON | 15-19 Girls | 22 | 2:09pm | 1 |
Chi-Shen Lin | Toronto, ON | Peewee Boys | 24 | 2:27pm | 1 |
Minnah Lim | Toronto, ON | U15 Girls | 22 | 2:09pm | |
Yebeen Lee | Oakville, ON | U15 Girls | 21 | 2:00pm | 1 |
Zach Lederer | Toronto, ON | Bantam Boys | 19 | 1:42pm | 1 |
Ethan Leddy | Hillsdale , ON | Junior Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Gerry Kou | Markham, ON | Peewee Boys | 24 | 2:27pm | 1 |
Ben Julie | Fenwick, ON | Juvenile Boys | 25 | 2:36pm | 1 |
Harrison Jones | Bracebridge, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Griffin Johnson | Oshawa, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Justin Jansen | Puslinch, ON | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Emma Hsiung | Markham, ON | U15 Girls | 20 | 1:51pm | 1 |
Haiden Green | Thornbury, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Matthew Gray | Beamsville, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Cole Gowe | Burlington, ON | Junior Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Grady Gouett | Meaford, ON | Bantam Boys | 19 | 1:42pm | 1 |
Landon Friesen | St Catharines, ON | Bantam Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Nathan Fehr | Mississauga, ON | Junior Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Liam Edmonds | Minesing, ON | Bantam Boys | 25 | 2:36pm | 1 |
Milana Cunha | Woodbridge, ON | U15 Girls | 21 | 2:00pm | 1 |
Orlando Couto | Etobicoke, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Kodi Cormier | Angus, ON | Bantam Boys | 19 | 1:42pm | 1 |
Colin Coates | Listowel, ON | Bantam Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Trent Clarke | Vineland , ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Vansh Chaudhary | North York, ON | Bantam Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Andrew Burciul | Thorold, ON | Juvenile Boys | 25 | 2:36pm | 1 |
Tyler Bunker | Toronto, ON | Junior Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Matthew Brooks | Halifax, NS | Junior Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Tomas Bonilla | Aurora, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Wesley Blewett | Barrie, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Zander Battaglia | St Thomas, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Carter Banton | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Alexander Bagiamis | Toronto, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Étienne Ayotte | Welland, ON | Peewee Boys | 23 | 2:18pm | 1 |
Ben Ambtman | Bolton, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Adley Abols | Toronto, ON | Junior Boys | 5 | 11:36am | 1 |