May 11-12, 2024
Estevan, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ryder Woods | Swift Current, SK | Junior Boys | 3 | 9:00am | 2 |
Chloe Wills | Kyle, SK | 15-19 Girls | 24 | 9:00am | 18B |
Jace Wills | Kyle, SK | Bantam Boys | 14 | 9:00am | 11 |
Hunter Willock | Regina, SK | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 12B |
Tylan Wallin | Humboldt, SK | Bantam Boys | 14 | 9:00am | 11 |
Tryce Wallin | Humboldt, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 13 |
Brennan Tyerman | Saskatoon, SK | Junior Boys | 7 | 9:00am | 6 |
Cruz Symons | Estevan, SK | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 14 |
Cashton Symons | Estevan, SK | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 8 |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 15 | 9:00am | 12A |
Ben Staines | Saskatoon, SK | Junior Boys | 8 | 9:00am | 7A |
Cooper Spiller | Warman, SK | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 9B |
Kolton Spenst | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 12B |
Brayden Skene | Martensville, SK | Junior Boys | 2 | 9:00am | 1A |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Junior Boys | 4 | 9:00am | 3 |
Jon Saretzky | Saskatoon, SK | Junior Boys | 7 | 9:00am | 6 |
Ayden Ross | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 15B |
Chase Robertson | Carlyle, SK | Junior Boys | 8 | 9:00am | 7A |
Cooper Roberge | Lloydminster, AB | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1B |
Luke Prouse | Lanigan, SK | Junior Boys | 8 | 9:00am | 7A |
Tyler Powell | Melville, SK | Junior Boys | 6 | 9:00am | 5 |
Tayla Perry | Regina , SK | 15-19 Girls | 24 | 9:00am | 18B |
Austin Nesbitt | Pilot Butte, SK | Bantam Boys | 14 | 9:00am | 11 |
Carter Nelson | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 15A |
Connor Millsap | Saskatoon, SK | Junior Boys | 7 | 9:00am | 6 |
Ryan Millsap | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 9A |
Ayden Melsted | Wynyard, SK | Bantam Boys | 13 | 9:00am | 10 |
Makstr McIntyre | Swift Current , SK | Junior Boys | 3 | 9:00am | 2 |
Shae Maunula | North Battleford, SK | Bantam Boys | 15 | 9:00am | 12A |
Nixon Maharaj | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 9A |
Jack Maharaj | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 15B |
Austin Loroff | Weyburn, SK | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 9A |
Kevin Liu | Warman, SK | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 8 |
Tina Liu | Warman, SK | 15-19 Girls | 22 | 9:00am | 17 |
Yuna Lee | Regina, SK | U15 Girls | 23 | 9:00am | 18A |
Jun Lee | Regina, SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1B |
Kai Kriekle | Regina, SK | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 15A |
Keaton Kreklewich | Melville, SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1B |
Ella Kozak | Yorkton, SK | 15-19 Girls | 24 | 9:00am | 18B |
Davin Karst | Assiniboia , SK | Junior Boys | 5 | 9:00am | 4 |
Caydin Karst | Assiniboia , SK | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 9B |
Myles Johnson | Martensville, SK | Junior Boys | 3 | 9:00am | 2 |
Ethan Hunter | Casa Rio, SK | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 16 |
Charlie Hinton | Calgary , AB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 12B |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Junior Boys | 2 | 9:00am | 1A |
Sarah Henderson | Saskatoon , SK | 15-19 Girls | 23 | 9:00am | 18A |
Jordan Heller | Regina, SK | Junior Boys | 6 | 9:00am | 5 |
Hudson Heistad | Avonlea, SK | Junior Boys | 5 | 9:00am | 4 |
Brayden Hattum | Buena Vista , SK | Junior Boys | 9 | 9:00am | 7B |
Kaden Hanson | Estevan, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 13 |
Luka Hanson | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 13 |
Brady Guenther | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 16 |
Zostrianos Giordani-Gross | Brandon, MB | Junior Boys | 2 | 9:00am | 1A |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Junior Boys | 4 | 9:00am | 3 |
Dante Gamble | Duck Lake, SK | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 14 |
Wyatt Frei | Gray, SK | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 16 |
Aricin Franklin | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 15B |
Jackson Folliott | Moose Jaw , SK | Junior Boys | 9 | 9:00am | 7B |
Makena Fleming | Calgary , AB | 15-19 Girls | 22 | 9:00am | 17 |
Terran East | Carlyle, SK | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 9B |
Brock Dorrance | Wawota, SK | Bantam Boys | 13 | 9:00am | 10 |
Ada Dillon | Onion Lake, SK | 15-19 Girls | 23 | 9:00am | 18A |
Hudson Diederichs | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 15 | 9:00am | 12A |
Carter Degelman | Saskatoon, SK | Junior Boys | 4 | 9:00am | 3 |
Ian Davis | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 13 | 9:00am | 10 |
Brooks Cote | Estevan, SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1B |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 5 | 9:00am | 4 |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 14 |
Griffin Blanch | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 15A |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Junior Boys | 6 | 9:00am | 5 |