October 8-11, 2021
Surrey, BC
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 3 | 8:50am | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 3 | 8:50am | 1 |
Claudia Zhang | West Vancouver, BC | U15 Girls | 14 | 10:40am | 1 |
Alex Zhang | Richmond, BC | Bantam Boys | 8 | 9:40am | 1 |
Bonnie Zhai | Surrey, BC | 15-19 Girls | 11 | 10:10am | 1 |
Zhehui (Hui) Yu | Burnaby, BC | U15 Girls | 12 | 10:20am | 1 |
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 12 | 10:20am | 1 |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 9:00am | 1 |
Grace Aoting Yao | West Vancouver, BC | U15 Girls | 12 | 10:20am | 1 |
Daniel Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Payne Wood | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 4 | 9:00am | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Junior Boys | 27 | 12:50pm | 1 |
Theoren West | Wawota, SK | Junior Boys | 25 | 12:30pm | 1 |
Dylan Weber | Guelph, ON | Juvenile Boys | 21 | 11:50am | 1 |
Stewart Walker | Whistler, BC | Juvenile Boys | 20 | 11:40am | 1 |
Charlie Vokins | Toronto, ON | Bantam Boys | 6 | 9:20am | 1 |
Ryan Vest | Vernon, BC | Juvenile Boys | 21 | 11:50am | 1 |
Braeden Van Dusen | Lethbridge, AB | Junior Boys | 22 | 12:00pm | 1 |
David Ursu | Markham, ON | Juvenile Boys | 15 | 10:50am | 1 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 22 | 12:00pm | 1 |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 1 | 8:30am | 1 |
Jack Taylor | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 18 | 11:20am | 1 |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 2 | 8:40am | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 23 | 12:10pm | 1 |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Junior Boys | 25 | 12:30pm | 1 |
Thomas Scott | Dauphin, MB | Junior Boys | 24 | 12:20pm | 1 |
Guillermo Salazar | Waskesiu, SK | Junior Boys | 26 | 12:40pm | 1 |
Jack Rudick | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 15 | 10:50am | 1 |
Andrew Rouble | Wellesley, ON | Junior Boys | 24 | 12:20pm | 1 |
Trey Ross | Winnipeg, MB | Junior Boys | 27 | 12:50pm | 1 |
Parker Riou | Strathmore, AB | Bantam Boys | 6 | 9:20am | 1 |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Junior Boys | 23 | 12:10pm | 1 |
Max Regier | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:20am | 1 |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Junior Boys | 27 | 12:50pm | 1 |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 8:30am | 1 |
Nobelle Park | Oakville, ON | U15 Girls | 13 | 10:30am | 1 |
Sueah Park | Langley, BC | 15-19 Girls | 10 | 10:00am | 1 |
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 13 | 10:30am | 1 |
Paxton Maxwell | Magrath, AB | Junior Boys | 26 | 12:40pm | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Junior Boys | 22 | 12:00pm | 1 |
Luna Lu | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 11 | 10:10am | 1 |
Jeevyn Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 2 | 8:40am | 1 |
Ryan Liang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 19 | 11:30am | 1 |
Michael(Zhonglong) Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 8 | 9:40am | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 7 | 9:30am | 1 |
Eric Li | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 7 | 9:30am | 1 |
Hyunjun Lee | Vancouver, BC | Bantam Boys | 8 | 9:40am | 1 |
Amy Lee | Langley, BC | U15 Girls | 14 | 10:40am | 1 |
Kaylan Lecompte | Guelph, ON | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Lucas Lai | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 17 | 11:10am | 1 |
Yeji Kwon | Port Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 11 | 10:10am | 1 |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Junior Boys | 25 | 12:30pm | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 12:20pm | 1 |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 6 | 9:20am | 1 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 11:30am | 1 |
Cadence Ko | Richmond, BC | U15 Girls | 13 | 10:30am | 1 |
Tyler Kidd | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 9:30am | 1 |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 11:50am | 1 |
Addison Kartusch | Winnipeg , MB | U15 Girls | 12 | 10:20am | 1 |
Eric Joo | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 6 | 9:20am | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 11:30am | 1 |
Jonace Johnson | Cranbrook, BC | Junior Boys | 24 | 12:20pm | 1 |
Tina Jiang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 10 | 10:00am | 1 |
Spencer Jackson | Bracebridge, ON | Junior Boys | 23 | 12:10pm | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 9:50am | 1 |
Carson Inman | Portage La Prairie, MB | Juvenile Boys | 22 | 12:00pm | 1 |
Danny Im | Langley, BC | Junior Boys | 27 | 12:50pm | 1 |
Hudson Hunnie | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 2 | 8:40am | 1 |
Cooper Humphreys | Vernon, BC | Juvenile Boys | 21 | 11:50am | 1 |
June Hsiao | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 11 | 10:10am | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 18 | 11:20am | 1 |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:20am | 1 |
Owen Henry | London, ON | Juvenile Boys | 17 | 11:10am | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 11:10am | 1 |
Elias Haukeness | Buena Vista, SK | Bantam Boys | 4 | 9:00am | 1 |
Ling Yu (Katherine) Hao | Burnaby, BC | U15 Girls | 13 | 10:30am | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 25 | 12:30pm | 1 |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 9:40am | 1 |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Bantam Boys | 5 | 9:10am | 1 |
Vasili Gianakas | Kleinburg, ON | Peewee Boys | 1 | 8:30am | 1 |
Aricin Franklin | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 2 | 8:40am | 1 |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 7 | 9:30am | 1 |
Kye Fisher | Leduc, AB | Juvenile Boys | 15 | 10:50am | 1 |
Lefty (Eleftherios) Dimakis | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 15 | 10:50am | 1 |
Jackson Delaurier | Dauphin, MB | Bantam Boys | 5 | 9:10am | 1 |
Caleb Davies | Langley, BC | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 9:50am | 1 |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 20 | 11:40am | 1 |
Andy Dai | Markham, ON | Peewee Boys | 3 | 8:50am | 1 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 19 | 11:30am | 1 |
Kerr Cudmore | Wawota, SK | Bantam Boys | 5 | 9:10am | 1 |
Abby Chow | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 10 | 10:00am | 1 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 17 | 11:10am | 1 |
Rose Zhiyan Chen | Langley, BC | U15 Girls | 14 | 10:40am | 1 |
Ha Young Chang | Surrey, BC | U15 Girls | 14 | 10:40am | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Junior Boys | 23 | 12:10pm | 1 |
Denby Carswell | Burnaby, BC | Junior Boys | 26 | 12:40pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 20 | 11:40am | 1 |
Austin Boge | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Brayden Boge | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 5 | 9:10am | 1 |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 10:00am | 1 |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Bantam Boys | 4 | 9:00am | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Junior Boys | 26 | 12:40pm | 1 |
Georgia Barr | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 9:50am | 1 |
Julien Babineau | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 20 | 11:40am | 1 |
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Peewee Boys | 3 | 8:50am | 1 |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 8:30am | 1 |