August 19-20, 2021
Carman, MB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Crystal Zamzow | Swan River, MB | 15-19 Girls | 4 | 10:22am | 1 |
India Young | Carman, MB | 15-19 Girls | 3 | 10:15am | 1 |
Payne Wood | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 9 | 11:00am | 1 |
Thijs Van Lankvelt | Brandon, MB | Junior Boys | 18 | 12:07pm | 1 |
Ryan Tuck | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 8 | 10:52am | 1 |
Kayla Tomsic | Winnipeg, MB | U15 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Logan Tomanek | Winnipeg, MB | Junior Boys | 18 | 12:07pm | 1 |
Brady Thorsteinson | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 13 | 11:30am | 1 |
Josh Thompson | Russell, MB | Junior Boys | 17 | 12:00pm | 1 |
Jack Taylor | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 15 | 11:45am | 1 |
Samuel Sullivan | Carman, MB | Junior Boys | 20 | 12:22pm | 1 |
Inderpreet Singh | Winnipeg , MB | Junior Boys | 17 | 12:00pm | 1 |
Thomas Scott | Dauphin, MB | Junior Boys | 21 | 12:30pm | 1 |
Bijan Salimi | Morden, MB | Juvenile Boys | 12 | 11:22am | 1 |
Jack Rudick | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 14 | 11:37am | 1 |
Justice Roulston | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 12 | 11:22am | 1 |
Trey Ross | Winnipeg, MB | Junior Boys | 21 | 12:30pm | 1 |
Eric Prokopowich | Dauphin, MB | Junior Boys | 19 | 12:15pm | 1 |
Tyler Polanski | Winnipeg, MB | Junior Boys | 20 | 12:22pm | 1 |
Clara Peake | Binscarth, MB | 15-19 Girls | 4 | 10:22am | 1 |
Ryan Orchard | Carman, MB | Juvenile Boys | 15 | 11:45am | 1 |
Spence Mott | Brandon, MB | Bantam Boys | 10 | 11:07am | 1 |
Dylan Moon | Headingley, MB | Junior Boys | 18 | 12:07pm | 1 |
Cashe McNabb | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 11:00am | 1 |
Tyson McDonald | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 11 | 11:15am | 1 |
Kasen Mateychuk | Dominion City, MB | Bantam Boys | 8 | 10:52am | 1 |
Hunter MacLean | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 5 | 10:30am | 1 |
Kaleb Lambert | Lorette West, MB | Juvenile Boys | 13 | 11:30am | 1 |
Jeri Lafleche | Winnipeg , MB | U15 Girls | 2 | 10:07am | 1 |
Jewel Lafleche | Winnipeg, MB | U15 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Keira Krahn | Carman, MB | 15-19 Girls | 3 | 10:15am | 1 |
Cala Korman | Killarney, MB | 15-19 Girls | 4 | 10:22am | 1 |
Addison Kartusch | Winnipeg , MB | U15 Girls | 2 | 10:07am | 1 |
Carson Inman | Portage La Prairie, MB | Juvenile Boys | 14 | 11:37am | 1 |
Hudson Hunnie | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 6 | 10:37am | 1 |
Dominick Hoskin | La Salle, MB | Junior Boys | 16 | 11:52am | 1 |
Ryden Hargreaves | Brandon, MB | Junior Boys | 20 | 12:22pm | 1 |
Kaden Gradt | Winnipeg, MB | Junior Boys | 16 | 11:52am | 1 |
Jaden Gosselin | St-Pierre-Jolys, MB | Junior Boys | 19 | 12:15pm | 1 |
Zostrianos Giordani-Gross | Brandon, MB | Juvenile Boys | 13 | 11:30am | 1 |
Noah Fiks | Winnipeg, MB | Junior Boys | 21 | 12:30pm | 1 |
Jackson Delaurier | Dauphin, MB | Bantam Boys | 10 | 11:07am | 1 |
Hayden Delaloye | Neepawa, MB | Juvenile Boys | 12 | 11:22am | 1 |
Liam Comaskey | Oakbank, MB | Bantam Boys | 7 | 10:45am | 1 |
Jordan Clancy | Bragg Creek, AB | Junior Boys | 19 | 12:15pm | 1 |
Grady Chuback | Headingley, MB | Juvenile Boys | 14 | 11:37am | 1 |
Ben Chornomydz | Sanford, MB | Bantam Boys | 7 | 10:45am | 1 |
Gavin Carver | La Salle, MB | Peewee Boys | 6 | 10:37am | 1 |
Ty Brewster | Steinbach, MB | Peewee Boys | 5 | 10:30am | 1 |
Spencer Braun | Landmark, MB | Junior Boys | 17 | 12:00pm | 1 |
Teerawut Boonseeor | Thailand, XX | Peewee Boys | 6 | 10:37am | 1 |
Austin Boge | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 15 | 11:45am | 1 |
Brayden Boge | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 10 | 11:07am | 1 |
Adam Blair | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 9 | 11:00am | 1 |
Jacob Bell | Headingley, MB | Juvenile Boys | 11 | 11:15am | 1 |
Brayden Abbott | La Salle, MB | Junior Boys | 16 | 11:52am | 1 |