July 30-August 1, 2024
Delta, BC
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Angela Zou | Port Coquitlam , BC | U15 Girls | 26 | 3:45pm | 1 |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:55pm | 1 |
Herbert Zhu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 18 | 2:25pm | 1 |
Anson Zhao | Victoria, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:35pm | 1 |
BoSheng (Dylan) Zhang | Tsawwassen, BC | Bantam Boys | 17 | 2:15pm | 1 |
Maggie Zhang | Richmond, BC | U15 Girls | 21 | 2:55pm | 1 |
April Zhang | Surrey, BC | U15 Girls | 26 | 3:45pm | 1 |
Jason Zhang | Richmond , BC | Peewee Boys | 19 | 2:35pm | 1 |
Benjamin Zeng | Langley, BC | Bantam Boys | 8 | 12:45pm | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 14 | 1:45pm | 1 |
Xavier (Zeyou) Yu | Vancouver , BC | Peewee Boys | 20 | 2:45pm | 1 |
Oscar Yu | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 1 | 11:35am | 1 |
Zhehui (Hui) Yu | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 24 | 3:25pm | 1 |
Jay You | Langley, BC | Bantam Boys | 16 | 2:05pm | 1 |
Bihan(Bella) Yang | Vancouver , BC | U15 Girls | 27 | 3:55pm | 1 |
Tiger Xie | Surrey, BC | Bantam Boys | 19 | 2:35pm | 1 |
Markus Wu | Surrey, BC | Bantam Boys | 17 | 2:15pm | 1 |
Labeier Wu | Vacouver, BC | 15-19 Girls | 22 | 3:05pm | 1 |
Tyson Wicklund | Vernon , BC | Juvenile Boys | 11 | 1:15pm | 1 |
Anthony Whiting | North Vancouver, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:25pm | 1 |
Mandi Wang | Surrey, BC | 15-19 Girls | 22 | 3:05pm | 1 |
Xurui (Jerry) Wang | Surrey, BC | Juvenile Boys | 2 | 11:45am | 1 |
Lucas Vizzutti | Powell River, BC | Bantam Boys | 16 | 2:05pm | 1 |
Jonathan Van Pykstra | Vancouver , BC | Junior Boys | 5 | 12:15pm | 1 |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 1:45pm | 1 |
Blake Thornhill | Whistler, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:25pm | 1 |
Jacky Tang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:35pm | 1 |
Richard Ruo Heng Sun | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:05pm | 1 |
Nate Stuart | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 13 | 1:35pm | 1 |
Cohen Stebbings | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:05pm | 1 |
Yul Shin | Surrey, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:25pm | 1 |
Nicholas Rusnak | North Vancouver, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:25pm | 1 |
Connor Riou | Strathmore, AB | Bantam Boys | 8 | 12:45pm | 1 |
Parker Riou | Strathmore, AB | Junior Boys | 1 | 11:35am | 1 |
Zarian Rai | Surrey, BC | Junior Boys | 5 | 12:15pm | 1 |
James (Chenrui) Qiu | Surrey, BC | Peewee Boys | 20 | 2:45pm | 1 |
Kaden Phan | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:55pm | 1 |
Caitlin Pederson | Toronto, ON | 15-19 Girls | 22 | 3:05pm | 1 |
Blair Pashak | Delta, BC | Junior Boys | 2 | 11:45am | 1 |
Connely Parker | Delta, BC | Junior Boys | 4 | 12:05pm | 1 |
Soohan Park | Langley , BC | Juvenile Boys | 13 | 1:35pm | 1 |
Stella Nguyen | Vancouver , BC | U15 Girls | 25 | 3:35pm | 1 |
Avva Nguyen | Richmond , BC | U15 Girls | 25 | 3:35pm | 1 |
Blake Newell | Surrey, BC | Junior Boys | 3 | 11:55am | 1 |
Yuda Nam | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:25pm | 1 |
Lauren Mukai | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 21 | 2:55pm | 1 |
Adrian Molina | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 1 | 11:35am | 1 |
Oakley Mayner | Kelowna, BC | Junior Boys | 1 | 11:35am | 1 |
Kailie Matthews | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 21 | 2:55pm | 1 |
Christy Man | Richmond , BC | U15 Girls | 25 | 3:35pm | 1 |
Joshua Lu | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 17 | 2:15pm | 1 |
Haarjun Lotay | Burnaby, BC | Bantam Boys | 18 | 2:25pm | 1 |
Xiaotong (Doris) Liu | Vancouver, BC | U15 Girls | 27 | 3:55pm | 1 |
Tiger Yuanjun Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 15 | 1:55pm | 1 |
Andy-Yanfeng Liu | Surrey, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:05pm | 1 |
Curtis Liu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:25pm | 1 |
Angela Liu | Vancouver, BC | U15 Girls | 25 | 3:35pm | 1 |
Harley Liu | Burnaby, BC | Junior Boys | 5 | 12:15pm | 1 |
Lucas Lin | West Vancouver , BC | Bantam Boys | 18 | 2:25pm | 1 |
Olina Ziqian Liang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 23 | 3:15pm | 1 |
Cici Pou Ieng Liang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 22 | 3:05pm | 1 |
Michael Li | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 19 | 2:35pm | 1 |
Jintai Li | Surrey, BC | Junior Boys | 5 | 12:15pm | 1 |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Juvenile Boys | 14 | 1:45pm | 1 |
Terry Lee | Surrey, BC | Juvenile Boys | 13 | 1:35pm | 1 |
Irene Lee | North Vancouver , BC | 15-19 Girls | 24 | 3:25pm | 1 |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Junior Boys | 3 | 11:55am | 1 |
David Krahn | Christina Lake, BC | Junior Boys | 4 | 12:05pm | 1 |
Dylan Kooner | Clyde Hill, WA | Junior Boys | 4 | 12:05pm | 1 |
Yul Koh | Surrey, BC | Bantam Boys | 18 | 2:25pm | 1 |
Brayden Ko | Richmond , BC | Bantam Boys | 17 | 2:15pm | 1 |
Ashley Klimowicz | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 23 | 3:15pm | 1 |
Joanna Kim | Langley , BC | U15 Girls | 26 | 3:45pm | 1 |
Jeheon Jung | Surrey, BC | Juvenile Boys | 13 | 1:35pm | 1 |
Jack Jin | Port Moody, BC | Bantam Boys | 19 | 2:35pm | 1 |
Justin Jiang | Richmond, BC | Peewee Boys | 20 | 2:45pm | 1 |
Ray Jia | Surrey, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:55pm | 1 |
Liam Jackes | Burnaby, BC | Junior Boys | 3 | 11:55am | 1 |
Will Hutton | Delta, BC | Junior Boys | 3 | 11:55am | 1 |
Levi Hallborg | Surrey, BC | Bantam Boys | 16 | 2:05pm | 1 |
Max Hager | Kelowna, BC | Junior Boys | 4 | 12:05pm | 1 |
Samuel Hager | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:05pm | 1 |
Yu Chen (Vincent) Guo | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:55pm | 1 |
Aaron Greene | Mission, BC | Juvenile Boys | 14 | 1:45pm | 1 |
Satnam Gill | Surrey, BC | U15 Girls | 27 | 3:55pm | 1 |
Gavin Giesbrecht | Surrey, BC | Junior Boys | 2 | 11:45am | 1 |
Abigail Fu | Surrey, BC | U15 Girls | 27 | 3:55pm | 1 |
William Emri | Delta, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:25pm | 1 |
Yujun (Tiger) Du | Delta , BC | Bantam Boys | 15 | 1:55pm | 1 |
Eric Ding | Surrey, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:15pm | 1 |
Arvin Dhaliwal | Mission, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:55pm | 1 |
Honghao(Tyler) Cui | Delta, BC | Bantam Boys | 15 | 1:55pm | 1 |
Hayden Countryman | Delta, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:35pm | 1 |
Siddhaan Chhibber | Dubai, XX | Juvenile Boys | 8 | 12:45pm | 1 |
Esther Cheon | Langley, BC | 15-19 Girls | 23 | 3:15pm | 1 |
Rose Zhiyan Chen | Langley, BC | 15-19 Girls | 23 | 3:15pm | 1 |
Cassie Chen | Vancouver, BC | U15 Girls | 26 | 3:45pm | 1 |
Chris Chen | Richmond, BC | Juvenile Boys | 7 | 12:35pm | 1 |
Bingji Che | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:15pm | 1 |
Iris Chan | Vancouver , BC | U15 Girls | 24 | 3:25pm | 1 |
Imran Cavas | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:25pm | 1 |
Joey Brandt | Langley, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:15pm | 1 |
Ryland Bentall | Bowen Island, BC | Junior Boys | 2 | 11:45am | 1 |
Jason Bae | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 8 | 12:45pm | 1 |
Harry An | Vancouver , BC | Bantam Boys | 16 | 2:05pm | 1 |
Adam Aboushabana | Doha, XX | Peewee Boys | 20 | 2:45pm | 1 |
Melanie Xiao | Surrey, BC | U15 Girls | 21 | 2:55pm | 1 |