July 21-22, 2021
Banff, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 10 | 8:21am | 1 |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 7:36am | 1 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Junior Boys | 23 | 10:18am | 1 |
Desmond White | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 9:06am | 1 |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 5 | 7:36am | 1 |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Peewee Boys | 2 | 7:09am | 1 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:39am | 1 |
Duncan Vicq | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 7:18am | 1 |
Jack Vicq | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 9:24am | 1 |
Carla Van Remmen | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 8:12am | 1 |
Carter Timmerman | LeRoy, SK | Junior Boys | 21 | 10:00am | 1 |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 17 | 9:24am | 1 |
Brennan Tailfeathers | Lethbridge, AB | Junior Boys | 22 | 10:09am | 1 |
Alessandra Sundquist | Calgary, AB | U15 Girls | 10 | 8:21am | 1 |
Joel Sullivan | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 10:36am | 1 |
Jackson Styranka | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 10:00am | 1 |
Chase Strang | Airdrie, AB | Peewee Boys | 2 | 7:09am | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 22 | 10:09am | 1 |
Michael Song | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:30am | 1 |
Rien Solodan | Canmore, AB | 15-19 Girls | 8 | 8:03am | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Junior Boys | 25 | 10:36am | 1 |
Cole Serdachny | Edmonton, AB | Bantam Boys | 5 | 7:36am | 1 |
Jack Seeger | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 9:24am | 1 |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Junior Boys | 25 | 10:36am | 1 |
Kyle Schwartz | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 10:00am | 1 |
Luke Schaal | Invermere, BC | Juvenile Boys | 15 | 9:06am | 1 |
Gabrielle Roznicki | Calgary, AB | 15-19 Girls | 8 | 8:03am | 1 |
River Rommens | High River, AB | Bantam Boys | 5 | 7:36am | 1 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Bantam Boys | 7 | 7:54am | 1 |
Kohen Rea | Red Deer, AB | Bantam Boys | 3 | 7:18am | 1 |
Kail Prefontaine | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 7:00am | 1 |
Lester Powell | Fort McMurray, AB | Peewee Boys | 1 | 7:00am | 1 |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:57am | 1 |
Jadan Patel | Airdrie , AB | Juvenile Boys | 13 | 8:48am | 1 |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 7:00am | 1 |
Lucas Ortega | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 10:27am | 1 |
Edie Nicholson | Calgary, AB | U15 Girls | 10 | 8:21am | 1 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 2 | 7:09am | 1 |
Massimo Naccarato | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:39am | 1 |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:48am | 1 |
Patrick Miller | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 9:51am | 1 |
Paxton Maxwell | Magrath, AB | Junior Boys | 25 | 10:36am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Junior Boys | 23 | 10:18am | 1 |
Jessica Mahfoud | Calgary , AB | 15-19 Girls | 8 | 8:03am | 1 |
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 7:27am | 1 |
Georgia MacKenzie | Calgary, AB | 15-19 Girls | 8 | 8:03am | 1 |
Tucker Lynch | Fort McMurray, AB | Peewee Boys | 1 | 7:00am | 1 |
George Lin | Vancouver , BC | Juvenile Boys | 12 | 8:39am | 1 |
Ben Lehmann | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 9:51am | 1 |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 24 | 10:27am | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 10:00am | 1 |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:30am | 1 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 9:33am | 1 |
Tyler Kidd | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 7:45am | 1 |
Nolan Kemper | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 10:09am | 1 |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:15am | 1 |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 9:33am | 1 |
Saahil Kaura | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 7:54am | 1 |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 10 | 8:21am | 1 |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 7:09am | 1 |
Noah Jina | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 9:42am | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:15am | 1 |
Nolan House | Foothills, AB | Bantam Boys | 4 | 7:27am | 1 |
Emma Hodgins | Medicine Hat, AB | 15-19 Girls | 11 | 8:30am | 1 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 6 | 7:45am | 1 |
Will Heavisides | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:30am | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 9:33am | 1 |
Sebastien Hannan | Canmore, AB | Junior Boys | 19 | 9:42am | 1 |
Charles Greaves | Banff , AB | Bantam Boys | 4 | 7:27am | 1 |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 9:06am | 1 |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:57am | 1 |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 9:42am | 1 |
Aidan Flynn | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 9:06am | 1 |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 6 | 7:45am | 1 |
Kye Fisher | Leduc, AB | Juvenile Boys | 17 | 9:24am | 1 |
Sawyer Farris | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 10:27am | 1 |
Tom Dyack | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 7:54am | 1 |
Spencer Drummond | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 10:18am | 1 |
Nathan Douglas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:57am | 1 |
Kristine Dixon | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 8:12am | 1 |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 8:12am | 1 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 18 | 9:33am | 1 |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 4 | 7:27am | 1 |
Roan Crowe | Claresholm, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:48am | 1 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:15am | 1 |
Jordan Clancy | Bragg Creek, AB | Junior Boys | 24 | 10:27am | 1 |
Jack Chidlaw | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 9:51am | 1 |
Jade Carter | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 8:12am | 1 |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 7:45am | 1 |
Owen Bruins | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 3 | 7:18am | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:15am | 1 |
Daniel Boyle | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:39am | 1 |
Wyatt Bishop | Dunmore , AB | Juvenile Boys | 13 | 8:48am | 1 |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 23 | 10:18am | 1 |
Ben Bagley | Canmore, AB | Junior Boys | 22 | 10:09am | 1 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Bantam Boys | 7 | 7:54am | 1 |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 7:18am | 1 |
Ryan Antonishyn | Blackfalds, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:57am | 1 |