August 9-10, 2021
Markham, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Aidan Zizzo | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Annie Yu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:24pm | 1 |
Maggie Yu | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 15 | 1:06pm | 1 |
Hana Yoshida | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:24pm | 1 |
Astoria Yen | Toronto, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:15pm | 1 |
Kelly Wong | Markham, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:15pm | 1 |
Shu Wen | North York , ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Sophie Weber | Burlington, ON | U15 Girls | 15 | 1:06pm | 1 |
Ellen Wang | Mississauga, ON | U15 Girls | 15 | 1:06pm | 1 |
Charles Wang | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 2 | 11:09am | 1 |
David Ursu | Markham, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Joseph Totino | Toronto, ON | Peewee Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Hunter Stevenson | Kemptville, ON | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Samuel Smoljan | Toronto, ON | Junior Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Aleck Simms | Kingston , ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Sean Silang | Mississauga, ON | Junior Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Spencer Shropshire | Ramara, ON | Bantam Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Swetha Sathish | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:24pm | 1 |
Tyson Roth | Elmira, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Matteo Rinaldi | Springwater, ON | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Ashton Rinaldi | Springwater, ON | Bantam Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Justin Repovs | Unionville, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Zak Ratansi | Markham, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Victoria Poulos | Toronto, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:15pm | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:15pm | 1 |
Cooper Pope | Port Elgin, ON | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Jackson Perrin | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Daniel Luis Nagayo | Toronto, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Alessandra Christine Nagayo | Toronto, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:24pm | 1 |
Evan Morris | Millgrove, ON | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Braden Moore | Port Dover, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Arman Mohammed | Richmond Hill, ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
James Mcnair | Kleinburg, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Parker MacMillan | Tottenham, ON | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Jiapeng Lu | Markham, ON | Peewee Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Andrew Liu | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Curtis Li | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Max Li | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Andrew Lee | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Nigel Kreager | Clifford, ON | Junior Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Blake Houston | Ashburn, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Sean He-Zimmerman | Mississauga, ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Andrew Hancock | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Vasili Gianakas | Kleinburg, ON | Peewee Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Adam Georgiou | Mississauga, ON | Junior Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Ethan Fang | Newmarket, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Andy Dai | Markham, ON | Peewee Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Curtis Coulson | Guelph, ON | Junior Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Michael Collett | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Justin Chu | North York, ON | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Lucas Chi | Markham, ON | Bantam Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Noah Channell | Woodbridge, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Seth Carroll | Shedden, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Angela Cai | Oakville, ON | U15 Girls | 15 | 1:06pm | 1 |
Nolan Butler | Caledon, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Ryan Broderick | Dundalk, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Spidey Brent-Hurst | Toronto, ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Xavier Bernier | Kitchener, ON | Bantam Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Carter Avery | Cavan, ON | Peewee Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Blake Alexander | Creighton, SK | Junior Boys | 13 | 12:48pm | 1 |