September 11-12, 2021
Nisku, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jason Yih | Edmonton, AB | Bantam Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Matthew Workun | Sylvan Lake , AB | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Junior Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Peewee Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Trae Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Michael Song | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Kobee Seto | Edmonton, AB | Bantam Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Jesse Roessler | Grande Prairie, AB | Bantam Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Carson Rody | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Kohen Rea | Red Deer, AB | Bantam Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Bantam Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Lester Powell | Fort McMurray, AB | Peewee Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 6 | 11:45am | 1 |
Massimo Naccarato | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Seth Mottershead-Yee | Spruce Grove , AB | Juvenile Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 6 | 11:45am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Junior Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Emma Liu | Edmonton, AB | U15 Girls | 5 | 11:36am | 1 |
Samantha Lin | Edmonton, AB | U15 Girls | 5 | 11:36am | 1 |
Scott Levey | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Chase Lassman | Parkland County, AB | Bantam Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Mason Larocque | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Jayla Kucy | Camrose, AB | 15-19 Girls | 2 | 11:09am | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Sahaj Klair | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Peewee Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 6 | 11:45am | 1 |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | U15 Girls | 5 | 11:36am | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Jeremy Hart | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Bantam Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Kye Fisher | Leduc, AB | Juvenile Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Ella Dolan | Edmonton , AB | 15-19 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
Rhea Deo | Edmonton, AB | U15 Girls | 6 | 11:45am | 1 |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Bantam Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Evan Couch | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Jordan Clancy | Bragg Creek, AB | Junior Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Junior Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Domenic Carteri | Vancouver, BC | Junior Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Owen Bruins | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Belle Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 11:09am | 1 |
Georgia Barr | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 11:09am | 1 |
Zoe Banack | Yellowhead County, AB | 15-19 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Bantam Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Peewee Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 12:57pm | 1 |