July 20-22, 2015
Calgary, AB
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Christopher Zeglen | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Curtis Webster | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Riley Watson | Calgary, AB | Bantam Boys | 1 | 8:00am | 1A |
Alexander Wang | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Rachel Ung | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 8:00am | 14B |
Hunter Thomson | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 8:00am | 16B |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 3 | 8:00am | 18A |
Alyshia Suleman | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 8 | 8:00am | 15 |
Taylor Stone | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 8:00am | 14A |
Landon Stellingwerff | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Peewee Boys | 5 | 8:00am | 17 |
Nick Sprovieri | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 8:00am | 18A |
Jordan Siwak | Red Deer, AB | Peewee Boys | 5 | 8:00am | 17 |
Alec Simpson | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Brodie Shields-Tyler | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 8:00am | 18A |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 8:00am | 14A |
Jeremy Schultz | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 13B |
James Robillard | St.Albert, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Jeremy Rietze | Lacombe, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Nolan Renwick | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Cole Radbourne | Grande Prairie, AB | Junior Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 7 | 8:00am | 16B |
Quinn Poulsen | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Eric Pinnix | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 13A |
Caden Park | Springbank, AB | Bantam Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Zander Park | Springbank, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 12B |
Chris Murray | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Will Murray | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 13A |
Geordie Miller | Whistler, BC | Junior Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Chandler McDowell | Springbrook , AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Tre Mawer | Brooks, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 12B |
Jeff Masse | Lethbridge, AB | Junior Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Jake Martin | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Andrew Makarchuk | Taber, AB | Bantam Boys | 2 | 8:00am | 1B |
Rylan Lukey | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 13B |
Justin Loro | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 12B |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 8:00am | 16B |
Campbell Laidlaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Riley Knott | Ardrossan, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Eric Hollman | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Logan Hill | Red Deer, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Mason Harder | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Daniel Grant | Edmonton, AB | Junior Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Brandon Graburn | Fort McMurray, AB | Junior Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Peewee Boys | 5 | 8:00am | 17 |
Thomas Garner | Calgary, AB | Bantam Boys | 1 | 8:00am | 1A |
Sebastian Farkas | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Zachary Farkas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Brody Eggleton | Sturgeon County , AB | Bantam Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Alicia Easthope | St. Albert, AB | 15-19 Girls | 10 | 8:00am | 14B |
Richard Dou | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 8:00am | 16A |
Ryan Dickie | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Ethan De Graaf | Edmonton, AB | Bantam Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Ryan Dart | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Jordan Czerwonka | Calgary , AB | Bantam Boys | 1 | 8:00am | 1A |
Emily Creaser | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 10 | 8:00am | 14B |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Junior Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 2 | 8:00am | 1B |
Matthew Cook | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Grace Cho | Edmonton, AB | U15 Girls | 8 | 8:00am | 15 |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 8 | 8:00am | 15 |
Alysha Buchy | Kimberley, BC | 15-19 Girls | 9 | 8:00am | 14A |
Brady Brenner | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 8:00am | 16A |
Chase Bonertz | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Cole Bateman | Calgary, AB | Bantam Boys | 2 | 8:00am | 1B |
Samuel Baba | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Nigel Anderson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 13A |
Matt Altwasser | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 8:00am | 16A |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 13B |