May 17-18, 2015
Dewinton, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ben Wong | Calgary, AB | Bantam Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Ryan Wittrock | Okotoks, AB | Junior Boys | 20 | 3:00pm | 10 |
Matt Williams | DeWinton, AB | Junior Boys | 22 | 3:09pm | 10 |
Andrew Widjaja | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 3:27pm | 1 |
Curtis Webster | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 3:00pm | 10 |
Riley Watson | Calgary, AB | Bantam Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Scott Walker | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 3:18pm | 10 |
Nicholas Vanderheyden | Okotoks , AB | Junior Boys | 18 | 2:51pm | 10 |
Evan Urquhart | Calgary, AB | Bantam Boys | 21 | 3:09pm | 1 |
Tyson Turchanski | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 3:27pm | 10 |
Matthew Tse | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:57pm | 10 |
Zack Thys | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 24 | 3:18pm | 10 |
Hunter Thomson | Calgary, AB | Peewee Boys | 11 | 2:24pm | 1 |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 2:33pm | 1 |
Alex Taylor | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:57pm | 10 |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 17 | 2:51pm | 1 |
Jacob Stewart | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 3:18pm | 10 |
Landon Stellingwerff | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:24pm | 10 |
Alexander Smith | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:42pm | 10 |
Eric Sheard | , AB | Junior Boys | 22 | 3:09pm | 10 |
Jordan Semen | Wainwright , AB | Junior Boys | 22 | 3:09pm | 10 |
Max Sekulic | Rycroft, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:42pm | 10 |
Sydney Scraba | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 1:39pm | 1 |
Jeremy Rose | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 3:27pm | 1 |
Ryan Rody | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 3:18pm | 1 |
Carson Rody | Calgary, AB | Peewee Boys | 9 | 2:15pm | 1 |
Nolan Renwick | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 3:36pm | 1 |
Sharmaine Rapisura | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:57pm | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Juvenile Boys | 8 | 2:06pm | 10 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Peewee Boys | 9 | 2:15pm | 1 |
Jeremie Pasitney | St Paul, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:57pm | 10 |
Caden Park | Springbank, AB | Bantam Boys | 15 | 2:42pm | 1 |
Zander Park | Springbank, AB | Juvenile Boys | 4 | 1:48pm | 10 |
Sam Paley | Kananaskis, AB | Juvenile Boys | 2 | 1:39pm | 10 |
Matt Paley | Kananaskis, AB | Junior Boys | 18 | 2:51pm | 10 |
Braxton O'Grady | Calgary, AB | Juvenile Boys | 2 | 1:39pm | 10 |
Grant Numrich | Red Deer, AB | Junior Boys | 26 | 3:27pm | 10 |
Will Murray | Calgary, AB | Juvenile Boys | 4 | 1:48pm | 10 |
Max Murchison | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:24pm | 10 |
Jack Munson | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 2:33pm | 1 |
Ty Merkel | Okotoks, AB | Peewee Boys | 9 | 2:15pm | 1 |
Clare McMahon | Red Deer, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:48pm | 1 |
Callum McKay | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 2:33pm | 1 |
Chandler McDowell | Springbrook , AB | Juvenile Boys | 12 | 2:24pm | 10 |
Reese Martin | Brooks, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:57pm | 1 |
Jake Martin | Calgary, AB | Juvenile Boys | 2 | 1:39pm | 10 |
Owen MacEachern | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:33pm | 10 |
Brendan MacDougall | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 3:27pm | 1 |
Jaxon Lynn | Sylvan Lake, AB | Junior Boys | 28 | 3:36pm | 10 |
Mitch Lukasewich | Beaumont, AB | Junior Boys | 28 | 3:36pm | 10 |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Peewee Boys | 11 | 2:24pm | 1 |
Sam LeBus | Calgary, AB | Juvenile Boys | 2 | 1:39pm | 10 |
Michael Lavorato | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:15pm | 10 |
Kehler Koss | Calgary , AB | 15-19 Girls | 7 | 2:06pm | 1 |
Lauren Koenig | Redcliff, AB | 15-19 Girls | 7 | 2:06pm | 1 |
Sang Won Kim | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 3:36pm | 1 |
Conaire Kehoe | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 3:18pm | 10 |
Matthew Jackson | Edmonton, AB | Junior Boys | 28 | 3:36pm | 10 |
Kai Iguchi | Banff, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:33pm | 10 |
Kenna Hughes | Calgary, AB | 15-19 Girls | 7 | 2:06pm | 1 |
Chris Horton | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:15pm | 10 |
Eric Hollman | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 23 | 3:18pm | 1 |
Michael Hoang | , AB | Juvenile Boys | 8 | 2:06pm | 10 |
Pierce Hawker | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:57pm | 10 |
Mason Harder | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 17 | 2:51pm | 1 |
Will Gretton | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 3:27pm | 1 |
Amanda Graham | Canmore, AB | U15 Girls | 1 | 1:39pm | 1 |
Carter Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Ben Farrington | Fort McMurray, AB | Juvenile Boys | 8 | 2:06pm | 10 |
Zachary Farkas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:15pm | 10 |
Sebastian Farkas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 4 | 1:48pm | 10 |
Angelo Esguerra | Calgary, AB | Bantam Boys | 15 | 2:42pm | 1 |
Drew Dougherty | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 3:00pm | 10 |
Ethan De Graaf | Edmonton, AB | Bantam Boys | 21 | 3:09pm | 1 |
Ryan Dart | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 2:51pm | 10 |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Junior Boys | 18 | 2:51pm | 10 |
Cassidy Couture | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:57pm | 1 |
Samantha Copeland | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:48pm | 1 |
Celine Copeland | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:48pm | 1 |
Matthew Cook | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 3:09pm | 10 |
Tillie Claggett | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 1:39pm | 1 |
Ethan Choi | Pincher Creek, AB | Bantam Boys | 21 | 3:09pm | 1 |
Jakob Chicoyne | Calgary, AB | Bantam Boys | 17 | 2:51pm | 1 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:48pm | 1 |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 3:18pm | 1 |
Logan Carver | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:33pm | 10 |
Matt Campbell | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:42pm | 10 |
Jared Brewster | Calgary, AB | Bantam Boys | 15 | 2:42pm | 1 |
Brady Brenner | Calgary, AB | Peewee Boys | 11 | 2:24pm | 1 |
Chase Bonertz | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:15pm | 10 |
Tate Bonertz | Calgary, AB | Peewee Boys | 9 | 2:15pm | 1 |
Liam Bohan | Calgary, AB | Bantam Boys | 15 | 2:42pm | 1 |
Cian Besler-Chalcroft | Calgary, AB | Bantam Boys | 17 | 2:51pm | 1 |
Josh Berze | Calgary, AB | Juvenile Boys | 4 | 1:48pm | 10 |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Junior Boys | 27 | 3:36pm | 1 |
Justin Berget | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 26 | 3:27pm | 10 |
William Bell | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 2:33pm | 1 |
Grace Bell | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 1:39pm | 1 |
Jaden Baustad | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:57pm | 1 |
Marko Banic | Calgary, AB | Peewee Boys | 11 | 2:24pm | 1 |
Samuel Baba | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 3:18pm | 1 |
Kyle Antochow | Airdrie, AB | Junior Boys | 20 | 3:00pm | 10 |
Korbin Allan | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 8 | 2:06pm | 10 |
Annabelle Ackroyd | Calgary, AB | 15-19 Girls | 7 | 2:06pm | 1 |