May 11-12, 2024
Red Deer County, AB
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Colby Adams | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Alex Adler | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14B |
Jalen Apedoe | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 10A |
Stavros Argiris | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 10A |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Kai Baerg | Edmtonton, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 16A |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13B |
Owen Borggard | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 11A |
Mike Bosanko | Cochrane , AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Kenzie Bowers | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:00pm | 3B |
Daniel Boyle | Edmonton, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 12A |
Everett Braithwaite | Edmonton , AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10B |
Gavin Braithwaite | Edmonton , AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 11A |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 16A |
Jacob Brunette | Calgary, AB | Peewee Boys | 28 | 2:00pm | 18A |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 2:00pm | 16B |
Liam Carson | Calgary , AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Evelynn Clark | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 3A |
Jared Code | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14B |
Christopher Colberg | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 16A |
Sam Cook | Calgary , AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10B |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 11A |
Raylee Denton | Red Deer, AB | U15 Girls | 2 | 2:00pm | 1B |
Rhea Deo | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 2:00pm | 1B |
Hayden Desmarais | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 8 | 2:00pm | 5B |
Jeevin Dhaliwal | Calgary , AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Colin Doherty | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 13A |
Tristan Dotchin | Canmore, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11B |
Cade Farrow | Cochrane , AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11B |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Junior Boys | 27 | 2:00pm | 17A |
Kadie Forster | Rocky Mountain House, AB | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 3A |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14B |
Malcolm Garritty | Airdrie, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13B |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Charles Greaves | Banff , AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11B |
Mataya Hampson | Rocky View County, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:00pm | 3B |
Jordan Harvey | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 2:00pm | 4A |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 29 | 2:00pm | 18B |
Grayson Hnydyk | Grande Prairie , AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10B |
Eva Hogue | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 6 | 2:00pm | 4A |
Danika Horcica | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 2:00pm | 1B |
Robson Horyn | Banff , AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13B |
Tristan Howes | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 11A |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 26 | 2:00pm | 16B |
Nicholas Janmohamed | Edmonton , AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 10A |
Olivia Johnson | Calgary, AB | 15-19 Girls | 8 | 2:00pm | 5B |
Kyson Jones | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Brett Jones | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 2:00pm | 17A |
Jay Kary | Wetaskiwin, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Noah Kehler | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 13A |
Mateo Kern | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 2:00pm | 16B |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8B |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Junior Boys | 29 | 2:00pm | 18B |
Sydney Korbyl | Red Deer County, AB | U15 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Shylee Kostiuk | Spruce Grove, AB | U15 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Evan Lambert | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Coen Lane | Cochrane, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10B |
Chase Lassman | Parkland County, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8B |
Cianna Law | Calgary, AB | 15-19 Girls | 8 | 2:00pm | 5B |
Justine Leon | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 2:00pm | 1B |
Andrew Leon | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Scott Levey | Edmonton, AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14B |
Payton Lofgren | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 3A |
Bennett Love | Red Deer, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Zayne Lundstrom | Red Deer, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 12A |
Lennox Lyneborg | Calgary , AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Luke MacDonald | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Nicholas Marra | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Braeden Marshall | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 13A |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | 15-19 Girls | 6 | 2:00pm | 4A |
Kade McGowan | Red Deer, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Easton McKinlay | Bentley, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 12A |
Miranda Merriman | La Ronge , SK | U15 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Kole Myhra | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Nico Neuteboom | Calgary, AB | Junior Boys | 29 | 2:00pm | 18B |
Ronan Neutens | Cochrane , AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 10A |
Logan Nguyen | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Edie Nicholson | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 2:00pm | 4A |
Grace Odnokon | Saskatoon, SK | U15 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Sela Ogada | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Nolan Park | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8B |
Edwin Park | Bentley, AB | Peewee Boys | 28 | 2:00pm | 18A |
Jesse Pelletier | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8B |
Erik Petersen | Okotoks, AB | Peewee Boys | 28 | 2:00pm | 18A |
Cole Phillips | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 2:00pm | 16B |
Danica Pirart | Airdrie, AB | 15-19 Girls | 8 | 2:00pm | 5B |
Jayden Popik | Sherwood Park, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Junior Boys | 27 | 2:00pm | 17A |
Luke Regan | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Connor Riou | Strathmore, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11B |
Camilla Ruesga | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Cody Schatzmann | Canmore, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Casey Sliva | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Colton Stadnyk | Canmore, AB | Junior Boys | 29 | 2:00pm | 18B |
Chase Strang | Airdrie, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Hannah Thomas | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13B |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Kyra Tovee | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:00pm | 3B |
Cash Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 13A |
Fin Vermette | Sylvan Lake, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 12A |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Harrison Wells | Edmonton, AB | Peewee Boys | 28 | 2:00pm | 18A |
Luke Wennberg | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 16A |
Grace Wetherup | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 3A |
Joseph Wilson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Judah Wurtz | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 2:00pm | 17A |
Kali Yeske | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:00pm | 3B |
Warner Zapisocky | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 8A |