June 12-13, 2021
Stony Plain, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jason Yih | Edmonton, AB | Bantam Boys | 7 | 2:24pm | 1 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Junior Boys | 20 | 4:21pm | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Junior Boys | 21 | 4:30pm | 1 |
Trent Wesley | Lethbridge, AB | Peewee Boys | 1 | 1:30pm | 1 |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 8 | 2:33pm | 1 |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Peewee Boys | 1 | 1:30pm | 1 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:27pm | 1 |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:09pm | 1 |
Alessandra Sundquist | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 1:48pm | 1 |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 1 | 1:30pm | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 17 | 3:54pm | 1 |
Zane Sheldon | Grande Prairie , AB | Junior Boys | 17 | 3:54pm | 1 |
Saahir Sharma | Edmonton, AB | Bantam Boys | 6 | 2:15pm | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:09pm | 1 |
Kalee Seto | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:57pm | 1 |
Kobee Seto | Edmonton, AB | Bantam Boys | 7 | 2:24pm | 1 |
Cole Serdachny | Edmonton, AB | Bantam Boys | 9 | 2:42pm | 1 |
Luke Scheck | Grande Prairie, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:09pm | 1 |
Alex Scheck | Grande Prairie, AB | Juvenile Boys | 11 | 3:00pm | 1 |
Gabrielle Roznicki | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 1:39pm | 1 |
Nicole Rohr | Camrose, AB | U15 Girls | 3 | 1:48pm | 1 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Bantam Boys | 8 | 2:33pm | 1 |
Jesse Roessler | Grande Prairie, AB | Bantam Boys | 8 | 2:33pm | 1 |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Junior Boys | 19 | 4:12pm | 1 |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Bantam Boys | 9 | 2:42pm | 1 |
Chase Popowich | Sturgeon County, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:51pm | 1 |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:27pm | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 3 | 1:48pm | 1 |
Cassandra Ogden | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 1:39pm | 1 |
Solomon Ness | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 3:00pm | 1 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 1 | 1:30pm | 1 |
Massimo Naccarato | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 3:00pm | 1 |
Seth Mottershead-Yee | Spruce Grove , AB | Juvenile Boys | 15 | 3:36pm | 1 |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:36pm | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Junior Boys | 19 | 4:12pm | 1 |
Benjamin Lovrod | Grande Prairie, AB | Junior Boys | 20 | 4:21pm | 1 |
Emma Liu | Edmonton, AB | U15 Girls | 3 | 1:48pm | 1 |
Samantha Lin | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 1:39pm | 1 |
Scott Levey | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:36pm | 1 |
Chase Lassman | Parkland County, AB | Bantam Boys | 7 | 2:24pm | 1 |
Mason Larocque | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:51pm | 1 |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 21 | 4:30pm | 1 |
Jayla Kucy | Camrose, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:06pm | 1 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 20 | 4:21pm | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 3:54pm | 1 |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:18pm | 1 |
Sahaj Klair | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:36pm | 1 |
Mateo Kern | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 2:42pm | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:18pm | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:45pm | 1 |
Tyler Houston | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:27pm | 1 |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:09pm | 1 |
Jason Hogue | Edmonton, AB | Bantam Boys | 6 | 2:15pm | 1 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 9 | 2:42pm | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:45pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 21 | 4:30pm | 1 |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:18pm | 1 |
Kye Fisher | Leduc, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:45pm | 1 |
Neige Dunn | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:57pm | 1 |
Raylee Denton | Red Deer, AB | U15 Girls | 2 | 1:39pm | 1 |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Bantam Boys | 6 | 2:15pm | 1 |
Roan Crowe | Claresholm, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:51pm | 1 |
Evan Couch | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 11 | 3:00pm | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Junior Boys | 20 | 4:21pm | 1 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:06pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:45pm | 1 |
Belle Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:06pm | 1 |
Brooke Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:06pm | 1 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 21 | 4:30pm | 1 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 4:03pm | 1 |
Daniel Boyle | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:18pm | 1 |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:57pm | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Junior Boys | 19 | 4:12pm | 1 |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:27pm | 1 |
Cameron Beaton | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 3:54pm | 1 |
Brett Barnes | Edmonton, AB | Bantam Boys | 6 | 2:15pm | 1 |
Zoe Banack | Yellowhead County, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:57pm | 1 |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 18 | 4:03pm | 1 |
Ben Bagley | Canmore, AB | Junior Boys | 18 | 4:03pm | 1 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Bantam Boys | 7 | 2:24pm | 1 |
Shay Anderson | Stettler, AB | Junior Boys | 18 | 4:03pm | 1 |
Adam Amiri | Edmonton, AB | Junior Boys | 19 | 4:12pm | 1 |
Lorenzo Amendola | St. Albert, AB | Bantam Boys | 8 | 2:33pm | 1 |
Mark Abunaga | Edmonton, AB | Junior Boys | 10 | 2:51pm | 1 |