April 25-26, 2015
Langley, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Sally Zhong | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 3 | 11:59am | 1 |
Peter Zhang | Surrey, BC | Bantam Boys | 12 | 1:20pm | 1 |
Phoebe Yue | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 7 | 12:35pm | 1 |
Sunwoo Yi | Abbotsford, BC | 15-19 Girls | 3 | 11:59am | 1 |
Sherri Yang | Richmond, BC | U15 Girls | 1 | 11:41am | 1 |
Emily Xu | Burnaby, BC | U15 Girls | 1 | 11:41am | 1 |
Bernie Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 16 | 1:56pm | 1 |
Owen Xiong | West Vancouver, BC | Junior Boys | 22 | 2:50pm | 1 |
Susan Xiao | Surrey, BC | 15-19 Girls | 8 | 12:44pm | 1 |
Frank Xiao | West Vancouver, BC | Peewee Boys | 9 | 12:53pm | 1 |
Ethan Wong | Richmond, BC | Bantam Boys | 14 | 1:38pm | 1 |
Susan Wang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 4 | 12:08pm | 1 |
Steven Wang | Surrey, BC | Peewee Boys | 9 | 12:53pm | 1 |
Eddie Wang | Surrey, BC | Peewee Boys | 9 | 12:53pm | 1 |
Adam Veenstra | Smithers, BC | Juvenile Boys | 20 | 2:32pm | 1 |
Jackson Trozzo | Langley, BC | Juvenile Boys | 17 | 2:05pm | 1 |
Charles Thompson | Delta, BC | Junior Boys | 24 | 3:08pm | 1 |
Mitchell Thiessen | Chilliwack, BC | Juvenile Boys | 18 | 2:14pm | 1 |
Thomas Sze | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 18 | 2:14pm | 1 |
Minho Sung | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 11 | 1:11pm | 1 |
Freddy Sun | Vancouver, BC | Peewee Boys | 10 | 1:02pm | 1 |
Anastasia Stolzenberg | Langley, AB | 15-19 Girls | 3 | 11:59am | 1 |
Stefanie Silva | Surrey, BC | U15 Girls | 1 | 11:41am | 1 |
Sher Sidhu | Surrey, BC | Peewee Boys | 10 | 1:02pm | 1 |
Tyler Robertson | Prince George, BC | Junior Boys | 23 | 2:59pm | 1 |
Liam Ripper | West Vancouver, BC | Junior Boys | 23 | 2:59pm | 1 |
Spencer Rhodes | Port Alberni, BC | Junior Boys | 23 | 2:59pm | 1 |
Mary Parsons | Delta, BC | 15-19 Girls | 5 | 12:17pm | 1 |
Miso Park | Langley, BC | U15 Girls | 1 | 11:41am | 1 |
Sandee Park | West Vancouver, BC | U15 Girls | 2 | 11:50am | 1 |
Ashley Omidi | Surrey, BC | 15-19 Girls | 7 | 12:35pm | 1 |
Lucas Oh | Surrey, BC | Juvenile Boys | 15 | 1:47pm | 1 |
Keith Ng | Richmond, BC | Bantam Boys | 14 | 1:38pm | 1 |
Tristan Mandur | Mill Bay, BC | Juvenile Boys | 20 | 2:32pm | 1 |
Chengkai Mai | Surrey, BC | Juvenile Boys | 15 | 1:47pm | 1 |
Bethany Ma | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 4 | 12:08pm | 1 |
Fritz Lo | Richmond, BC | Juvenile Boys | 17 | 2:05pm | 1 |
YanJun (Victoria) Liu | Vancouver, BC | U15 Girls | 2 | 11:50am | 1 |
Angel Lin | Surrey, BC | U15 Girls | 2 | 11:50am | 1 |
Ye Ji Lim | Langley , BC | 15-19 Girls | 8 | 12:44pm | 1 |
Tony Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 1:20pm | 1 |
Raymond Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 1:38pm | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 1:11pm | 1 |
Henry Lei | Surrey, BC | Bantam Boys | 14 | 1:38pm | 1 |
Esther Subin Lee | Maple Ridge , BC | 15-19 Girls | 7 | 12:35pm | 1 |
Khan Lee | Surrey, BC | Juvenile Boys | 19 | 2:23pm | 1 |
Vivian Lee | Hong Kong, HK | 15-19 Girls | 8 | 12:44pm | 1 |
Sarah Lawrence | Duvall, WA | 15-19 Girls | 8 | 12:44pm | 1 |
Shayne LaRochelle | Coquitlam, BC | Junior Boys | 24 | 3:08pm | 1 |
Cecile Kwon | Maple Ridge, BC | 15-19 Girls | 6 | 12:26pm | 1 |
Brycen Ko | Richmond, BC | Peewee Boys | 10 | 1:02pm | 1 |
Gabriel King | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 1:11pm | 1 |
Paul Kim | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 12 | 1:20pm | 1 |
Charles (Jung Soo) Kim | Surrey, BC | Juvenile Boys | 18 | 2:14pm | 1 |
Andy Kim | Langley, BC | Juvenile Boys | 19 | 2:23pm | 1 |
Matthew Kettleson | Vancouver, BC | Junior Boys | 21 | 2:41pm | 1 |
Min Kang | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 17 | 2:05pm | 1 |
Sangvin Kang | Richmond, BC | Bantam Boys | 12 | 1:20pm | 1 |
Jayla Yoonji Kang | Surrey, BC | 15-19 Girls | 7 | 12:35pm | 1 |
Richard Jiang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 16 | 1:56pm | 1 |
Andy Jang | Langley, BC | Bantam Boys | 13 | 1:29pm | 1 |
William Jackson | Vancouver , BC | Juvenile Boys | 16 | 1:56pm | 1 |
Daniel Hyun | Langley, BC | Juvenile Boys | 19 | 2:23pm | 1 |
Kyle Henrikson | Maple Ridge, BC | Juvenile Boys | 15 | 1:47pm | 1 |
Jacob Hayes | Delta, BC | Junior Boys | 22 | 2:50pm | 1 |
Lorenzo Guzzo | Burnaby, BC | Junior Boys | 21 | 2:41pm | 1 |
Aidan Goodfellow | Parksville, BC | Bantam Boys | 13 | 1:29pm | 1 |
Justin Gaukel | Surrey, BC | Juvenile Boys | 18 | 2:14pm | 1 |
Keenan Flemming | Sechelt, BC | Juvenile Boys | 19 | 2:23pm | 1 |
Michael Ferguson | Vancouver, BC | Peewee Boys | 10 | 1:02pm | 1 |
Andy Fan | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 16 | 1:56pm | 1 |
Jacklyn Duchen | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 6 | 12:26pm | 1 |
Callum Davison | Duncan, BC | Juvenile Boys | 20 | 2:32pm | 1 |
Christopher Dale | Mission, BC | Juvenile Boys | 17 | 2:05pm | 1 |
Treton Clarke | Mission , BC | Peewee Boys | 9 | 12:53pm | 1 |
Kate (Dahye) Choi | Surrey, BC | 15-19 Girls | 5 | 12:17pm | 1 |
Ji Na Choi | Port Moody, BC | 15-19 Girls | 4 | 12:08pm | 1 |
Rene Cheng | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 5 | 12:17pm | 1 |
Kathrine Chan | Richmond, BC | 15-19 Girls | 6 | 12:26pm | 1 |
Mitchell Catania | North Vancouver, BC | Juvenile Boys | 20 | 2:32pm | 1 |
Ashley Cai | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 6 | 12:26pm | 1 |
Cole Bowering | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 1:29pm | 1 |
Taylor Bourdon | Delta, BC | Juvenile Boys | 15 | 1:47pm | 1 |
Jacob Bland | Sechelt, BC | Junior Boys | 23 | 2:59pm | 1 |
Kevin Bishop | Nanaimo, BC | Junior Boys | 24 | 3:08pm | 1 |
Dylan Bercan | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 1:29pm | 1 |
Harry Bains | Surrey, BC | Junior Boys | 24 | 3:08pm | 1 |
Carson Arcuri | Nelson, BC | Junior Boys | 22 | 2:50pm | 1 |
Mitchell Anderson | Coquitlam, BC | Junior Boys | 21 | 2:41pm | 1 |