April 27-28, 2024
Tsawwassen, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Melanie Xiao | Surrey, BC | U15 Girls | 24 | 1:00pm | 17A |
Daniel Boyle | Edmonton, AB | Junior Boys | 1 | 1:00pm | 1A |
Qaim Burgener | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 5 | 1:00pm | 4A |
Iris Chan | Vancouver , BC | U15 Girls | 24 | 1:00pm | 17A |
Bingji Che | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 6A |
Ziping Chen | Surrey, BC | Peewee Boys | 20 | 1:00pm | 13A |
Chris Chen | Richmond, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:00pm | 6B |
Hayden Countryman | Delta, BC | Juvenile Boys | 6 | 1:00pm | 5A |
Eric Ding | Surrey, BC | Juvenile Boys | 6 | 1:00pm | 5A |
Yujun (Tiger) Du | Delta , BC | Bantam Boys | 17 | 1:00pm | 11B |
William Emri | Delta, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:00pm | 7B |
Sienna Harder | Langley, BC | 15-19 Girls | 23 | 1:00pm | 16A |
Logan Hippsley | Surrey, BC | Junior Boys | 1 | 1:00pm | 1A |
Jayden Ho | Vancouver , BC | Junior Boys | 4 | 1:00pm | 3A |
Andrew Hou | Vancouver, BC | Bantam Boys | 18 | 1:00pm | 12A |
Poppy Hudye | White Rock, BC | 15-19 Girls | 21 | 1:00pm | 14A |
Liam Jackes | Burnaby, BC | Junior Boys | 2 | 1:00pm | 1B |
Benjamin Jeppsson | Delta, BC | Juvenile Boys | 5 | 1:00pm | 4A |
Ray Jia | Surrey, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:00pm | 6B |
Yihao Jiang | Surrey, BC | Bantam Boys | 17 | 1:00pm | 11B |
Jack Jin | Port Moody, BC | Bantam Boys | 18 | 1:00pm | 12A |
Spencer Johnston | North Vancouver, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 6A |
Jeheon Jung | Surrey, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 8A |
Brayden Ko | Richmond , BC | Bantam Boys | 18 | 1:00pm | 12A |
Cadence Ko | Richmond, BC | 15-19 Girls | 23 | 1:00pm | 16A |
Yul Koh | Surrey, BC | Bantam Boys | 15 | 1:00pm | 10B |
Daniel Lam | Vancouver, BC | Peewee Boys | 19 | 1:00pm | 12B |
Vivian Lang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 22 | 1:00pm | 15A |
Terry Lee | Surrey, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:00pm | 7A |
Irene Lee | North Vancouver , BC | 15-19 Girls | 21 | 1:00pm | 14A |
Owen Legiehn | Surrey, BC | Junior Boys | 4 | 1:00pm | 3A |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 8A |
Jintai Li | Surrey, BC | Junior Boys | 2 | 1:00pm | 1B |
JiaTong (Justin) Li | West Vancouver , BC | Bantam Boys | 16 | 1:00pm | 11A |
Minxing Matt Li | Surrey, BC | Peewee Boys | 20 | 1:00pm | 13A |
Ethan Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 9B |
Harley Liu | Burnaby, BC | Junior Boys | 3 | 1:00pm | 2A |
Ivy Liu | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 23 | 1:00pm | 16A |
Trevor Liu | Burnaby, BC | Peewee Boys | 19 | 1:00pm | 12B |
Andy Liu | Surrey, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 8A |
Xiaotong (Doris) Liu | Vancouver, BC | U15 Girls | 26 | 1:00pm | 18A |
George ZiHe Liu | Surrey, BC | Juvenile Boys | 6 | 1:00pm | 5A |
Angela Liu | Vancouver, BC | U15 Girls | 25 | 1:00pm | 17B |
Haarjun Lotay | Burnaby, BC | Bantam Boys | 17 | 1:00pm | 11B |
Joshua Lu | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:00pm | 10B |
Christy Man | Richmond , BC | U15 Girls | 24 | 1:00pm | 17A |
Jackson Meneghin | Surrey, BC | Junior Boys | 3 | 1:00pm | 2A |
Quorra Mi | Burnaby, BC | U15 Girls | 26 | 1:00pm | 18A |
Avery Myers | Victoria, BC | Junior Boys | 2 | 1:00pm | 1B |
Daniel Nam | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:00pm | 7B |
Aidan Narayan | Delta, BC | Juvenile Boys | 5 | 1:00pm | 4A |
Dylan Pandher | Delta, BC | Bantam Boys | 12 | 1:00pm | 9A |
Connely Parker | Delta, BC | Junior Boys | 3 | 1:00pm | 2A |
Blair Pashak | Delta, BC | Junior Boys | 4 | 1:00pm | 3A |
Kaden Phan | Vancouver, BC | Bantam Boys | 16 | 1:00pm | 11A |
Zarian Rai | Surrey, BC | Junior Boys | 1 | 1:00pm | 1A |
Vienna Scheffer | Victoria, BC | 15-19 Girls | 22 | 1:00pm | 15A |
Eli Sharma | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 1:00pm | 10A |
Victoria Shen | Surrey, BC | U15 Girls | 25 | 1:00pm | 17B |
Yul Shin | Surrey, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:00pm | 7A |
Charlene Su | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 22 | 1:00pm | 15A |
Henry Tang | Chilliwack, BC | Bantam Boys | 12 | 1:00pm | 9A |
Zhenxi Tao | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 1:00pm | 9A |
Henry Tran | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 6A |
Dimitri Vassilopoulos | Nanaimo, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:00pm | 7B |
Christos Vassilopoulos | Nanaimo, BC | Junior Boys | 2 | 1:00pm | 1B |
Ivan Wang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 6A |
Matthew Wang | Richmond, BC | Peewee Boys | 20 | 1:00pm | 13A |
Zi Lin(Elyn) Wang | Vancouver, BC | U15 Girls | 26 | 1:00pm | 18A |
Xurui (Jerry) Wang | Surrey, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:00pm | 6B |
Neil Wei | White Rock, BC | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 9B |
Anthony Whiting | North Vancouver, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 8A |
David Chaofan Wu | Richmond, BC | Peewee Boys | 19 | 1:00pm | 12B |
William Xia | Surrey, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:00pm | 6B |
Sean Xie | Surrey, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:00pm | 7B |
Samuel Yan | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 1:00pm | 10A |
Gavin Yang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:00pm | 10B |
Harry Yang | Vancouver, BC | Peewee Boys | 19 | 1:00pm | 12B |
Tein Yoon | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 9B |
Jason Zhang | Richmond , BC | Peewee Boys | 20 | 1:00pm | 13A |
BoSheng (Dylan) Zhang | Tsawwassen, BC | Bantam Boys | 18 | 1:00pm | 12A |
Lucas Zhang | Surrey, BC | Bantam Boys | 14 | 1:00pm | 10A |
Anson Zhao | Victoria, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:00pm | 7A |
Hao Ran William Zhao | Richmond , BC | Juvenile Boys | 9 | 1:00pm | 7A |
Yuqi Zhao | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 21 | 1:00pm | 14A |
Luna Zhou | Vancouver, BC | U15 Girls | 25 | 1:00pm | 17B |
Ryan Zhu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 16 | 1:00pm | 11A |