May 11-12, 2024
Copetown, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Joseph Zupanic | Stoney Creek, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:53am | 1 |
Dustin Zhao | Maple, ON | Bantam Boys | 8 | 12:46pm | 10 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Junior Boys | 29 | 2:08pm | 1 |
Cam Zanier | Etobicoke, ON | Junior Boys | 28 | 1:59pm | 1 |
Keagan Yung | Oakville, ON | Bantam Boys | 6 | 12:37pm | 10 |
Josh Ye | Markham, ON | Juvenile Boys | 17 | 12:38pm | 1 |
Quinn Xayavong | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 3 | 11:35am | 1 |
Colin Wright | London, ON | Junior Boys | 25 | 1:32pm | 1 |
Shayla Whalen | Millgrove, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:31pm | 10 |
Annie Wang | Newmarket, ON | U15 Girls | 14 | 1:13pm | 10 |
Gracie Vescan | Mississauga, ON | U15 Girls | 16 | 1:22pm | 10 |
William Van Dyk | Oakville, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:20pm | 1 |
Thomas Tsepelis | Whitby, ON | Bantam Boys | 4 | 12:28pm | 10 |
Hoffmann Tchong | Markham , ON | Peewee Boys | 10 | 12:55pm | 10 |
Max Sue | Markham, ON | Peewee Boys | 12 | 1:04pm | 10 |
Danica Suckert | Cambridge, ON | U15 Girls | 16 | 1:22pm | 10 |
Emery Stephens | Hillsdale, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:20pm | 1 |
Jameson Staab | Kitchener, ON | Junior Boys | 26 | 1:41pm | 1 |
Leo Savio | Welland, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:53am | 1 |
Noah Sarno | Toronto, ON | Juvenile Boys | 3 | 11:35am | 1 |
Logan Rossi | Virgil, ON | Juvenile Boys | 22 | 1:05pm | 1 |
Max Roppel | Kincardine , ON | Bantam Boys | 4 | 12:28pm | 10 |
Drake Robitaille | Corbeil, ON | Juvenile Boys | 19 | 12:47pm | 1 |
Kiran Rideout | Toronto, ON | Junior Boys | 24 | 1:23pm | 1 |
Jack Reistetter | Milton, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:44am | 1 |
Cooper Pope | Port Elgin, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:02pm | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 20 | 1:40pm | 10 |
Kelton Pitts | Fenwick, ON | Juvenile Boys | 1 | 11:26am | 1 |
James Paterson | Toronto, ON | Junior Boys | 29 | 2:08pm | 1 |
Jack Myles | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 1 | 11:26am | 1 |
Kael Mosburger | Baden, ON | Juvenile Boys | 17 | 12:38pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 15 | 12:29pm | 1 |
Jett Metaxas | Stoney Creek, ON | Juvenile Boys | 15 | 12:29pm | 1 |
Eddie McDonald | Elora, ON | Junior Boys | 27 | 1:50pm | 1 |
Beckett Mazereeuw | Oakville , ON | Juvenile Boys | 11 | 12:11pm | 1 |
Daniel Masewich | Puslinch, ON | Bantam Boys | 2 | 12:19pm | 10 |
Sam Mann | Oakville, ON | Junior Boys | 26 | 1:41pm | 1 |
Parker MacMillan | Tottenham, ON | Juvenile Boys | 19 | 12:47pm | 1 |
Zack MacMillan | Toronto, ON | Junior Boys | 29 | 2:08pm | 1 |
Ziqing (Judy) Lin | Markham, ON | 15-19 Girls | 20 | 1:40pm | 10 |
Chi-Shen Lin | Toronto, ON | Peewee Boys | 10 | 12:55pm | 10 |
Royce Lin | Guelph, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:02pm | 1 |
Yuanchun Li | Oakville, ON | Bantam Boys | 2 | 12:19pm | 10 |
Alex Lefebvre | Oakville, ON | Juvenile Boys | 17 | 12:38pm | 1 |
Seoho Lee | Oakville, ON | Junior Boys | 28 | 1:59pm | 1 |
Abby Le-Nguyen | Toronro, ON | U15 Girls | 14 | 1:13pm | 10 |
Joey Kuschei | Burlington, ON | Juvenile Boys | 3 | 11:35am | 1 |
Gerry Kou | Markham, ON | Peewee Boys | 12 | 1:04pm | 10 |
John Kingdon | Grimsby, ON | Junior Boys | 26 | 1:41pm | 1 |
Grace (HyunYi) Kim | Burlington, ON | U15 Girls | 14 | 1:13pm | 10 |
Isahak Kelechian | Laval, QC | Peewee Boys | 12 | 1:04pm | 10 |
Hudson Kelahear | Etobicoke, ON | Juvenile Boys | 22 | 1:05pm | 1 |
Justin Jansen | Puslinch, ON | Junior Boys | 23 | 1:14pm | 1 |
Collin Jackson | Southampton , ON | Juvenile Boys | 7 | 11:53am | 1 |
Kolton Halliday | Baden, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:44am | 1 |
Emily Haldenby | Hamilton, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:31pm | 10 |
Matthew Gray | Beamsville, ON | Juvenile Boys | 21 | 12:56pm | 1 |
Grady Gouett | Meaford, ON | Bantam Boys | 6 | 12:37pm | 10 |
Lucas Gatten | Toronto, ON | Juvenile Boys | 1 | 11:26am | 1 |
Finn Foster | Brantford, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:11pm | 1 |
Owen Fong | Toronto, ON | Juvenile Boys | 19 | 12:47pm | 1 |
Ethan Fabiani | London, ON | Bantam Boys | 2 | 12:19pm | 10 |
Erik Elliott | Mount Pleasant, ON | Junior Boys | 27 | 1:50pm | 1 |
Cooper Eisen | North York, ON | Bantam Boys | 6 | 12:37pm | 10 |
Blake Dueck | Elmira, ON | Junior Boys | 25 | 1:32pm | 1 |
Dawson Dermatas | St.Catharines, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:44am | 1 |
Nic De Wet | Oakville, ON | Junior Boys | 23 | 1:14pm | 1 |
Nathan Dai | North York, ON | Bantam Boys | 8 | 12:46pm | 10 |
Marcus D'Aguilar | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 22 | 1:05pm | 1 |
Carter Crane | Conestogo, ON | Bantam Boys | 4 | 12:28pm | 10 |
Orlando Couto | Etobicoke, ON | Junior Boys | 27 | 1:50pm | 1 |
Justin Chu | North York, ON | Bantam Boys | 8 | 12:46pm | 10 |
Elliott Christopher | St.Catharines, ON | Junior Boys | 25 | 1:32pm | 1 |
Grayson Carter | Newton, ON | Juvenile Boys | 21 | 12:56pm | 1 |
Nolan Byrd | Fergus, ON | Junior Boys | 24 | 1:23pm | 1 |
Will Burleigh | Grimsby, ON | Junior Boys | 28 | 1:59pm | 1 |
Andrew Burciul | Thorold, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:20pm | 1 |
Sam Boateng | Ajax, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:02pm | 1 |
Carter Banton | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 21 | 12:56pm | 1 |
Regan Andrusyk | Hamilton, ON | U15 Girls | 16 | 1:22pm | 10 |
Francesca Ampil | Brampton, ON | 15-19 Girls | 20 | 1:40pm | 10 |
Ben Ambtman | Bolton, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:11pm | 1 |
Fraser Allen | Elmira , ON | Juvenile Boys | 15 | 12:29pm | 1 |