June 19-20, 2021
Carstairs, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kohen Yeske | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 10 | 12:21pm | 1 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Junior Boys | 23 | 2:18pm | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Junior Boys | 28 | 3:03pm | 1 |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Jack Vicq | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Duncan Vicq | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Trae Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:09pm | 1 |
Braeden Van Dusen | Lethbridge, AB | Junior Boys | 25 | 2:36pm | 1 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 21 | 2:00pm | 1 |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Jackson Styranka | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 2:18pm | 1 |
Michael Song | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Garnett Smith | Arrowwood, AB | Bantam Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Iain Smiley | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 2:45pm | 1 |
Saahir Sharma | Edmonton, AB | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Avery Shadbolt | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Kalee Seto | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 12 | 12:39pm | 1 |
Jack Seeger | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Junior Boys | 26 | 2:45pm | 1 |
Kyle Schwartz | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:09pm | 1 |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | 15-19 Girls | 13 | 12:48pm | 1 |
Guillermo Salazar | Waskesiu, SK | Junior Boys | 27 | 2:54pm | 1 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Bantam Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Junior Boys | 28 | 3:03pm | 1 |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Junior Boys | 28 | 3:03pm | 1 |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Junior Boys | 25 | 2:36pm | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 10 | 12:21pm | 1 |
Carter Papp | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Karson Ong-Padilla | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 2:54pm | 1 |
Edie Nicholson | Calgary, AB | U15 Girls | 9 | 12:12pm | 1 |
Nicholas Newton | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:51pm | 1 |
Alex Nekich | Lethbridge, AB | Junior Boys | 24 | 2:27pm | 1 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Zach Moulaison | Carstairs , AB | Juvenile Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Morgan McInnis | Carstairs, AB | U15 Girls | 8 | 12:03pm | 1 |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Paxton Maxwell | Magrath, AB | Junior Boys | 25 | 2:36pm | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Junior Boys | 26 | 2:45pm | 1 |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Georgia MacKenzie | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 12:30pm | 1 |
Bradley Loewen | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Chase Lassman | Parkland County, AB | Bantam Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Branden Lailey | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Cameron Lailey | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 22 | 2:09pm | 1 |
Jayla Kucy | Camrose, AB | 15-19 Girls | 13 | 12:48pm | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 2:27pm | 1 |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Sahaj Klair | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:42pm | 1 |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Junior Boys | 27 | 2:54pm | 1 |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 2:00pm | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 9 | 12:12pm | 1 |
Rhett Irwin | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 12:30pm | 1 |
Rory Huycke | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 2:36pm | 1 |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | U15 Girls | 10 | 12:21pm | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:51pm | 1 |
Nolan House | Foothills, AB | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:42pm | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:51pm | 1 |
Jordan Harvey | Calgary, AB | U15 Girls | 9 | 12:12pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 23 | 2:18pm | 1 |
Justin Gunderson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Junior Boys | 28 | 3:03pm | 1 |
Jadyn Gracie | Calgary , AB | 15-19 Girls | 8 | 12:03pm | 1 |
Serin Girard | Richmond , BC | U15 Girls | 10 | 12:21pm | 1 |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:42pm | 1 |
Kane Gerrard | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Kye Fisher | Leduc, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:33pm | 1 |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Evan Evaskavich | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Tom Dyack | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Brady Durkin | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Kristine Dixon | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 12:30pm | 1 |
Raylee Denton | Red Deer, AB | U15 Girls | 8 | 12:03pm | 1 |
Solomon Decksheimer | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 12:39pm | 1 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 21 | 2:00pm | 1 |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 12:39pm | 1 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 2:00pm | 1 |
Carter Code | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 2:54pm | 1 |
Carys Code | Calgary, AB | 15-19 Girls | 13 | 12:48pm | 1 |
Jared Code | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Junior Boys | 24 | 2:27pm | 1 |
Jade Carter | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 12:39pm | 1 |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:42pm | 1 |
Belle Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 11 | 12:30pm | 1 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 26 | 2:45pm | 1 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:09pm | 1 |
Kenzie Bowers | Calgary, AB | U15 Girls | 9 | 12:12pm | 1 |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 13 | 12:48pm | 1 |
Sebastian Berube | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Clea Baylis | Calgary, AB | 15-19 Girls | 8 | 12:03pm | 1 |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 23 | 2:18pm | 1 |
Ben Bagley | Canmore, AB | Junior Boys | 24 | 2:27pm | 1 |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:51pm | 1 |
Lorenzo Amendola | St. Albert, AB | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Mark Abunaga | Edmonton, AB | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |