August 1-2, 2024
Turner Valley, AB
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Warner Zapisocky | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Coleman Yurchak | Wainwright, AB | Bantam Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Luke Yu | Calgary, AB | Bantam Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Eric Yee | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 9B |
Ethan Wytrychowski | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 8A |
Gavin Wrathall | Chestermere, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 6A |
Luke Wennberg | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 1:30pm | 10B |
Liam Waites | Calgary , AB | Junior Boys | 12 | 1:30pm | 9A |
Cash Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 1:30pm | 10A |
Aden Turner | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 12A |
Kade Trefanenko | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 6A |
Kyra Tovee | Calgary, AB | 15-19 Girls | 19 | 1:30pm | 15A |
Cian Thubron | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 5A |
Ethan Swanson | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 5A |
Parker Stengler | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 5A |
Sam Stadnyk | Okotoks, AB | Junior Boys | 15 | 1:30pm | 11A |
Bennett Simon | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 4 | 1:30pm | 2B |
Austin Schmidt | Jasper, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:30pm | 4A |
Cody Schatzmann | Canmore, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Finn Sartison | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Liam Salacki | Edmonton, AB | Junior Boys | 12 | 1:30pm | 9A |
Camilla Ruesga | Calgary, AB | U15 Girls | 22 | 1:30pm | 17B |
River Rommens | High River, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 8A |
Kate Pettersen | Foothills, AB | 15-19 Girls | 18 | 1:30pm | 14A |
Jesse Pelletier | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 4 | 1:30pm | 2B |
Noah Pegram Hunter | Morley, AB | Junior Boys | 14 | 1:30pm | 10B |
Jadan Patel | Airdrie , AB | Junior Boys | 15 | 1:30pm | 11A |
Dylan Pandher | Delta, BC | Bantam Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Edie Nicholson | Calgary, AB | 15-19 Girls | 20 | 1:30pm | 16A |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Junior Boys | 11 | 1:30pm | 9B |
Grace Murphy | Lethbridge, AB | 15-19 Girls | 18 | 1:30pm | 14A |
Justin Mrazek | Brooks, AB | Bantam Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Chloe Major | Chestermere, AB | 15-19 Girls | 19 | 1:30pm | 15A |
Elias Lourens | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Dayson Loose | Magrath, AB | Bantam Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Payton Lofgren | Calgary, AB | 15-19 Girls | 18 | 1:30pm | 14A |
Carter Little | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 1:30pm | 10A |
Remi Lipon | Sherwood Park, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Jacob Lin | Calgary, AB | Juvenile Boys | 5 | 1:30pm | 3A |
Quinn Leusink | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 6A |
Andrew Leon | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 1:30pm | 10A |
Justine Leon | Calgary, AB | U15 Girls | 23 | 1:30pm | 18A |
Cianna Law | Calgary, AB | 15-19 Girls | 17 | 1:30pm | 13A |
Sabrina Lau | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 19 | 1:30pm | 15A |
Theo Lau | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 4 | 1:30pm | 2B |
Evan Lambert | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 5 | 1:30pm | 3A |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Juvenile Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Lukas Konate | Cochrane , AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 8A |
Penny Kirton | Calgary, AB | U15 Girls | 23 | 1:30pm | 18A |
Noah Kehler | Calgary, AB | Junior Boys | 15 | 1:30pm | 11A |
Kaitlyn Joy | Calgary, AB | U15 Girls | 22 | 1:30pm | 17B |
Kyson Jones | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 12A |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Thomas Jacobsen | Calgary, AB | Junior Boys | 12 | 1:30pm | 9A |
Riley Hyciek | Calgary, AB | U15 Girls | 21 | 1:30pm | 17A |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | 15-19 Girls | 17 | 1:30pm | 13A |
Tristan Howes | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:30pm | 4A |
Nolan House | Foothills, AB | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 12A |
Ethan Horvath | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 6A |
Lucas Horvath | Calgary, AB | Bantam Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Eva Hogue | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 20 | 1:30pm | 16A |
Coulter Henyecz | Invermere, BC | Junior Boys | 13 | 1:30pm | 10A |
Tyler Hennessy | Calgary, AB | Juvenile Boys | 5 | 1:30pm | 3A |
Luka Hanson | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 6 | 1:30pm | 4A |
Cole Haney | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 5A |
Mataya Hampson | Rocky View County, AB | 15-19 Girls | 17 | 1:30pm | 13A |
Brooke Halbauer | Edmonton, AB | U15 Girls | 22 | 1:30pm | 17B |
Justin Fergusson | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Cade Farrow | Cochrane , AB | Juvenile Boys | 5 | 1:30pm | 3A |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 9B |
Nilsson Elizardo | CALGARY, AB | Junior Boys | 14 | 1:30pm | 10B |
Owen Duniece | Athabasca, AB | Bantam Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Ayden Duniece | Athabasca, AB | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 12A |
Hayden Desmarais | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 20 | 1:30pm | 16A |
Raylee Denton | Red Deer, AB | U15 Girls | 23 | 1:30pm | 18A |
Zaiden Dennis | Calgary, AB | Junior Boys | 12 | 1:30pm | 9A |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 9B |
Alexandra Chiew | Calgary, AB | 15-19 Girls | 17 | 1:30pm | 13A |
Beckham Chiew | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 8A |
Claire Chanyi | Priddis Greens, AB | U15 Girls | 21 | 1:30pm | 17A |
Keeton Chalmers | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 4 | 1:30pm | 2B |
Annella Brown | Calgary, AB | 15-19 Girls | 18 | 1:30pm | 14A |
Bodey Billehaug | Okotoks, AB | Junior Boys | 14 | 1:30pm | 10B |
Ian Bavis | Dead Man's Flats, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:30pm | 4A |
Elle Banister | Calgary, AB | U15 Girls | 21 | 1:30pm | 17A |
Ryan Anderson | Calgary, AB | Junior Boys | 15 | 1:30pm | 11A |