March 22-23, 2021
Pitt Meadows, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 23 | 2:25pm | 1 |
George (JiaYu) Zhou | Vancouver, BC | Bantam Boys | 16 | 1:25pm | 1 |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Peewee Boys | 20 | 1:59pm | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 23 | 2:25pm | 1 |
Jessica Zhao | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 10 | 12:34pm | 1 |
Angela Zhang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 11 | 12:43pm | 1 |
Alex Zhang | Richmond, BC | Bantam Boys | 18 | 1:42pm | 1 |
Bonnie Zhai | Surrey, BC | 15-19 Girls | 11 | 12:43pm | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Peewee Boys | 22 | 2:16pm | 1 |
Zhehui (Hui) Yu | Burnaby, BC | U15 Girls | 13 | 1:00pm | 1 |
Oscar Yu | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 17 | 1:34pm | 1 |
Jacob Yiu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:17pm | 1 |
Harry Xu | Victoria , BC | Juvenile Boys | 3 | 11:35am | 1 |
Jay Xu | Coquitlam , BC | Juvenile Boys | 5 | 11:52am | 1 |
Tiger Xie | Surrey, BC | Peewee Boys | 22 | 2:16pm | 1 |
Trevor Wong | Vancouver, BC | Bantam Boys | 17 | 1:34pm | 1 |
Tiger Wang | Langley, BC | Bantam Boys | 16 | 1:25pm | 1 |
Stewart Walker | Whistler, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:52am | 1 |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Peewee Boys | 20 | 1:59pm | 1 |
Simr Virk | Surrey, BC | Junior Boys | 7 | 12:09pm | 1 |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Peewee Boys | 22 | 2:16pm | 1 |
Jack Talstra | Langley, BC | Junior Boys | 6 | 12:00pm | 1 |
Freddy Sun | Vancouver, BC | Junior Boys | 8 | 12:17pm | 1 |
Aiden Snyman | West Vancouver , BC | Juvenile Boys | 4 | 11:43am | 1 |
Karolyn Rombouts | Florence, ON | 15-19 Girls | 10 | 12:34pm | 1 |
Coco Pei | Surrey, BC | 15-19 Girls | 11 | 12:43pm | 1 |
Kangbin (Jay) Park | Victoria, BC | Juvenile Boys | 4 | 11:43am | 1 |
Jungwoo Park | Langley, BC | Juvenile Boys | 3 | 11:35am | 1 |
Max Osten | Delta, BC | Bantam Boys | 17 | 1:34pm | 1 |
Adrian Murray | Delta, BC | Junior Boys | 8 | 12:17pm | 1 |
Jeevyn Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 23 | 2:25pm | 1 |
Elise Liu | Richmond, BC | 15-19 Girls | 10 | 12:34pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 18 | 1:42pm | 1 |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Bantam Boys | 18 | 1:42pm | 1 |
Ryan Liang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 19 | 1:51pm | 1 |
Shelley Li | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 9 | 12:26pm | 1 |
Chengye Li | Greater Vancouver, BC | Junior Boys | 8 | 12:17pm | 1 |
Justin Li | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 3 | 11:35am | 1 |
Eric Li | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 17 | 1:34pm | 1 |
Michael(Zhonglong) Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 19 | 1:51pm | 1 |
Kaitlyn Lee | Coquitlam , BC | U15 Girls | 12 | 12:51pm | 1 |
Amy Lee | Langley, BC | U15 Girls | 14 | 1:08pm | 1 |
Vivian Lang | Vancouver, BC | U15 Girls | 13 | 1:00pm | 1 |
Yeji Kwon | Port Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 11 | 12:43pm | 1 |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 3 | 11:35am | 1 |
David Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 1 | 11:18am | 1 |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 16 | 1:25pm | 1 |
Brycen Ko | Richmond, BC | Junior Boys | 7 | 12:09pm | 1 |
Brayden Ko | Richmond , BC | Peewee Boys | 20 | 1:59pm | 1 |
Cadence Ko | Richmond, BC | U15 Girls | 14 | 1:08pm | 1 |
Vicky Kim | Abbotsford , BC | 15-19 Girls | 9 | 12:26pm | 1 |
Alexander Kim | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 2 | 11:26am | 1 |
Amy Kim | Abbotsford , BC | U15 Girls | 12 | 12:51pm | 1 |
Eric Joo | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 19 | 1:51pm | 1 |
Tina Jiang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 9 | 12:26pm | 1 |
Yihao Jiang | Surrey, BC | Peewee Boys | 21 | 2:08pm | 1 |
William Jee | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 16 | 1:25pm | 1 |
Zachary Hill | Victoria, BC | Junior Boys | 7 | 12:09pm | 1 |
Gordon (Fuzichu) He | Burnaby, BC | Peewee Boys | 22 | 2:16pm | 1 |
Ling Yu (Katherine) Hao | Burnaby, BC | U15 Girls | 14 | 1:08pm | 1 |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Bantam Boys | 18 | 1:42pm | 1 |
Gavin Giesbrecht | Surrey, BC | Juvenile Boys | 2 | 11:26am | 1 |
Jack Edwards | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:17pm | 1 |
Kelly Du | Coquitlam, BC | U15 Girls | 12 | 12:51pm | 1 |
Yujun (Tiger) Du | Delta , BC | Peewee Boys | 21 | 2:08pm | 1 |
Charlie Derrheim | Delta, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:52am | 1 |
Logan Dennis | Coquitlam , BC | Juvenile Boys | 1 | 11:18am | 1 |
Caleb Davies | Langley, BC | Juvenile Boys | 4 | 11:43am | 1 |
Aiden Cook | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 1 | 11:18am | 1 |
Dylan Comeau | Abbotsford, BC | Junior Boys | 6 | 12:00pm | 1 |
Louis Chun | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 19 | 1:51pm | 1 |
Abby Chow | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 10 | 12:34pm | 1 |
Ian Choi | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 21 | 2:08pm | 1 |
Yixuan Cheng | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 2 | 11:26am | 1 |
Rose Zhiyan Chen | Langley, BC | U15 Girls | 13 | 1:00pm | 1 |
Ha Young Chang | Surrey, BC | U15 Girls | 14 | 1:08pm | 1 |
Emerson Bronsema | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 4 | 11:43am | 1 |
Ben Black | Vancouver, BC | Junior Boys | 6 | 12:00pm | 1 |
Willy Bishop | Victoria, BC | Junior Boys | 8 | 12:17pm | 1 |
Tony Bin | West Vancouver , BC | Junior Boys | 7 | 12:09pm | 1 |
Isaac Bedwell | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 2 | 11:26am | 1 |
Xander Bankes | Rossland, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:52am | 1 |
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Peewee Boys | 23 | 2:25pm | 1 |